Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Той ша е локомотива на влакчето. :lol:

Абе ти гледай да не е вагона за разпределителна гара...

Link to comment
Share on other sites

Ти не ни бери грижата на нас как ще се композираме. :)

Виж..., не съм чак такъв простак, че да сеи позволя да се бъркам в интимните отношения на двама души. Още повече при такава развита връзка като вашата.... Нали за това е любовта - докато изкачвате житейските стръмнини, като се измори единия, другия да му минава изотзад и да го подпира...

Link to comment
Share on other sites

Абе от на пламен Ключодържателя няма никакви публикации laughing.gif

Как да няма бе? Едно филмче 70 МВ пусна няколко страници назад. Замаял си се от парите на препаратите и си го изпуснал нещо ;)

Link to comment
Share on other sites

Видене, Виденеее....не вървят на добре продълженията след всяка форумна среща, дето ги правиш у вас - после винаги си с бели петна в паметта. А хем си писал 8 поста след моя...:P

 

-> ЦЪК

Link to comment
Share on other sites

И какво като и ако съм изброявал имена??? В какви фантазии се вкарваш? laughing.gif

 

Ела ела с рокля другия път, цяла вечер ще ти е на врата ХАХАХ

 

Ами започна да обясняваш,как сме щяли да се забавляваме,хайде,спомни си,не ме карай да говоря таква неща. И няма да ми е на врата роклята -ХАХАХА,колко смешно.

:) казах,че няма да пия на следващата форумна среща. Гледай каква ме изкарваш,фантазирала съм си била,ще ми бъдела роклята едиси къде.. тцтцтц НЕ ТЕ Е СРАМ!

Link to comment
Share on other sites

Ами започна да обясняваш,как сме щяли да се забавляваме,хайде,спомни си,не ме карай да говоря таква неща. И няма да ми е на врата роклята -ХАХАХА,колко смешно.

:) казах,че няма да пия на следващата форумна среща. Гледай каква ме изкарваш,фантазирала съм си била,ще ми бъдела роклята едиси къде.. тцтцтц НЕ ТЕ Е СРАМ!

 

Кажи му, че ще си я хванеш с безопасни игли за ботушите и да мирясва. :)

Link to comment
Share on other sites

Срещата наистина беше яка - не очаквах, че ще се съберем толкова хора и то в този сняг. punk.gif

 

Прегледах клипчетата от оная въшка, дето снимах с нея - определено е правена са снимане на дневна светлина, а на закрито е като от телефон. Освен това, тъй като общата големина на клипа беше няколкостотин мегабайта и ми се стори твърде много за теглене, компресирах доста видеото и намалих кадрите от 30 на 25. По тази причина качеството не е като оригинала, но определено ще се разпознаете...и не гледайте датата и часа в клипа - просто не бях настроил часовника. smile.gif

Не съм рязал или редактирал части - това е суровият материал, компресиран до 69 Mb (емблематична цифра devil.gif).

 

 

Кой те излъга че на 7-ми сме били в света на живите?

 

Ами започна да обясняваш,как сме щяли да се забавляваме,хайде,спомни си,не ме карай да говоря таква неща. И няма да ми е на врата роклята -ХАХАХА,колко смешно.

xmas.gif казах,че няма да пия на следващата форумна среща. Гледай каква ме изкарваш,фантазирала съм си била,ще ми бъдела роклята едиси къде.. тцтцтц НЕ ТЕ Е СРАМ!

 

Глория, продължаваш да си в светая светих на фантастиката. Няма да изкараш хубава среща докато не се отпуснеш и не разбереш, че Пловдив не е Козлодуй. Тук нямаме навик да мислим лошо, още същата вечер ти обясних, че всичко (което ти така и не осъзна) е в света на веселбата и забавлението. И никой не ти търси сметка за нищо.

 

Кажи му, че ще си я хванеш с безопасни игли за ботушите и да мирясва. xmas.gif

 

Тя добре рокля ще захапе, ами ти? Да ти дам дзамба клещите да фанеш дънките за чепиците? ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Тя добре рокля ще захапе, ами ти? Да ти дам дзамба клещите да фанеш дънките за чепиците? ph34r.gif

 

Юркаш ме нещо неоснователно май? Така ми намирисва на мен работата.

Link to comment
Share on other sites

Юркаш ме нещо неоснователно май? Така ми намирисва на мен работата.

 

Ти имаш да вземаш тежко решение - говорихме за което. Забежката с Иван ти е последния проблем.

Link to comment
Share on other sites

Ех, дядо, дядо.. :) Глупости говориш :) Не се притеснявай, Виден ме "сватоса" със 7 човека от масата,явно за мезе съм ви много удобна :)

 

Ся що цитира половината ми пост. Просто не се сдържах да изтърся тази глупост мислейки си каква ли физиономия ще направят тоя и оня докато го четат... и преди да прочетат че се бъзикам... че и след това :)

 

 

Юркаш ме нещо неоснователно май? Така ми намирисва на мен работата.

 

Ми като се поддаваш на юркане...

Link to comment
Share on other sites

laughing.gif Следващата среща ЕОС води: ........

 

 

ЕДИТ: Грешен линк съм сложил тука, а вече изобщо не знам какво съм имал предвид и кой би бил верния laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Видене, кога ще разбереш,че изобщо не се сърдя и не си мисля,че някой ми мисли лошото,просто се забавлявам. Не знам защо така си си помислил.

Опаа,грешно съм прочела. На девствена ли приличам? Това е яко. :D И,да, обичам себе си, тебе достатъчно хора те обичат,пък и мойта огромна любов ще ти дойде множко. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами започна да обясняваш,как сме щяли да се забавляваме,хайде,спомни си,не ме карай да говоря таква неща. И няма да ми е на врата роклята -ХАХАХА,колко смешно.

Естествено, че няма да е там! Ти като добро дете ще си я свалиш сама....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...