Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Гадо, иди запази 15 места в Даяната до вас... И можем само да се молим да се съберем толкова хора.

Аз изчаквах, изчаквах да се вземе някакво конкретно решение за да потвърдя и аз, ма като гледам това определено няма да стане, тъй че пишете ме (ако е сега в събота - х2), пък ще се намери кой да ме информира при нужда. Нямам претенции за мястото, само за хората :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

90% ще дойда. Само някой да уточни къде е това, щото чалгарниците хич не ги знам кое къде е...

 

Петър!!! Тва не е чалгарница!

 

Намира се тук:

 

Ей на тоя завой.

 

http://maps.google.com/maps?q=Plovdiv,+Bulgaria&hl=en&ll=42.143129,24.751776&spn=0.001631,0.003484&sll=37.0625,-95.677068&sspn=56.331468,114.169922&oq=plovdiv&vpsrc=6&hnear=Plovdiv,+Plovdiv+Province,+Bulgaria&t=h&z=19

 

На ул. Света Петка и бул. Цар Борис 3-ти.

 

На ей тоя ъгъл се намира заведението. Ако искаш може да се чакаме на спирката срещу Тримонциум и да те заведа. :)

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, хора! Днес до 15:00 е крайният срок за оформяне на някаква конкретна бройка, след това няма да имам достъп до форума...

Link to comment
Share on other sites

Добре, пишете ме! Пускам си отпуска... СЕГА!

 

Ангеларий, като се видим - напомни ми да те ошамаря, първо, че ми викаш "Петър" и второ, дето й се връзваш на онази пикла :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз отпадам май... Един закъснял Антоновден има в събота, на който няма как да не присъствам. Все пак, ако се разсъхне нещо, ще дойда.

Link to comment
Share on other sites

При мен се очертава да се прибера тази седмица и в събота да присъствам. Утре ще потвърдя на 100%, но за момента ще присъствам.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да се свърже с gado и да го пита дали е направил резервацията, защото е написал, че няма да влиза във форума?

Ако не е, да може някой друг да отиде да я направи.

Link to comment
Share on other sites

Абе аз в момента съм тук, ама от вчера получавам служебни стрели в колената и си е е*ало майката. Днес евентуално (ако ми се размине) мога след 17:30 да отида и да резервирам. Ако някой има възможност със сигурност да отиде, нека той да направи резервацията.

 

П.п. По мои спомени, резервациите там бяха по 10лв. на калпак.

П.п.2 По-късно пак ще проверя развитието на нещата.

Link to comment
Share on other sites

Абе аз в момента съм тук, ама от вчера получавам служебни стрели в колената и си е е*ало майката. Днес евентуално (ако ми се размине) мога след 17:30 да отида и да резервирам. Ако някой има възможност със сигурност да отиде, нека той да направи резервацията.

 

П.п. По мои спомени, резервациите там бяха по 10лв. на калпак.

П.п.2 По-късно пак ще проверя развитието на нещата.

 

Какви ти 10лв на калпак. Няма такова нещо.

 

Аз ще отида в обедната почивка да запазя маса.

Link to comment
Share on other sites

И в другите 2 (до Радио и ТВ) също искат по 10лв на човек.

 

По-малко от 100лв капаро няма да минем.

 

Какво правим?

 

Мога да ида утре в Корал да запазя. Малко е пошло, но не пускат никва чалга и ще има места.

Намира се срещу Даяната на Радио и ТВ. Бившия ресторант Пасифик.

Link to comment
Share on other sites

Без значение, въпросът е да се съберем, ама малко късно ми се струва, че се хванахте да запазвате места...:huh:

А и не знам ако трябва да събираш капаро от всеки, как ще се справиш с организацията на тази задача при липсата на време....

Link to comment
Share on other sites

Няма да събирам капаро от всеки. Най-малкото, че 10лв консумация на човек е прекалено много за хора дето ще дойдат да пият 2 бири.

 

Ще ида утре да запазя в Корал пък квото стане. Иначе в Даяна ми казаха, че ще има места.

Link to comment
Share on other sites

Верно. Друго денонощно? Което да не иска по 10лв минимална консумация на човек за резервация за 15 човека? Може да успеем да се договорим и за 100, но пак..

Link to comment
Share on other sites

Какъв е проблема със 100-те лева?! Мислиш, че 15 души няма да направим 100 лева? Ако тря'а аз и Гено ще седим и ще пием, докато ги направим, баси...

Link to comment
Share on other sites

Проблема е не дали ще ги направим а кой ще ги извади да ги трупне на един път ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...