Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

Нали трябва да го разтоваря бре, Слакър! Тая карта да не е бездънна?! На тая разделителна способност се пълни за отрицателно време. Сега пък го забравих в колата....  :grin:

Ми ходи с 2 карти. Едната я вадиш за разтоварване и слагаш другата. После си я връщаш в колата и като се напълни втората и решиш да я качваш у вас си - слагаш първата :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Точно това съм рекъл, шъ знаЙш!!! Да разнасям микросд карти наляво надясно.... 

 

По повод тия старци, после ще видите един мнго интересен индивид с моторизирано колело какво сътвори. Направо късмет днес, че се прибирах с 20 квадрата гранитогрес в багажника и карах много бавно. 

Link to comment
Share on other sites

Тая карта да не е бездънна?! На тая разделителна способност се пълни за отрицателно време.

Е ти всичко ли архивираш? Аз вадя само неща, които си струват, останалото го оставям да си се затрива, когато завърти loop-а.

Link to comment
Share on other sites

 Нещата, показани от регистратора далеч не изглеждат така през човешките очи.

Ай стига се оправдава, ве!!!

Link to comment
Share on other sites

Някой общинар се еб@ва много яко...

 

Това беше вчера MsE4wHnx.png' а това днес xlE1AbhA.jpg

 

Ей така изчезнаха 5-6 места за паркиране  :blowup:  :censored2:

Link to comment
Share on other sites

Видео-кадрите не са читави. Че общинарите ни ебават яко не е тайна, но в КОНКРЕТНИЯ случай знака с допълнителната табела си е там от поне година, а края на забраната е точно след пешеходната пътека. Може да ми вярваш на 100%, защото колата ми нощува точно в тази зона. Целесъобразността на забраната за спиране може да се оспори, но нямам сили, време, пари и връзки да се съдя с общината.

Link to comment
Share on other sites

И аз си знам, че е така, но явно вчера видеото ме е подвело...

 

Видео-кадрите не са читави.

 

Мхмм...

Кой да чете...

 

Има го този момент. Нещата, показани от регистратора далеч не изглеждат така през човешките очи...

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Е ти всичко ли архивираш? Аз вадя само неща, които си струват, останалото го оставям да си се затрива, когато завърти loop-а.

 

Нищо не архивирам, но моят няма такъв лууп и като се напълни спира да записва. Та като се прибера се почва едно преглеждане, пресяване... Загубих повече от час да сглобя клипа от днес. Първо пресяване - после изразване на моменти, после сливане в клип, после ъплоуд.... Нещо почва да ме изморява и да ми досажда... 

 

И аз си знам, че е така, но явно вчера видеото ме е подвело...

 

Кое видео те е подвело? Защото ако е моето не виждам как ще те подведе. Каквото е там, това е заснето. А лично според мен това трябва да е автобусна лента и никой няма работа да паркира, камо ли да домува там. Саше, с каква смелост го правиш не знам. Помня отсреща малко след Папраци бяха убили спящ в паркирала така кола човек - натриса му се отзад говедо с бясна скорост над 100...

 

=====================================

 

Между другото днес много внимателно наблюдавах движението и установих със сигурност, че както си и знаех, моментните показания на скоростта са АБСОЛЮТНО неадекватни при резки промени в градски условия. Това измерване може да му се вярва само на магистралата. Лага стига до 5 секунди, което просто няма да коментирам. Още веднъж ще проверя, след което ще елиминирам тоя показател от дисплея като абослютно неверен в моментно отношение. 

 

Днешната компилация:

 

https://www.youtube.com/watch?v=qBv-KfqerF0

 

По ред на номерата:

 

1. Специално за Момчил - какво ще кажеш за това излизане от бензиностанцията по благоевградски?  :grin:

2. Старецът с Фаворита с какъв акъл и смелост успя да се завре така в насрещното не ми е ясно... Да си говорим пак за инстинкт за самосъхранение. 

3. Аз имам GL! Това платно е мое, другото не си го давам. Все пак се усети и пусна камиона назад. Факт е, че някои не го правят. 

4. Редовното спиране на камиони и автобуси по този начин пред портала ми ме вбесява все повече и скоро ще има сериозно преразглеждане на ситуацията (на излизане си представете как се прави ляв с НУЛА видимост и летящи откъм града автомобили). Отделно някой е решил, че пред мене е паркинг, но засега ги търпя и по-скоро чакам започването на разширението. 

5. Силно безрасъден старец. Аз естествено няма как да го нараня, но какво става ако някой вдясно от мен се е засилил? Или пък нещо без мозък на две колела? 

6. Веселба по Гладстон - и автомобили, и пешеходци накуп.

7. Движение в стил Пенджаб на кап. Райчо. В основата на схемата - работниците с трамбовката. Момчиле, обърни внимание - знакът е сложен класически на 50 см от количката и няма 2 м от работниците. Оттам таксита, пешеходци, винаги вълшебните аварийни - пълна програма.

8. 3.10 - 3.20 - след като внимателно се огледа, елегантна дама пресича улицата. Изглежда уморена и замислена. Чудя се с какъв ли чоглав мисир живее.... След което изпадам в потрес от младежа в червено.... Дано поне слуша Депеш...

9. Продължава панаира около работната площадка. 

10. 4.20 - до края. Тоя старец просто изби рибата и потроши порцелана. Безумно смел и стабилно нахален. В такава зона силно препоръчвам да не правите опити да изпреварвате такова НЛО. Не се знае на колко ракии може да е и как и накъде ще залитне или пък кривне, за да избегне дупка. Ужасяващо не спря докрай на зебрата и стопа, не пусна пешеходеца - да се разпне! Класик от село :grin:      

Link to comment
Share on other sites

Кое видео те е подвело? Защото ако е моето не виждам как ще те подведе. Каквото е там, това е заснето. А лично според мен това трябва да е автобусна лента и никой няма работа да паркира, камо ли да домува там. Саше, с каква смелост го правиш не знам.     

Относно видеото ще коментирам с три думи: въпрос на компресия. Освен това на платното няма обозначена автобусна лента, само спирка. И когато измисля технология за паркиране на автомобили във вертикални слоеве и я патентовам, ще си реша два проблема: с паркомястото и най-после да се видя с пари.
Link to comment
Share on other sites

Относно видеото ще коментирам с три думи: въпрос на компресия. Освен това на платното няма обозначена автобусна лента, само спирка. И когато измисля технология за паркиране на автомобили във вертикални слоеве и я патентовам, ще си реша два проблема: с паркомястото и най-после да се видя с пари.

Те са я измислили вече в няколко разновидности. :) Извинявам се, че те разочаровам... :(

Link to comment
Share on other sites

Относно видеото ще коментирам с три думи: въпрос на компресия. Освен това на платното няма обозначена автобусна лента, само спирка. И когато измисля технология за паркиране на автомобили във вертикални слоеве и я патентовам, ще си реша два проблема: с паркомястото и най-после да се видя с пари.

 

Аз имах предвид, че би следвало да го направят бус лента, не че е в момента.

Link to comment
Share on other sites

Заради 3 (три) линии???

 

Нямам никакво понятие колко са линиите, честно. Не знам НИЩО за градския транспорт в Пловдив. 

Link to comment
Share on other sites

Класическа трагедия, спокойно, той е почетен консул на Русия.  :Facepalm:

Ясно, класически високопоставен тулуп от петата колона. Явно ползва и някакъв дипломатически имунитет.

Link to comment
Share on other sites

Ясно, класически високопоставен тулуп от петата колона. Явно ползва и някакъв дипломатически имунитет.

 

Е ти съмняваш ли се? Той по принцип отдавна трябваше да търка наровете тоя гнасен шопар. Не че някой се е погрижил да се случи, но пък той си осигури невъзможност това да стане...  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...