Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Страхотна сбирка се получи! Като изтрезнея, ще кача снимки! Лека нощ, обичам ви!

 

 

Holy fuckin' shit това беше супер яка среща! Не помня да съм бил на подобно събитие с толкова народ на едно място.Аз лично си изкарах супер за което благодаря на всички! Утре ще сканирам 500 и нещо левовата сметка хаха. xmas.gif Успех на всички (като мен),които трябва да стават за работа в неделя. wink.gif

 

 

Срещата наистина беше яка - не очаквах, че ще се съберем толкова хора и то в този сняг. punk.gif

 

Прегледах клипчетата от оная въшка, дето снимах с нея - определено е правена са снимане на дневна светлина, а на закрито е като от телефон. Освен това, тъй като общата големина на клипа беше няколкостотин мегабайта и ми се стори твърде много за теглене, компресирах доста видеото и намалих кадрите от 30 на 25. По тази причина качеството не е като оригинала, но определено ще се разпознаете...и не гледайте датата и часа в клипа - просто не бях настроил часовника. smile.gif

Не съм рязал или редактирал части - това е суровият материал, компресиран до 69 Mb (емблематична цифра devil.gif).

 

 

Супер яка форумна среща.

 

И за заинтересованите:

 

току що се прибирам, до 5:00 бях с МОМИЧЕТО. xmas.gif Дълга история общо взето, но и вие (pyroman, RaptoR) имахте принос.

 

СРЕЩАТА ПРОДЪЛЖАВА, мушмули xmas.gif

 

Все още сме живиlaughing.gif

 

ЕДИТ: Споменах ли , че ви обичам всички

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Трябва да помисля или за смяна на алкохола или за категоричното му прекратяване. Писна ми след 2-3 бири да ме цепи тиквата и на следващия ден :[

Като се има предвид, че съм се наспал, че съм изпил едно кафе и половин литър кола, един аналгин и тъпата киферица продължава да ме боли :/

Link to comment
Share on other sites

Аз като рекох за таз' бира "анатема" ама... а впрочем за следващия път дано има столове за всички (и ще си оградя на календара датата да не стават грешки).

 

__________________

 

Има някакво "беналгин" ефективно е - ацефеин, кафетеин и прочие стават.

Link to comment
Share on other sites

Браво Ангеле :) То ти цяла вечер и точи лиги. Иначе наистина беше много добра среща,пък и не беше студено.

ПС:Пешо следващия път с Глория сте на скочета,че ...

Link to comment
Share on other sites

Ако всички са доволни - направо да мислим следващата? :lol:

 

Стига да не е на същото място. Малко гадно беше наредена масата.

Link to comment
Share on other sites

Стига да не е на същото място. Малко гадно беше наредена масата.

 

Съгласен съм.В тая кръчма няма да ми стъпне крака повече.Чаках ги тия пилешки сърца час и половина (без да преувеличавам),човек ще си помисли че са клали пилетата на място и са вадили сърцата едно по едно...

Link to comment
Share on other sites

Абе по-добре беше от предишния път - дето бяхме разпръснати на 3-4 маси и... можеш да видиш само хората на твоята и част от съседната маса. Стига да не беше ония сонарен терорист зад гърба ми, дето периодично ме атакуваше в диафрагмата с басите си - щеше да е идеално. Според мен това беше най-доброто място от последните 2-3 срещи.

 

Ред: ООооо, да, като изключим кухнята! Т'ва беше подигравка! Носят ми панирани пилешки гадости в лимонов сок... като количеството, както сполучливо отбеляза Пиромана, беше достатъчно да ми запълни кариесите. А сиренето по тракийски беше според мен втора употреба и консистенция, нуждаеща се от лъжица за изяждане...

Link to comment
Share on other sites

Че е джентълмен и не е останал да пие кафе на сутринта :lol:

 

Хаха. Не :)

 

Изобщо не се е стигало до интимности.

 

Колкото до заведението, не съм сигурен дали има заведение в което да обслужат адекватно 30+ човека.

Link to comment
Share on other sites

Срещата добре се получи. Всички бяха много мили.

 

За заведението : масата беше добре наредена, но много на голямо разстояние разпръсната, а столовете бяха много супер нагъчкани и много неудобни (и двата вида). Кухнята биваше, но порциите наистина бяха малки. Цените бяха добре. Извод : не бих отишла пак там.

Link to comment
Share on other sites

Оле и песни е имало. Не, край. Повече няма да пия!

Песните бяха след като ти така тихом-мълком се изниза..., проблемът беше, че въпреки огромното желание на изпълнителката..., репертоарът и беше много беден.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да помисля или за смяна на алкохола или за категоричното му прекратяване. Писна ми след 2-3 бири да ме цепи тиквата и на следващия ден :[

Като се има предвид, че съм се наспал, че съм изпил едно кафе и половин литър кола, един аналгин и тъпата киферица продължава да ме боли :/

 

Ти си някакъв патологичен велослучай.... 2-3 бири.... post-12-1234437141.gif

 

Стига да не е на същото място. Малко гадно беше наредена масата.

 

Това беше само една от множеството грешки в системата... Весо трябваше да донесе меча и да се вреже в ролята на Ланселот ( разбира се Карамана бе Артур с големия сач)

 

sufra.gif

 

 

Съгласен съм.В тая кръчма няма да ми стъпне крака повече.Чаках ги тия пилешки сърца час и половина (без да преувеличавам),човек ще си помисли че са клали пилетата на място и са вадили сърцата едно по едно...

 

Ако не забеляза по едно време сервитутките ме караха аз да се провиквам кое на кого е, че не знаели... Тотален резил, после и разговора ми с "шефа" го доказа... Смятай то имало 2 каси Туборг ама ние си жулим ракия, рийш ли...

 

Мдам, интересно се е получило. Щом и Глория си е пуснала гласа... xmas.gif

 

Пуска го - и не беше зле да ти кажа. Между другото ти къде беше post-12-1234436534.gif

 

Хаха. Не xmas.gif

 

Изобщо не се е стигало до интимности.

 

Колкото до заведението, не съм сигурен дали има заведение в което да обслужат адекватно 30+ човека.

 

Аз съм СИГУРЕН, че има много заведения, в които обслужват адекватно 60-80 + човека. Че и по-пияни и невъзпитани... А заради тебе, мушмулов, трябваше да успокояваме неразделния клас. Добре че всяхме респект културно, особено Паладина

 

post-12-1234436806.gif

 

 

Срещата добре се получи. Всички бяха много мили.

 

За заведението : масата беше добре наредена, но много на голямо разстояние разпръсната, а столовете бяха много супер нагъчкани и много неудобни (и двата вида). Кухнята биваше, но порциите наистина бяха малки. Цените бяха добре. Извод : не бих отишла пак там.

 

И вЕрвай ми - няма да отидем пак там...

 

Песните бяха след като ти така тихом-мълком се изниза..., проблемът беше, че въпреки огромното желание на изпълнителката..., репертоарът и беше много беден.

 

Абе дуднаха с оня пич там, разлистваха партитури, аз на крака щях да ставам... И нищо... Ние у нас пяхме повече

post-12-1236940574.gif

-----------------------------------------------------------

 

Между другото трактата "КАКА ВИ Е БЯСНА" минава засега в зелената зона (като изключим чашата и отнесения й за мезе винен кебап), а аз все още не стъпвам в източния санитарен възел

 

post-12-1236941130.gif

 

ВРЕМЕ Е ЗА ТУУУУУУУУУУББББООООООООООООООООООООООООООООРРРРРРРГГГ beerchug.gif

Link to comment
Share on other sites

Галине, грижи се за шапката ми, че ми е спомен от глупавия остров :) Тоест спомен от приятел там :)

Трябва да видим Виден дали е жив и здрав щото го домързя да си мръдне кльощавия задник на 3 метра да заключи. И кон да го беше опънал нямаше да разбере.

 

Хахаха, ебахти синхрона :) Жив е той жив е и даже компютър има все още.

 

За винения кебап аз не знам нищо !!! Заклевам се !!!

Link to comment
Share on other sites

Галине, грижи се за шапката ми, че ми е спомен от глупавия остров xmas.gif Тоест спомен от приятел там xmas.gif

Трябва да видим Виден дали е жив и здрав щото го домързя да си мръдне кльощавия задник на 3 метра да заключи. И кон да го беше опънал нямаше да разбере.

 

Хахаха, ебахти синхрона xmas.gif Жив е той жив е и даже компютър има все още.

 

За винения кебап аз не знам нищо !!! Заклевам се !!!

 

 

Тая шапка не стигна ли в крайна сметка до тебе ?!?!?!?!

 

post-12-1234436862.gif

 

Ей, едно е сигурно - паметна среща хахахахахахахаха

Link to comment
Share on other sites

Ти харабия ли помниш че те питах къде ми е шапката ??? Мене зора ми беше основно щото вънка не е първа пролет ама оцелях. Верно хората ме гледаха малко странно ама какво да се прави. Как да им обясня че си забравих шапката в на Галин колата :)

Link to comment
Share on other sites

Ми той човека (щото вече беше останал един от много малкото човеци, другите бяхме орки) щателно я извади от колата и заръча да бъде върната на Весо. Друг е въпроса кой я взе, защото реално погледнато ако не беше Стасьо аз и 12 годишното щях да издирвам днес с ГДБОП beer.gif

 

КАРАМАНА - ПРЕМИЕР!!!

 

dsc00040ns.jpg

 

Весо, ский Иван как гледа ахахахахахахахахахахах

Link to comment
Share on other sites

А заради тебе, мушмулов, трябваше да успокояваме неразделния клас. Добре че всяхме респект културно, особено Паладина

 

Какво, какво? Защо пък е трябвало да ги успокоявате? Не си даваха красавицата на лошия злодей ли? :)

Link to comment
Share on other sites

Какво, какво? Защо пък е трябвало да ги успокоявате? Не си даваха красавицата на лошия злодей ли? xmas.gif

 

 

Не бе, той лошият гей (Mr Gey - справка Dreamcatcher) я подфана под ръка и отпраши, а разтревожените момци срещнаха един паладин на вратата с такива едни особени параметри laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...