Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Майна знаеш ли поговорката за вълка и защо му била дебела шията? Много са несериозни жените в този форум, ако чакаш на тях гладен ще умреш...

 

 

ПС: Не че аз съм много по-сериозен де :lol:

Link to comment
Share on other sites

Съединение не е много добра точка за събиране, понеже кръчмата се намира точно над чешмата на Джумаята и не виждам смисъл да се ходи до там :)

Link to comment
Share on other sites

Добре е се каже, да не стане така някой да отиде наистина там и да му замръзнат стафидките от чакане

Link to comment
Share on other sites

Не си много далеч от истината. ;)

Ти гледай някой да не ти подари четвъртинка виагра (като във вица)...., че май ще си най-дъртия участник в мероприятието ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти гледай някой да не ти подари четвъртинка виагра (като във вица)...., че май ще си най-дъртия участник в мероприятието ;)

 

Де бой де. И недей да даваш тъпи идеи на дечурлигата, че с теб май сме следващите по "дъртост" пък знаеш че децата нямат спирачки а после ще трябва да се възпитаваме :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз май няма да п рисъствам.. и много съжалявам,наистина. Но може и да дойда,не се знае. Ка к казахте,че се казва кръчмата,че нямам време да е ровя!?

Link to comment
Share on other sites

Личен опит или изследване на Клаифорнийския университет? :)

 

Шшшшттт, че Калифорнийският университет беше правил и някакви подобни изследвания, свързани с килограмите на мъжа и ранното хващане. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Шшшшттт, че Калифорнийският университет беше правил и някакви подобни изследвания, свързани с килограмите на мъжа и ранното хващане. :laughing:

:laughing: :laughing: Калифорнийският е serious SH*T

Link to comment
Share on other sites

Аз май няма да п рисъствам.. и много съжалявам,наистина. Но може и да дойда,не се знае. Ка к казахте,че се казва кръчмата,че нямам време да е ровя!?

 

Айде, почнаха да окапват един по един.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...