Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

И аз ще дойда за малко, че точно тогава съм на парти. Залата се намира до Джумаята, затова няма да е проблем, ако няма места. :)

Не знам какъв подарък само да избера за Антарес :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

И аз ще дойда за малко, че точно тогава съм на парти. Залата се намира до Джумаята, затова няма да е проблем, ако няма места. :)

Не знам какъв подарък само да избера за Антарес :P

 

Страстна влажна целувка, как какъв :lol:

Link to comment
Share on other sites

'бал съм го, никъде няма да ходя уикенда. Така че ме слагайте в кюпа. Особено и щом кака еос ще идва - няма как да не дойда да давам 5 минути заето.

Link to comment
Share on other sites

'бал съм го, никъде няма да ходя уикенда. Така че ме слагайте в кюпа. Особено и щом кака еос ще идва - няма как да не дойда да давам 5 минути заето.

 

Верно? Кога е споменала?

 

Моя грешка. Видях го. Просто ме е препратило на последния пост.

Link to comment
Share on other sites

Същата остава, само утре ще се обадя да резервирам местата. Самоче ме попитаха ако може някакви салати да кажем, защото иначе като седнем на куп ще издъхне кухнята в началото. Но не е задължително.

Link to comment
Share on other sites

'бал съм го, никъде няма да ходя уикенда. Така че ме слагайте в кюпа. Особено и щом кака еос ще идва - няма как да не дойда да давам 5 минути заето.

 

E, то и ти ми пожела да лежа под мотора, точно като паднах, ама все едно. Ще се радвам да се запознаем. :D

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че стана време Optional-ите да потвърдят или откажат присъствието си, защото трябва да се запазят места.

 

Аз си потвърждавам присъствието.

Link to comment
Share on other sites

1.w00x

2.Psihara^^

3.Stasio

4.Chistach1

5.Chistach2

6.glory

7.Raptor

8.kotora

9.Aquila

10.Aquilka

11.Gado

12.Mirca

13.jozo

14.gal4enceto

15.dqdomraz

16.netroot

17.Мирковица

18.2nd.L.S. (optional)

19.Antares

20.Pit_Bull (optional)

21.host

22.Midex

23.KILLERINCHO

24. eos

25. pyroman

Някой ако не си вижда името или се вижда като Optional,а ще идва - да пише.

Link to comment
Share on other sites

Махнах скобите след мен и дядо мраз - на мен ми е близо, а дедото сериозно се е навил, та процентът да дойде е доста голям.

За няк'ви предварителни салати говореше по-горе... за мене една голяма шопска. :))

Link to comment
Share on other sites

За салатите, трябва всичк ида кажат, ако ще се осъществи. Иначе няма как.

По - добре да не е предварително. Все някой няма да дойде.

Link to comment
Share on other sites

Една шопска и За мен :) Ракията на място ще се избира :D

ПС:glory направи баница или малки банички че по елементарно се правят.

Link to comment
Share on other sites

Идна офча :) - абе сериозно "и"-каме ли ви пловдивчани? Напоследък бая често чувам за това "и"-кане - ама все се оказва, че е от представители от региона около Плд.

Link to comment
Share on other sites

Идна офча :) - абе сериозно "и"-каме ли ви пловдивчани? Напоследък бая често чувам за това "и"-кане - ама все се оказва, че е от представители от региона около Плд.

 

И-каме като за световно.

Link to comment
Share on other sites

И-каме като за световно.

 

Ама не ни пука - така е по-готино. Е-кането на шопите за сметка на това дразни. И ходимЕ-то също (донякъде), въпреки че си стана направо национален стандарт.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...