Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Ако се резервира отрано някоя от далечние ъглови секции нчма да чуваме никаква музика. Има и разни зали, които могат да ни отоплят и грам музика да няма. Всичко е въпрос на организация.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

<offtopic>

а другият е да покажат колко са повече от другите и да си останат вкъщи.
За теб светът е разделен на Даяната и вкъщи ли? :lol:

</offtopic>

Link to comment
Share on other sites

Ако се резервира отрано някоя от далечние ъглови секции нчма да чуваме никаква музика. Има и разни зали, които могат да ни отоплят и грам музика да няма. Всичко е въпрос на организация.

Ти не разбираш за какво става въпрос. Дори ако само се доближат до такова заведение ще има падне нивото и вече няма да могат да се изтъкват колко са просветени. Да ги подложиш на такова мъчение. От друга страна си е и забавна гледа. Как високомерно гледат останалите. Нищо, че след някоя и друга "ракия" се качват да играят на масата.

 

За теб светът е разделен на Даяната и вкъщи ли? :lol:

И Планета Пайнер.

Link to comment
Share on other sites

Опала....

 

Най-добрият вариант е накое малко кръчме да си го затворим да си работи само за нас до колкото си искаме. Но това желание няма как да стане май.

В Даяната на Тримона мисля имаше едно кътче с кръгла ли ква маса беше , като се влезе вляво където може да си изградим стена след като донесат някакво чеверме и 3 бидона с вино и 10 литра ракия :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Последният път пак го дискутирахме тоя въпрос с музиката. Както видяха тези, които доидоха, музиката не беше толкова силна, освен това ние като сме толкова голяма група, винаги може да им кажем да я намалят.

Link to comment
Share on other sites

Да не говоря, че спокойоно я надвикваме! laughing1.gif

 

Миналия път сте забравили как Ангел уж не можеше да направи резервация по телефона. Аз от първия път направих.

 

На място говорих за ония външните остъклени отделни сепарета и ако помня добре жената каза, че с предварителна заявка се затваряме в едно такова и точка по въпроса. Нищо не пречи да питам отново. Но не 2 часа преди да идем, естествено!

Link to comment
Share on other sites

Ми да определим датата или по-скоро деня и да видим кой ще може да дойде.

Предложение към модераторите: Да се сложи анкета с 2-те възможности и да се гласува, така по-европейско, демократично

Link to comment
Share on other sites

Миналия път сте забравили как Ангел уж не можеше да направи резервация по телефона. Аз от първия път направих.

 

Аз на място отидох, не съм говорил по телефона. В Петък и Събота искат по 10лв на човек по принцип за групи по-големи от 10 човека. Не знам как си ги омагьосал.

Link to comment
Share on other sites

Омагьосал съм ги някак. Не ми е за първи път. beer.gif

 

Дайте ми бройка до +/- 2-3-ма души и пак ще ги омагьосам. И да - Даяна 2 наистина е най-удачното място.

Link to comment
Share on other sites

Добре де нека до 22-23.11.2012 да решим дали да е в петък или в събота (30.11 или 01.12).А междувременно да потвърдим и кръчмата.

Така, като гледам имаме няколко основни мнения клонящи към Даяна на Тримона.Аз лично съм съгласен за там.Та, петък или събота?Това е въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Аз на място отидох, не съм говорил по телефона. В Петък и Събота искат по 10лв на човек по принцип за групи по-големи от 10 човека. Не знам как си ги омагьосал.

 

 

Омагьосал съм ги някак. Не ми е за първи път. beer.gif

 

Това е защото Виден изглежда сериозен човек и му имат доверие. А теб, Ангеле, като те гледат такъв младок си викат - я да му вземем някое капаро че да не размислят лапетиите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ангел съм го виждал само на снимките му - а те все са тъмни по заведенията. А и тогава гледам предимно мадамите ;) Пламен съм го виждал наживо.

Link to comment
Share on other sites

Ангел съм го виждал само на снимките му - а те все са тъмни по заведенията. А и тогава гледам предимно мадамите ;) Пламен съм го виждал наживо.

 

Имам един бял косъм, изобщо не го гледай кво пише Psihara. Той даже не знае за него.

Link to comment
Share on other sites

Абе, то ако става на въпрос за бели коси, сигурно имам повече от всички вас взети заедно, ама не.

Предлагам да направим събирането на 30.11.2012 (петък), да изпратим подобаващо месеца и да посрещнем последния за годината(а може би и за света. :bgrin: ).

Та ПЕТЪК 20:00 ДАЯНА 2 (тази срещу Тримонциум).

Мнения?

Link to comment
Share on other sites

Та ПЕТЪК 20:00 ДАЯНА 2 (тази срещу Тримонциум).

Мнения?

 

Аз съм ОК. Даяната ми е последното място, където бих седнал, ама по-важно е да се видим...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...