Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

ЕДИТ: Споменах ли , че ви обичам всички

 

Мерси, чувствам се лично поздравен - Enya ми е слабост :)

 

 

Колкото до заведението, не съм сигурен дали има заведение в което да обслужат адекватно 30+ човека.

 

Има има... ама ако предложа някое от тези ще ме карате после да плащам цялата сметка...

 

 

........................ все още не отивам в източния санитарен възел..........................

 

Някой да ме светне това какво означава че след 3тото споменаване на въпросния санитарен възел почва да ме гризе любопитството и няма да мога да спя тази нощ :)

 

И за какъв Паладин разправяте по дяволите?

 

 

 

 

............

 

Мухахахахахаха ей тва си беше приказка! Видене, завиждам ти! На твое място вероятно щеше да се наложи да емигрирам :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Моята жена е бетон! Още е бясна между другото и съм я пуснал да вършее из Скайп-а, Фейс-а и Форума хахахахах.

 

Сега обследва с ДНК проби кой е повърнал на стената хахахахахахахахахаха

 

---------------

Link to comment
Share on other sites

Моята жена е бетон! Още е бясна между другото и съм я пуснал да вършее из Скайп-а, Фейс-а и Форума хахахахах.

 

Сега обследва с ДНК проби кой е повърнал на стената хахахахахахахахахаха

 

---------------

 

Подозирам си се залостил в едната стая след като все още не си почистил лично въпросното помежещние а освен това си и жив... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що се оплаквате от обслужването? На мен ми носиха всичко на време. Даже не смогвах да намеря място. Мислех, че като сме токова хора и поръчам 3-4 работи, докато ги приготвят едно по едно, ще може да се оправим с предишните. Пък те всичко носеха много бързо и без забавяне. :devil Довечера очаквайте и малко снимки от мен.

Link to comment
Share on other sites

Що се оплаквате от обслужването? На мен ми носиха всичко на време. Даже не смогвах да намеря място. Мислех, че като сме токова хора и поръчам 3-4 работи, докато ги приготвят едно по едно, ще може да се оправим с предишните. Пък те всичко носеха много бързо и без забавяне. :devil Довечера очаквайте и малко снимки от мен.

 

Абе на мен също всичко ми носеха на време, ама гледам да си мълча, че ще ме нападнат.

 

Пък музиката беше много хубава. По-добре от чалгаджийски изпълнения и хора цяла вечер.

Link to comment
Share on other sites

Абе музиката не беше толкова лоша ама заради това мерсииии, помня, че по някое време исках да го убия :) Ама иначе пича беше точен, даже бая мохабет направихме като свършваше и китарата му беше много яка :)

Link to comment
Share on other sites

Идвало ви е бързо защото сте с връзки... или това или Виден е бил нещо карък - аз бях за малко само та не мога да кажа - той вдигна патардия за мойте картофки и те дойдоха след малко но без сиренето после и него докараха почти като ги бях преполовил с пръсти защото нямах вилица :D

Link to comment
Share on other sites

Идвало ви е бързо защото сте с връзки... или това или Виден е бил нещо карък - аз бях за малко само та не мога да кажа - той вдигна патардия за мойте картофки и те дойдоха след малко но без сиренето после и него докараха почти като ги бях преполовил с пръсти защото нямах вилица :D

Аз пък се чудих, дали не си си поръчал допълнително сирене. Толкова много докараха - като за самостоятелна порция. Пък то било забравено :):)

Link to comment
Share on other sites

........

При такива случаи, средно статистическата жена прави на мъжът си баница.... и за да докаже любовта и добротата си, корите ги точи ръчно - с точилката.

 

П.с. И всъщност знам кой е дизайнера на стенната апликация за която спомена, но ще ти го прошепна само срещу солиден подкуп!

Link to comment
Share on other sites

При такива случаи, средно статистическата жена прави на мъжът си баница.... и за да докаже любовта и добротата си, корите ги точи ръчно - с точилката.

 

П.с. И всъщност знам кой е дизайнера на стенната апликация за която спомена, но ще ти го прошепна само срещу солиден подкуп!

 

Точилката се счупи още първия път :starwars:

Нещо не схващам: Аз доказах добрина и любов като го изпратих с любовен кебап и тайничко се надявах да ме посрещне подобаващо...Защо аз пак да се доказвам - не съм освинила аз апартамента...Той сега се доказва, милия, с четката и парцала в банята. За другото има време. ;)

 

За останалото знам всичко и виновните ще понесат съответните ристрикции. Засега са оставени на бавен огън на съвестта им, като за начало...На теб като съучастник (присъствал) няма да ти се размине също. :evil :lol:

Link to comment
Share on other sites

Точилката се счупи още първия път :starwars:

Да ти подарим една желязна? :devil

Той сега се доказва, милия, с четката и парцала в банята. За другото има време. ;)

Направи скрит снимков материал. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Гледам добре сте се забавлявали.Ще взема да дойда другия път и аз на една форумна среща.Макар, че не си падам по подобен тип мероприятия.Все пак всички се познавате и ще ми едно такова странно, неудобно.Сякаш да плуваш в езеро с пирани. :lol:

Но едно нещо не разбрах само в цялата тази дандания.Въпросния кебап с кв'о месо беше?Свинско или телешко. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Все пак всички се познавате и ще ми едно такова странно, неудобно.Сякаш да плуваш в езеро с пирани. :lol:

Ами нали това е една от целите на мероприятието - да се запознаем и да си видим мутрите на живо. Аз като отидох първия път не познавах никой.

На втората среща вече се знаем. Ето на тази за първи път дойде eos, KILLERINCHO. На миналата среща пък видях за първи път glory, kotora, w00x, Assassin, gado. Малко са хората, които идват за първи път на форумна среща и познават други от форума.

Link to comment
Share on other sites

Но едно нещо не разбрах само в цялата тази дандания.Въпросния кебап с кв'о месо беше?Свинско или телешко. :rolleyes:

 

Това което помня е, че беше перфектен с бирата. Ама какво месо беше не мога да ти кажа. Знам кой може. Обаче ти питай, че мене още не ми стиска да питам :)

Link to comment
Share on other sites

Точилката се счупи още първия път :starwars:

Нещо не схващам: Аз доказах добрина и любов като го изпратих с любовен кебап и тайничко се надявах да ме посрещне подобаващо...Защо аз пак да се доказвам - не съм освинила аз апартамента...Той сега се доказва, милия, с четката и парцала в банята. За другото има време. ;)

 

За останалото знам всичко и виновните ще понесат съответните ристрикции. Засега са оставени на бавен огън на съвестта им, като за начало...На теб като съучастник (присъствал) няма да ти се размине също. :evil :lol:

Ама защо и аз :blink: ?!? Баси, поне да бях останал по-до рано, та да го опитам и аз този кебап дето са ти го оплющели свинете му със свине (на снимката изглежда перфектно)....

Link to comment
Share on other sites

Кебапа си беше с мощна свинска мръвка както си му е реда. Хайде стига вече, че стана исторически laughing.gif

 

Днес за около час и с около 1-2 литра химикали успях да приведа във вид, годен за употреба източния санитарен възел ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Хора,аз много се напих и се чувствам страшно неудобно! Горкият Галин! Горките хора,съжалявам.. още не съм видла видеото,нямам и намерение да го правя,направо се срамувам.. ужас.. иначе срещата беше супер и с удоволствие ще присъствам и на следващата. Много съжалявам,5-тата ракия ми дойде в повече.. изобщоо,изтрийте го това виео,преди да го видя и забравете ,че сте ме видели на тази сре

ща. Наистина. Ужас...

Link to comment
Share on other sites

Хора,аз много се напих и се чувствам страшно неудобно! Горкият Галин! Горките хора,съжалявам.. още не съм видла видеото,нямам и намерение да го правя,направо се срамувам.. ужас.. иначе срещата беше супер и с удоволствие ще присъствам и на следващата. Много съжалявам,5-тата ракия ми дойде в повече.. изобщоо,изтрийте го това виео,преди да го видя и забравете ,че сте ме видели на тази сре

ща. Наистина. Ужас...

 

Нищо не си правила бе момиче. Не се шашкай.

 

Само с гадо нещо задушевно си говорехте около 30 минути. Тва беше. Другите даже не са разбрали.

Link to comment
Share on other sites

Хора,аз много се напих и се чувствам страшно неудобно! Горкият Галин! Горките хора,съжалявам.. още не съм видла видеото,нямам и намерение да го правя,направо се срамувам.. ужас.. Много съжалявам,5-тата ракия ми дойде в повече.. изобщоо,изтрийте го това виео,преди да го видя и забравете ,че сте ме видели на тази сре

ща. Наистина. Ужас...

Направо се чуствам виновен, че разбих сърцето ти....

Link to comment
Share on other sites

Не ми напомняй.. изложих се.. Другият път просто ще пия само 3 ракии,това е! Нека да забравим за всичко и да организираме нова среща. :)

А кой беше казал че ще дойде само ако мен ме няма?Съвсем бях забравила. Та беше ли там този човек?

 

Гадолине,изобщо не си ми разбил сърцето,знаеш,че бях напълно съгласна с тебе,нека да го забравим тоя разговор просто.. да же не помня точно за какво говорехме,само знам,че съм изглеждала доста тъпо.Както и да е. Това е забранена тема,нека да не я обсъждаме,моля ви. :)

едит: Гадко,това не ми се случва в нормално състояние,в ракиено също,не знам какво ми стана,ама не искам да го обсъждаме,сериозно.

 

 

едиит: следващият път и аз бих дошла в Раптор,ама ако има още някоя жена,че така се притеснявам. :) Страхотна среща иначе,страхотна. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...