Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Добре, нека да бъде петък, 30.11.2012 в 20:00 часа.

За кръчма не знам....Даяна категорично отпада...Дайте предложения де...Нека все пак да се събере мнозинство около дадена кръчма и да отидем там.За сега предложения НЯМАМЕ.По-нагоре се спомена Потомци.Не съм ходил, не знам къде е, какво представлява и т.н.По принцип аз рядко ходя по кръчми и затова мисля, че не мога да дам приемливи предложения...Тъпото е, че всеки казва "Аз съм ОК", а като се спомене дадена кръчма и се надига врява.....

Link to comment
Share on other sites

Мога да предложа р-т Далия в Кичука (без да се ангажирам към момента с присъствие). На 2рия етаж имат голяма тераса с пряка връзка до масите и пушачите лесно могат да излизат, персонала е любезен, ВСИЧКО което човек си поръча е вкусно. И цените изцяло нормални.

Link to comment
Share on other sites

Ееее тъкмо се престраших да дойда на форумна среща и то започнало да се разсъхва. Вярно, трудно е да се избере заведение, което да е угодно за всички. Даяна беше подходящ избор преди последните случки. А ако сме там, но ние не си пушим на масата проблем ли ще е? И ако е някаква маса, отдалечена от останалите? Извинявам се, ако говоря глупости, просто не съм била скоро там и не знам как са разпределени масите из заведението.

Link to comment
Share on other sites

За мен проблем с пушене и музика няма.Имам проблем с избора на кръчма....А и никой не дава предложения....

Добре, дата определих, сега да се изброим....

 

1.Магданозчо

2.Цвети

3.Асасин

 

 

До тук трима.Бих помолил и някой модератор да промени първия пост в темата и да впише новата информация...

До сряда, трябва да знаем кръчмата и колко ще сме....

Link to comment
Share on other sites

Самото идване до Пловдив ми е 20-30 лева минимум. Под 15-20 кинта няма как да оставя вечерта. Тоя месец покрай РД-та винаги е критичен, а вече съм си наченалм спестяванията, което за мен е недопустимо. И да, наистина съм на изпарения...

Link to comment
Share on other sites

Мдааа.... Бавно, но сигурно и със страшна сила и тази среща отива към несъстояване... Аз кат казвам, че тук само кифльовци и сИрьозници са сте са сбрали....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...