Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

именно, че е понеделник ;) в тая криза е трудно да си намериш място по кръчмите петък и събота, особено пък за групичка ~20 човека :)

Link to comment
Share on other sites

Джоаната - thumbdown.gif

 

- май прочетох някъде по-горе, че имало чалга, което не ми допада много.

- ако е там, не мисля да идвам с колата, щото много отварят коли в оня район - последно олекнах с няколко хиляди лева + хиляди неприятности по изваждане на всякакви документи.

 

Предпочитам първото предложение за заведението.

Link to comment
Share on other sites

Уфффф. Ако искате да идем в някой ресторант дето е 3лв малкото БГ Алкохол и да слушаме джаз.

 

Кви са тия претенции, кво е тва нещо. Все едно ще я слушате тая музика. Аз дори не я чувам!

Link to comment
Share on other sites

Аз евентуално мога да направя резервация в Даяна (Тримоциум), но трябва да знам броя паплач и приблизителен час...

Link to comment
Share on other sites

Все едно ще я слушате тая музика. Аз дори не я чувам!

 

Щот' си вече си оглушал от тия сетове...аз отдавна говоря, че диджейството е до време, ама при тебе много рано бе...:music

Link to comment
Share on other sites

Щот' си вече си оглушал от тия сетове...аз отдавна говоря, че диджейството е до време, ама при тебе много рано бе...:music

 

Шега, шега, но имаш право. Не съм оглушал, но ме болят ушите. Трябва да си купя по-добри слушалки.

Link to comment
Share on other sites

Шега, шега, но имаш право. Не съм оглушал, но ме болят ушите. Трябва да си купя по-добри слушалки.

Не! Започни да правиш по-добрата музика. За нея слушалки ти не требат, а само китара...

Link to comment
Share on other sites

gado, часа е 20:00.А за к-во неандерталци не мога да доложа.Самият аз, все още съм с вазелин, както се изрази Ванката, и ще мога да потвърдя чак към края на седмицата.Все едно място ще се намери...ако не, ще се втъкна с мазилото... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не! Започни да правиш по-добрата музика. За нея слушалки ти не требат, а само китара...

 

Слушалки трябват за всяка музика, Галине.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мислех, че освен една определена област в мозъка и уши, друго не требе, ама виж как съм се лъгал...:ghost

 

 

А Бетовен и уши даже не е ползвал, ама той аматьор...него няма да го обсъждаме...smile.gif

 

 

 

Между другото, кой смята да се занимава с организацията по мероприятието (проверка, запазване на места и т.н.)?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мислех, че освен една определена област в мозъка и уши, друго не требе, ама виж как съм се лъгал...:ghost

 

Съседите като заспят... :)

Пък и качествени слушалки са по-евтини от качествени колони.

Затова - слушалки си трябва за всичко.

 

Имаме ли конкретна бройка вече? И дата.

Link to comment
Share on other sites

:blink: ОК. Еми, момчета, не знам какво да ви кажа.

 

Гадо, иди запази 15 места в Даяната до вас... И можем само да се молим да се съберем толкова хора.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ това коя Даяна ще да е?Че ако се оправя до събота може/вероятно/сигурно ще дойда.

 

П.П.И аз не слушам чалга, но не ми пречи.Плюс това целта на мероприятието е друга, а не слушането на тихата музика пусната за фон.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...