Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Някои нямат време и намерение да четат всичко и искат да го разберат по мързеливия начин. :P

 

 

 

Имам доста работа тия дни (работя над 2 проекта едновременно), а и доста проблеми с хора от търговския раздел, които непрекъснато ми се жалват на ЛС един от друг, та и това ми губи много време.

 

Link to comment
Share on other sites

доволен съм от срещата, повечето не ви бях виждал от доста време и се радвам, че разменихме по 1-2 приказки, макар да позакъснях доста :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Предложение за дата....

Имайки предвид настоящата дата и предстоящите студентски празник и последващите го Коледа и Нова година, предлагам:

Форумна среща на 30.11.2012 или на 01.12.2012.

За да не правя тема с анкета, предлагам до 23.11.2012 да обсъдим и решим кой от двата дни да бъде срещата и съответно до 27.11.2012 да се реши и кръчмата за събитието.Спазвайки форумната традиция, може би е желателно срещата да бъде в петък.Но имайки предвид, че работим и няма на всички да им бъде комфортно да се подготвят за петъка, може би ще трябва да бъде в събота.Лично за мен няма значение.Очаквам да се отнесете сериозно по въпроса и да се организираме.Казах.

Link to comment
Share on other sites

Би ми било любопитно да се включа в подобно мероприятие, стига да не е нахално, разбира се, защото вие май си се познавате лично и от доста време.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм съгласен за 1ви.Миналият път в Даяната хич не беше зле.

Едит:Но ако е в събота там може да пускат някакви мазни чалгички...

Link to comment
Share on other sites

Едит:Но ако е в събота там може да пускат някакви мазни чалгички...

 

Дори и да пускат чалгички, те почти не се чуват.

Съберете се в Неделя тогава. Няма никой и пускат хитове от 70те и 80те

Link to comment
Share on other sites

Принципно мислех да агитирам половинката ми да дойде, ако съм в Пловдив тогава, ама за Даяната май нямам голям шанс...

Link to comment
Share on other sites

Нека да не спорим за музиката, а?Мисля че, колкото по-тиха, толкова по-добре.Да се чуваме и да си приказваме...Няма да се надвикваме я.А какъв ще е стила, мисля че няма значение..Няма смисъл от излишни спорове...

Давайте предложение за дата, а и за кръчма..

Link to comment
Share on other sites

Аз този път няма да идвам. Даяната обаче е най - добрият вариант. Работи денонощно, което си е доста важно предимство. Намира се в центъра на града и е на равни разстояния от всички квартали. Има паркинг. Тези които имат забележки за музиката имат 2 варианта. Единият е да спрат с глупостите и да се видят с останалите, а другият е да покажат колко са повече от другите и да си останат вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...