Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Така ли ще направя? :)

Ам, чи колко му е? Дет се вика - Блага дума, железни..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре, тази среща надмина очакванията и пускам на дневен ред следното предложение - да пробваме да ги правим малко по-често тези срещи?

Нямам предвид да са ежеседмични - така ще се разводним и ще си омръзнем. Но говоря за нещо от сорта веднъж на три-четири седмици? Че така на два-три месеца като се събираме - не можем да се наобичаме качествено един друг :D

 

Та, идея. Леко зачестяване? Второ, да вземем да си харесаме едно заведение? Моето предложение е да е другаде следващия път, в името на разнообразието и базата за сравнение.

Link to comment
Share on other sites

Ревиерата на Д. Николаев. :) особено ако е само за нас 2-рия етаж... ке има српска сватба :)

 

_______________

 

По другите въпроси гласувам "Против". Няма да се мотивирам.

Link to comment
Share on other sites

Колеги моля ви,само не се уливайте в скъпарщината.Не всеки вади пари като вас по 50 000 на месец от продажба на наркотици и алкохол в училищата.  :lol: Предложения за заведения ще има много...А дата някой ще каже ли?

Link to comment
Share on other sites

Аз за 13 съм навит, само имайте на предвид, че на 13-то число засължително правя секс. Тва е дългогодишна традиция, която няма да наруша. Така че мислете му ... :)

Link to comment
Share on other sites

Хм, Пламене, какво имаш предвид, душа :)

Аз не знам дали съм съгласна, защото много неща ми "висят" на главата в момента и не знам дали ще имам финансовата и физическа възможност да дойда. Абе ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че съм само аз, винаги съм била и ще остана единствената с "Г" в този форум. Леле, каква скромност искри от мен, направо пръска :)

Не че не съм съгласна, но не знам дали ще мога, както вече казах.

Ники, не ме настъпвай по мазола, да не ти покажа аз кой е лесен и кой не... Ааааа... :)

Link to comment
Share on other sites

Аз за 13 съм навит, само имайте на предвид, че на 13-то число засължително правя секс. Тва е дългогодишна традиция, която няма да наруша. Така че мислете му ... :)

Весо, честно майна, не ти личи.... :wacko: ....Да не би и ти като руснаците с парфюма... - Ну, случаи бывает разных...

 

Гадин например :D

К'во за мен, бе !? Аз съм душа човек...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...