Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Съжалявам ако потвърждавам късно,но довечера ще дойда,пък ако се намери и място ще взема и да остана :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Пичове, вижте какво хубаво време за пийене ни се отваря - на червени тежки вина :) Жалко, че толкова има за четене до 13...

Link to comment
Share on other sites

Не знаеш колко време вече нося на такива ебавки. Не се обиждам, наистина имам огромен проблем със забравянето от 2 години някъде - ходил съм на лекар, твърдят, че нямало нищо притеснително.

Първо разправяха, че съм флюбен, после пиян... установиха, че и двете не са основна причина или катализатор. Преди 3-4 месеца бях се оправил почти на пълно ама след това :D

Link to comment
Share on other sites

За първи път бях снощи през целия си живот, нищо, че прибирането от там ми отнема по-малко от 2 минути и всяка седмица след 3 часа ги слушам от прозореца. Така че, фен е малко силно казано. :)

Link to comment
Share on other sites

Понеже е малко гадно времето и мисля да дойда с колата. Къде е най - добре да се спре? По наклона преди стълбите точно или над тях? Къде точно е заведението?

Link to comment
Share on other sites

Къде го прати до джамията пък ти? Там баш няма да намери място за паркиране но някъде на Отец Паисий е по-вероятно. Имаше един паркинг нагоре към стария град точно след завоя, но не знам какво се е случило с него и дали още го има - минавал съм оттам но не съм обръщал внимание.

Link to comment
Share on other sites

Има си го ;) ама какви коли ви гонят? Тук да нямаме въздържатели?

Аз примерно мисля да остана болезнено трезвен...

Link to comment
Share on other sites

Holy fuckin' shit това беше супер яка среща! Не помня да съм бил на подобно събитие с толкова народ на едно място.Аз лично си изкарах супер за което благодаря на всички! Утре ще сканирам 500 и нещо левовата сметка хаха. :) Успех на всички (като мен),които трябва да стават за работа в неделя. ;)

Link to comment
Share on other sites

Срещата наистина беше яка - не очаквах, че ще се съберем толкова хора и то в този сняг. :punk

 

Прегледах клипчетата от оная въшка, дето снимах с нея - определено е правена са снимане на дневна светлина, а на закрито е като от телефон. Освен това, тъй като общата големина на клипа беше няколкостотин мегабайта и ми се стори твърде много за теглене, компресирах доста видеото и намалих кадрите от 30 на 25. По тази причина качеството не е като оригинала, но определено ще се разпознаете...и не гледайте датата и часа в клипа - просто не бях настроил часовника. :))

Не съм рязал или редактирал части - това е суровият материал, компресиран до 69 Mb (емблематична цифра :devil).

Link to comment
Share on other sites

Супер яка форумна среща.

 

И за заинтересованите:

 

току що се прибирам, до 5:00 бях с МОМИЧЕТО. :) Дълга история общо взето, но и вие (pyroman, RaptoR) имахте принос.

Link to comment
Share on other sites

Не стига, че с главни букви, ами и членувано...ще я разнищим ний тая работа...:devil

 

П.П. ...и освен това "заинтересовани" като гледам май нямаше, ама вокса понеже много иска да се похвали. :lol:

Link to comment
Share on other sites

П.П. ...и освен това "заинтересовани" като гледам май нямаше, ама вокса понеже много иска да се похвали. :lol:

 

 

Че е джентълмен и не е останал да пие кафе на сутринта :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...