Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Гадолине,изобщо не си ми разбил сърцето,знаеш,че бях напълно съгласна с тебе,нека да го забравим тоя разговор просто.. да же не помня точно за какво говорехме,само знам,че съм изглеждала доста тъпо.Както и да е. Това е забранена тема,нека да не я обсъждаме,моля ви. :)

Проблемът е, че имам слонска памет за детайли, пък и имаше и доста сеирджии.... :lol: Ама щом си рекла..., може би... =>

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Хора,аз много се напих и се чувствам страшно неудобно! Горкият Галин! Горките хора,съжалявам.. още не съм видла видеото,нямам и намерение да го правя,направо се срамувам.. ужас.. иначе срещата беше супер и с удоволствие ще присъствам и на следващата. Много съжалявам,5-тата ракия ми дойде в повече.. изобщоо,изтрийте го това виео,преди да го видя и забравете ,че сте ме видели на тази сре

ща. Наистина. Ужас...

 

Няма какво да се притесняваш. На практика на един купон ако никой не се изложи, значи е бил ебахти тъпия купон :) И не се притеснявай, не си само ти дето си се изложила, още доста хора се постарахме :) Монитора четвъртък мога да мина да го видя. Или утре ама утре хич не е сигурна работата.

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да се притесняваш. На практика на един купон ако никой не се изложи, значи е бил ебахти тъпия купон :) И не се притеснявай, не си само ти дето си се изложила, още доста хора се постарахме :) Монитора четвъртък мога да мина да го видя. Или утре ама утре хич не е сигурна работата.

 

Кой, кой? Аз излагания не видях. Много съм заспал.

Link to comment
Share on other sites

Ти ли ми ги задаваш тия въпроси точно ?? :) С Ванчо само дето не се наплющяхте на масата :) Или под масата :D

 

Aaaa. Бъркаш ме с някой. Аз на Иванчо даже във въздушното му пространство не съм навлезъл.

Link to comment
Share on other sites

Aaaa. Бъркаш ме с някой. Аз на Иванчо даже във въздушното му пространство не съм навлезъл.

 

Айде да не взема да пиша по темата...

Link to comment
Share on other sites

Еми Глория то за тва като седнеш на маса не пиеш само :D Ти не си изяде 1/3 от салатата след тва кажи ми как да не се наковеш като мотика.

Link to comment
Share on other sites

Не, честно. Или минавам на нещо, от което не ме цепи тиквата, или спирам да пия. Баси, пак съм изтървал резила :D А к'во е правила Глория? Освен, че е пяла?

Link to comment
Share on other sites

Правила е стриптийз по масата, как какво :lol:

 

Бъзикам се защото аз последен дойдох и първи си тръгнах (hosta не го броим - той просто ми пазеше стола докато дойда), но ми се иска да видя нечии физиономии докато четят горното изречение

Link to comment
Share on other sites

Само аз съм осведомен в подробностите :devil ...., ама няма да кажа, щот съм джентълмен (не в онзи смисъл)! :))

Link to comment
Share on other sites

Правила е стриптийз по масата, как какво :lol:

 

Ех, дядо, дядо.. :) Глупости говориш :) Не се притеснявай, Виден ме "сватоса" със 7 човека от масата,явно за мезе съм ви много удобна :)

 

Гадо, каза,че е имало сеираджии,а и сигурно си подшушнал на някого,ама няма значение.. :) Иначе ако не си,благодаря ти много. :)

 

 

Котора за сметка на това,си изяде всичко,чудех се от кога не е ял. Що не ми изяде салатата? :)

 

Айде да не взема да пиша по темата...

 

 

Ти нали не беше?

----------------------------------------------------------------------------

 

А кой е повърнал във видената колибка в крайна сметка? :)

----------------------------------------------------------------------------

 

А Ангел и Иван съдбата ги събра просто! Един за друг са.

Link to comment
Share on other sites

Абе Глория каква ракия пи да заведем дело срещу производителя? Явно сериозно нарушава мозъчната дейност. С кого съм те сватосвал бре моме? И как точно реши, че netroot не е бил на срещата? laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Ми той Иван беше до мене цяла вечер :) Между мен и Караман. Netroot демек. Иван си му е името. Ебахти обяснението написах. А табакера нямаше, щото не пуши :)

Да , последно за него се сетих. Той може 2 пъти да ме епогледнал,но и два та бяха странни и критични. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе Глория каква ракия пи да заведем дело срещу производителя? Явно сериозно нарушава мозъчната дейност. С кого съм те сватосвал бре моме? И как точно реши, че netroot не е бил на срещата? laughing.gif

 

Ами изоб

що не знаех че е бил там!

Апък ти,Видене, тръгнна да изброяваш сума имена,там,в твоята част на масата,като бях седнала при вас за малко. И те питах не те ли е срам. :)

Хахахах.. кога е следващата среща?Ще ме видите в нова светлина.Няма да пия. И ще дойда с РОКЛЯ,Ванчо.Като Еос. :) Никакво пиене.

Link to comment
Share on other sites

Ние на срещата ходим за да гледаме пияни бели жени. Има и друго пияна жена - весела къща :D

Link to comment
Share on other sites

И какво като и ако съм изброявал имена??? В какви фантазии се вкарваш? laughing.gif

 

Ела ела с рокля другия път, цяла вечер ще ти е на врата ХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...