Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Мили потенциални приятели от форума, доколкото виждам, среща на 30.11. няма да се състои, така че се чувствам свободна да си разполагам с любимата вечер от седмицата, както намеря за добре. :) Надявам се, живот и здраве, да изпием по едно питие в по-удобно за повече хора време.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ама вие сте много смотани!

Какво пречи да седнем да се видим, ако ще и 5 човека да сме?!

Ебаси сложната работа да си замъкнеш задника някъде за няколко бири или кой каквото пие.

Link to comment
Share on other sites

Ама вие сте много смотани!

Какво пречи да седнем да се видим, ако ще и 5 човека да сме?!

Ебаси сложната работа да си замъкнеш задника някъде за няколко бири или кой каквото пие.

 

Места за 10 човека в Петък се намират трудно. Еле пък като са толкова принцеси на едно място и капризничат за заведенията.

Link to comment
Share on other sites

Веднага мога да запазя маса в Ривиера 2... Само ако сте сериозни, разбира се!

 

Пешо, аз забравих, че си в София. Така сметката е съвсем друга... :D

Link to comment
Share on other sites

Стават бе, просто Psihara като пусна кампанията срещу Даяната и отече работата. Иначе хората бяха на ръба на резервацията.

Link to comment
Share on other sites

Е, те заведенията не свършват с Даяната. Като едва престрашила се да се включа в подобно събитие не посмях да предложа варианти, защото не ви познавам и не смея да отгатвам вкусовете ви. По-скоро се бях настроила да се съобразя с какво да е предложение. Здраве да е, отиде работата. Другия път - по-сериозно. :)

Link to comment
Share on other sites

По принцип, угодия няма.Аз и затова исках поне няколко човека да се обединят около една кръчма и да резервираме там...Въпроса беше, че никой нищо не каза.Спомена се Далия-та, но само от двама...а като хора изявили желание да дойдат на среща сме поне десетина....А ако бяхме резервирали там, щеше да се мрънка, че е на гъза на географията....Както не се ходи и в кръчмите из Тракия...Все пак се надявам скоро (близките два-три месеца), да успеем да се организираме.

Поздрави на всички и приятна вечер.... :beer:

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли до автогара Юг забелязах интересен ресторант, наречен МЕГДАНА.

 

Силно заинтригуван съм! Някой да е ходил там? Изглежда отлично място за среща.

Link to comment
Share on other sites

На мен изобщо не ми дреме къде евентуално би се състояла такава среща! Никога не съм имал претенции отностно това. Дес се вика и на къра да е, важни са хората! Впрочем спомените ми от тези кърски събирания никак не са лоши :D

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли до автогара Юг забелязах интересен ресторант, наречен МЕГДАНА.

 

Силно заинтригуван съм! Някой да е ходил там? Изглежда отлично място за среща.

Дам. Доста приятно място, пролетта последно бях там. Обслужването е много добро(поне когато съм бил там, но скоро не съм. Не вярвам да се е променило), само, че цените са малко високи. Но пък си заслужава.

 

Иначе като толкова искате заведение - Рандеву зад сточна гара. Хубава кухня, нормални цени, място много и е дет се вика 5 минути от центъра.

Link to comment
Share on other sites

Мегдана е хубаво ресторантче. Мирката е прав за високите цени. Има и музика (многоооооо силна) с програма (ако не се лъжа всяка вечер). Гръцки танци, ама не пошла чалга, а като народни такива. Готино е. Обаче за сбирка, дето всички трябва да си чуваме идиотщините, не става.

За Рандеву съм съгласна. Готино място, близко до центъра, хубава храна...

 

Link to comment
Share on other sites

За Рандеву и аз мога да кажа добра дума. Ривиера 2 ми е любимото, но и Рандеву бива...

Сега ако успеем за следващата събота, примерно, и да се организираме...

Видене, ти си на ход!

Link to comment
Share on other sites

Рандеву ми е на около 3-4 минути от вкъщи пеша. На w00x му е даже на по - малко. Има и някакъв шанс да се прибера следващата седмица в четвъртък.За тези които не го знаят: намира се на около 5 минути пеша от сточна гара.

Link to comment
Share on other sites

В "Мегдана" съм била по работа, та не обърнах внимание на цените. В пътите, когато бях там, нямаше и програма, така че явно съм улучила някакви странни и необичайни моменти за заведението и не е редно да изказвам мнение. Иначе по-рано мислех да предложа някоя от "Ривиерите" - прилични цени, централни места и тихи откъм музика, но не посмях. Сега ще погледна това "Рандеву", но пак казвам - за мен мястото няма значение. Важното е настроението да е на ниво. :)

Link to comment
Share on other sites

Ривиера 2 е едно добро място. Широко е, манджите са им готини, цените прилични, освен това в кухната им наистина се подържа чистота и работят спретнати хора.

Link to comment
Share on other sites

Ривиера 2 е на Д. Николаев, а Ривиера 1 срещу Каменица? Питам за ориентация.

Да, на Дан. Николаев е. За жалост по това време, градината не може да се използва...., освен за пушене.

Link to comment
Share on other sites

В Ривиера 2 (просто не ги знаех като номерация кое кое е) съм участвала в среща на класа и се получи много добре. Но искат по десет лева на калпак предварително, така че организаторът ще трябва да се нагърби с известен риск. :)

Link to comment
Share on other sites

Да,но лошото е че работи до 12

След полунощ и без това ще се превърнем в тикви. :) Но иначе всяко ресторантско заведение към 12 се ориентира към приключване. Няма нищо странно.

Link to comment
Share on other sites

В Ривиера 2 (просто не ги знаех като номерация кое кое е) съм участвала в среща на класа и се получи много добре. Но искат по десет лева на калпак предварително, така че организаторът ще трябва да се нагърби с известен риск. :)

 

Мисля, че ако поговоря АЗ предварително, няма да ги искат. Освен това идеята на тези пари е, че ако нахлуе наведнъж голяма и организирана група (каквато ние ставаме на един по-късен етап), куфнята няма да може да обслужи салатите достатъчно бързо и равномерно ако не са ги направили предварително. Ако им се обясни достатъчно подробно и внимателно, че няма как да се знаят предварително нито броят, нито чешитът салати, те мирясват и се отказват от това си тъпо искане :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...