Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Заведението отпадна. Ще се събираме на пеещите фонтани.

 

18:30 на пощата

На който му е студено да кибичи на пощата, в 19:30 на пеещите фонтани.

 

 

Facepalm14.gif

 

 

Отвън ще кибичите на пеещите фонтани които през това време на годината нито са фонтани нито пеят? Facepalm14.gifFacepalm14.gifFacepalm14.gif

 

И от коя страна точно на въпросните фонтани, защото то е малко обширно място?

 

btw. Единственото по-топло местенце до въпросните фонтани за което се сещам е заведението "Симфония", затова и предположих това.

 

________

 

 

 

PS: Хайде като не се изяснявате точно да не се плескате по челата когато някой не ви е разбрал правилно, става ли?

Link to comment
Share on other sites

Този ресторант не е лош (но отдавна не съм бил там - карам по спомени от преди 3 години), обаче е малко далече от пеещите фонтани. По-скоро е до "Домът на техниката" или до "Лъки синема".

Link to comment
Share on other sites

Този ресторант не е лош (но отдавна не съм бил там - карам по спомени от преди 3 години), обаче е малко далече от пеещите фонтани. По-скоро е до "Домът на техниката" или до "Лъки синема".

Бедна му е нещо кухнята. И все едни такива странни яденета. А как само прецакаха ребърцата на скара там. Бяха ги държали в няква марината станали едни сладникави, отделно месото от старо ли беше, от пушено ли беше, ама бяха :sick

Link to comment
Share on other sites

Оф, мислех и аз да напиша един откровен коментар за иронията, ама предпочетох да преброя до 3000 - на този етап 20% ми стигат :Р

Link to comment
Share on other sites

Е добре бе, от пощата ги пратих на пеещите фонтани, ако не искат да мръзнат. По-откровена и отявлена ирония от това, здраве му кажете. Както и да е. То се видяло..

Link to comment
Share on other sites

Иронията я разбрахте ти и въображаемият ти приятел ;)

 

_____________

 

Да бе, да се допълни заглавието, че това е http://plovdiv.zavedenia.com/1041/%D0%9F%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BC%D1%86%D0%B8/ ако се не бъркам, поправете ме ако греша.

Link to comment
Share on other sites

Сега, понеже съм тъп - айде кажете ще се събираме ли на пощата в 6.30 или не?

Ако не, какво правим тия дето не го знаят това заведение - отписваме се от списъка с присъстващите ли?

Link to comment
Share on other sites

Иронията я разбрахте ти и въображаемият ти приятел ;)

 

Като дойдеш ще ти я нарисувам.

 

Сега, понеже съм тъп - айде кажете ще се събираме ли на пощата в 6.30 или не?

Ако не, какво правим тия дето не го знаят това заведение - отписваме се от списъка с присъстващите ли?

 

Събираме(те) се.

 

Заведението се намира до църквата Св. Богородица.

 

Като се тръгне от градинката на джумаята, нагоре по павираната улица към стария град, преди църквата има една стръмна улица в дясно, на края на която има стълби.

Качвате се по стълбите и поглеждате в дясно. Ще видите надписа.

Link to comment
Share on other sites

Бахти, очаквам следващата среща да е на някой по-висок връх из Стара планина. Толкова ли няма свестни кръчми из Пловдив, че трябва да се обръща човек на планинска коза за да седне да пие.

Link to comment
Share on other sites

Не забравяй, че винаги има претенции към цени, място и т.н. Не всички са с коли. Не всички могат да се шматкат с таксита. Ето защо се правят на центъра - много рейсове и др.

Link to comment
Share on other sites

Е, с колата е даваш нагоре покрай Патриаршията, после завиваш надясно към Консерваторията, после пак надясно, и в дъното спираш.

Link to comment
Share on other sites

Такава хубава тайфа сте се събрали...чак и на мен ми се прииска да дойда :) Пишете ме optional,че винаги изникват тъпотии... :)

Link to comment
Share on other sites

Абе много странни залози получавам за двата предвидени мача! laughing.gif

Видене, в какви филми се вкарваш, бе пич !? Изчакай още 6-7 месеца, пък тогава ще ти е простено и разбираемо....

Link to comment
Share on other sites

За по-лесно запизи маса за 30 човека и всичко ще е наред, въпреки че мисля ще сме повече :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да гарантирам на 100%, че ще се появя. А и ако идвам ще е по-късно и направо в кръчмата. Все ще намерят едно място :) Или аз ще си намеря, все тая.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...