Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Хахахаха.

 

Тва за "гей" не го разбрах. А момците бяха пекани. До 4 часа бяхме с тях.

 

Не си гледал DREAMCATCHER вероятно... Един такъв глупав филм...

 

И кви момци - тия деца не познаваха секса освен на ръчна и точно за тва тая патица се надуваше и пред тях. Защото не знае че устиш ли че акаш наопъки вероятно те е*ът... Ама пък явно се гордее с тва

 

-----------------------------

 

Сега осъзнавам, че бидейки тотално gullible в момента съм само с порция супичка, и то не правилната... Тъпак - "Ей там е кебапа, докарайте го на масата!". Яж х♚й Ся е китайски новелист, написал призведения като "Дай им туршията", "Киселото зеле е там и чака", "Не е кат да липсват колбаси" и други. Разбира се го няма в библиотеката ми.

 

В пристъп на безумие ще направя едно зверско шкембенце!

 

........................ все още не отивам в източния санитарен възел..........................

 

Който е фъргал сняг из хола да си признае ахахахахахахах

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Продължавам да огласям със смях околния квартал :lol: Видене, от къде ти идват :rofl: :rofl:

 

паладин с особени пропорции :rofl: Не, до тук бях, bring the bucket :lol:

Link to comment
Share on other sites

Идвай редовно - все така сме punk.gif

Взема и аз да се престраша да дойда някой път :) Ако уцеля при следващата среща да съм в БГ :)

Link to comment
Share on other sites

Стига вече алкохол...минавам само на колички...и няма си играя със снега...

Link to comment
Share on other sites

Продължавам да огласям със смях околния квартал lol.gif Видене, от къде ти идват rofl.gif rofl.gif

 

паладин с особени пропорции rofl.gif Не, до тук бях, bring the bucket lol.gif

 

Ти не си ли попадал в ситуация "този ако замахне дали ще остана прав" преди? Защото това им излъчваха очичките. Дечица. Не че Паладина лош ама даже и хумора му ги стресира laughing.gif

 

Взема и аз да се престраша да дойда някой път xmas.gif Ако уцеля при следващата среща да съм в БГ xmas.gif

 

Крайно време е бих казал - няма само нас да бият laughing.gif

 

-------------------------------------

 

Открих един последен спомен от кебапа ТУК! Ръка да целувате на кака си ей! ХАХАХАХАХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

Ти гледай с тоалетната да не си играеш повече, снега е окей :) И Видене ти хвърля сняг в хола. Щото не искаше да ме чуеш като ти казах около 15 пъти че съм буден.

 

Оле ималко е скрита тенджера !!! Как така иначе ще е останал кебап. Другия път ще проверявам по два пъти, преди да реша че манджата е свършила.

 

Между другото сега се сетих. Кажи на кака че кебапа беше суперски, но трябва малко повече да се вари ориза. Тва разбира се го казваш когато си сигурен че си скрит добре и няма как да те уцели даже с рикошет :D И недей крии манджата от хората повече :)

Link to comment
Share on other sites

Ти гледай с тоалетната да не си играеш повече, снега е окей xmas.gif И Видене ти хвърля сняг в хола. Щото не искаше да ме чуеш като ти казах около 15 пъти че съм буден.

 

Оле ималко е скрита тенджера !!! Как така иначе ще е останал кебап. Другия път ще проверявам по два пъти, преди да реша че манджата е свършила.

 

Между другото сега се сетих. Кажи на кака че кебапа беше суперски, но трябва малко повече да се вари ориза. Тва разбира се го казваш когато си сигурен че си скрит добре и няма как да те уцели даже с рикошет biggrin.gif И недей крии манджата от хората повече xmas.gif

 

Бай х♚й, като казвам спомен имам предвид спомен! Вървях един следобед... Тъз снимка е направена преди да анихилрате същата тъз тенджера - не знам кой се е сетил, мисля е бил този, който едвам приспахме читав laughing.gif

 

Ориза беше идеален, ти ако имаш очи обясни на кака ти как стаа хахахахахахахахах

 

А да - и се радвай че не го хвърляхме по тебе снега laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Бай х♚й, като казвам спомен имам предвид спомен! Вървях един следобед... Тъз снимка е направена преди да анихилрате същата тъз тенджера - не знам кой се е сетил, мисля е бил този, който едвам приспахме читав laughing.gif

 

Ориза беше идеален, ти ако имаш очи обясни на кака ти как стаа хахахахахахахахах

 

А да - и се радвай че не го хвърляхме по тебе снега laughing.gif

 

Точно по мене го хвърляше снега. И по Стоил майче. Де да знам, детска работа. А за ориза се майтапя, супер беше :)

 

Галче, мерси ама чак пък номер 1 :)

Link to comment
Share on other sites

Точно по мене го хвърляше снега. И по Стоил майче. Де да знам, детска работа. А за ориза се майтапя, супер беше xmas.gif

 

Галче, мерси ама чак пък номер 1 xmas.gif

 

 

По Стоил бе! АХахахахахх! Ти си бил в кросфайъра!

 

Шкембенцето ври в правилна консистенция - 90% бира laughing.gif

 

Я ми кажи ти, Паладине, кой не се посвени да вземе последната СВЕЩЕНА цигара? Помниш ли как беше кърсната и защо изкара докъм 9-10 сутринта?

Link to comment
Share on other sites

Ти си някакъв патологичен велослучай.... 2-3 бири.... post-12-1234437141.gif

 

 

Което иде да рече, че туй пиьеньето не е детска работа! (Визирам и "по-едричките" деца)

Между другото трактата "КАКА ВИ Е БЯСНА" минава засега в зелената зона (като изключим чашата и отнесения й за мезе винен кебап), а аз все още не стъпвам в източния санитарен възел

 

post-12-1236941130.gif

Искаш да кажеш, че Дарина е приела съвсем спокойно свинщината която е заварила???

... Пък, за санитарният възел напълно те разбирам и подкрепям! ;)

 

Галине, грижи се за шапката ми, че ми е спомен от глупавия остров :) Тоест спомен от приятел там :)

Ха! Ако знаеш днес след като се приведох в почити човешки вид, колко се чудих чия аджеба е таз шапка.... Ама по едно време се усетих, че ти беше седнал отпред, та се светнах :punk Обещавам да ти я пазя до следващото ни виждане...

Трябва да видим Виден дали е жив и здрав щото го домързя да си мръдне кльощавия задник на 3 метра да заключи. И кон да го беше опънал нямаше да разбере.

Така е то...., като я няма "Нежна Янина (да се чете Ивова)ръчица...." Иначе той Виден е стабилен! Даже и да го опъне кон... назад може да даде към 2-3 пръста, но напред - вникакъв случай няма да помръдне!

 

Ми той човека (щото вече беше останал един от много малкото човеци, другите бяхме орки) щателно я извади от колата и заръча да бъде върната на Весо. Друг е въпроса кой я взе, защото реално погледнато ако не беше Стасьо аз и 12 годишното щях да издирвам днес с ГДБОП beer.gif

 

 

Това са долни инсинуации и не потвърдени с факти теории....

 

.И кви момци - тия деца не познаваха секса освен на ръчна и точно за тва тая патица се надуваше и пред тях. Защото не знае че усетиш ли че акаш наопъки вероятно те е*ът... Ама пък явно се гордее с тва

 

-----------------------------

 

Сега осъзнавам, че бидейки тотално gullible в момента съм само с порция супичка, и то не правилната... Тъпак - "Ей там е кебапа, докарайте го на масата!". Яж х♚й Ся е китайски новелист, написал призведения като "Дай им туршията", "Киселото зеле е там и чака", "Не е кат да липсват колбаси" и други. Разбира се го няма в библиотеката ми.

 

В пристъп на безумие ще направя едно зверско шкембенце!

 

........................ все още не отивам в източния санитарен възел..........................

 

Който е фъргал сняг из хола да си признае ахахахахахахах

Как беше... ?!? А! Да! Виден президент, Варна на три морета, България на две галактики, а Пловдив - столица на вселената... :JC_golly: :bowdown: :bowdown:

 

Стига вече алкохол...минавам само на колички...и няма си играя със снега...

Това кой от раздвоенната ви личност го написа !?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тая кръчма, като чета си представям новото и име - Сървайвър. Влизаш и не знаеш дали ще уцелееш.

 

Много правилна приказка! Сега се издирва инициатора. Шефа на къс пас си призна - гащи долу. Не пропуснаха да ни вземат парите обаче, нагли създанийца angry1.gif . Дори и 40-те % себестойност не заслужиха...

Link to comment
Share on other sites

Въй... Срещата беше невероятна . Май за първи път се събрахме толкова много хора :) Обаче беше и тежка (днеска цял ден ми тежи главата) , но то не може всичко да е хубаво ;)

Link to comment
Share on other sites

Въй... Срещата беше невероятна . Май за първи път се събрахме толкова много хора xmas.gif Обаче беше и тежка (днеска цял ден ми тежи главата) , но то не може всичко да е хубаво wink.gif

 

 

Ти си за медал, златно момче, някой требе да ти се извини и да те почерпи. И все пак нали знаеш - понякога така се получава. beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Прибирам се аз преди малко и си се точа на чудния винен кебап, който снощи с огромна любов приготвих за любимия и мен и който аз дори не съм опитала, а все пак съм бременна жена!!! И ми текат едни лиги в тоя студ и стават на висулки...Приказни картини минават пред очите ми...романтика до гуша! Преобличам се в спалнята и бързам да ида да хапна и какво да видя?!?!!!!???? НЯМА КЕБАП! НЯМА ОРИЗ! :cry

.... :censored2:

 

Отивам в банята да се поуспокоя от преживения шок и да приведа прическата си във вид неплашещ ме в огледалото...УВИ! Няма смисъл! Там се огелпи съвсем горката ми глава... :crazy:

 

Питам аз: С КАКВО СЪМ ГО ЗАСЛУЖИЛА ТОВА? КАКВО ЩЕ ЯМ? КОЙ ЩЕ ЧИСТИ? :blowup:

 

Подвъпрос: Какво толкова сте изяли за тая баснословна сметка (пиенето на ме касае), че сте останали гладни и МОЯТ винен кебап ви е спасил от глад? И къде тогава е моят дял от тая голяма сметка? :hump:

Link to comment
Share on other sites

Ех... май само аз не съм го опитал кебапа ,който одеве четох за момент като кабел(тъкмо бях станал от сън )... А щом е свършил всичкият трябва да е бил много вкусен :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...