Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето, Видене, за кои точно говоря, че трябва да се приложат тия глоби:

Джигит направи 2 брутални нарушения за по-малко от минута

Ама тоя пак е аматьор, аз вчера на какъв попаднах, направо ум ми зайде...

Между другото, на тоя светофар съм ставал свидетел, как няколко пъти блъскаха пешеходци. Единия път още ми е в главата, как един дядо тръгна да спасява кучето си, което изкочи на пътя и вместо кучето, дядото беше отнесен...

Edited by Runner
Link to comment
Share on other sites

На тази пътека не един и двама си отидоха.... И пак няма камери... А това на моста си бешеуникално изпълнение.... Аз в събота заснех такси как спокойно си мина на червено... Явно в събота светофарите не важат. 

Link to comment
Share on other sites

Ако си играч по цял ден не важат. А она пешеходния след моста на В. Априлов от страната на бул. България ... докато бяхме ученици 2004-2007 някъде беше страшно... почти всеки месец жертва... това преди да сложат светофар... накрая мисля че имаше 3ма загинали за една седмица и сложиха светофар... но живущите там продължават да пресичат без да ползват светофара, многократно ми е правило впечатление.

Link to comment
Share on other sites

Никой ли не видя видеото, което поместих, или обратния завой на тоя с джипа е по-опасен? :D

Смятам, че това е основния проблем за ситуация на пътя. По-опасно, по-малко опасно, за мен не важат. Трябва да се кара без да се прави нищо опасно.

Link to comment
Share on other sites

Смятам, че това е основния проблем за ситуация на пътя. По-опасно, по-малко опасно, за мен не важат. Трябва да се кара без да се прави нищо опасно.

 

Аз го написах по друг повод.

Link to comment
Share on other sites

Аз поне гледам да не отварям постове свързани с FB , не го ползвам и така или иначе най-често иска регистрация за да се види нещо ... и за това не бях цъкнал линка. Иначе тоя с аудото си е пилот на изтребител явно.

Link to comment
Share on other sites

Между другото явно в София подобни изпълнения са честа практика.... Аз се чудя колко трябва да си малоумен да сътвориш подобно самоубийство... 

Link to comment
Share on other sites

Точно защото беше във Фейсбук, предположих, че може да не сте го кликнали, щом никой не изкоментира нищо. То това е немислимо направо.

Link to comment
Share on other sites

Миии, на Пловдив - Хасково доста често има такива изпъления... точно на разклоните за 2ро степенни пътища.

Link to comment
Share on other sites

Едно е да е извънградско, най-малкото защото е позволено от закона и е единственият начин за надминаване. Друго е да го направи някой на бул. Цар Борис Обединител.

Link to comment
Share on other sites

човек, кво му е позволеното като наближаваш разклон пред теб в дясно, колона сте с 60 карате, отсреща има ръкав за отбивката в дясно и кола застанала на нея и шебека минава точно като оня с Аудото през насрещното заобикаляйки колоната и човека завиващ от насрещната лента надясно ?! и тва без никаква видимост дали някой не се включва от разклона по централния път в лентата на насрещното ... моля ти се ... 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

човек, кво му е позволеното като наближаваш разклон пред теб в дясно, колона сте с 60 карате, отсреща има ръкав за отбивката в дясно и кола застанала на нея и шебека минава точно като оня с Аудото през насрещното заобикаляйки колоната и човека завиващ от насрещната лента надясно ?! и тва без никаква видимост дали някой не се включва от разклона по централния път в лентата на насрещното ... моля ти се ... 

 

:thumbsup:

 

Голям процент изънградски катастрофи стават точно когато някой изпреварва, а друг завива наляво към второстепенен път без да е погледнал в огледалото ; по-рядко стават катастрофи при обратната ситуация, най-вече в задръствания - някой се прави на хитър и изфорсирва през банкета, а отпред някой идващ отсреща завива наляво (за тоя от банкета - дясно) и поради липса на видимост (колоната ги закрива един-друг и двамата не могат да се видят) + разконцентрирано внимание в напрегната ситуация със задръстването - двамата се срещат "щастливо". И от двете ситуации съм гледал десетки клипчета, някои от тях доста впечатляващи, в зависимост от скоростта на изпреварващия отляво или тариката отдясно.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че това е за клуб "Безотговорен Тъпанар", но понеже няма такава тема, поствам тук.

Клипчето е заснето днес 15.06.2015, в 18:09 и показва отворена, необезопасена шахта, очевидно зарязана след края на работния ден.
Явно зовът на салатата и ракията е бил прекалено силен.
Не ми се мисли какво можеше да стане и кой щеше да носи отговорност, ако някой беше паднал в шахтата преди да я затворим.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZYviCBbAXoE

Link to comment
Share on other sites

Що бе, млади са, искат да са яки и да им е весело...гледай малко по-широко на нещата. :grin:

Вярно...и аз не мога да вържа на едно място тия бентлита, ламбота и останалия 4-колесен лукс с тъпаните, тарамбуките и циганийката дет' се чува, ама като знам, че повечето от тях са израснали по чалготеките...и това мога да го разбера. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз не видях нещо кой знае какво на тоя клип... като поведение на децата, нито някакви изцепки на шофьорите... 1-2 ускорения и едно палене на гуми... нищо чак толкова.

Link to comment
Share on other sites

А това, че висяха от прозорците? Нали КАТ каза, че такива ще бъдат санкционирани?! Ако го спазваха, само от тоя ден можеше да си изкарат заплатите за цялата година, ама е по-добре да си клатим краката и да ревем, че са ни ниски заплатите...

Link to comment
Share on other sites

Тва за висенето от прозорците 2007/2008/2009 беше къде къде по-зле. Не трябва да го правят въобще, но все пак мисля че по-рядко се среща.

Link to comment
Share on other sites

Понеже сме в темата "Клуб Простак", Сашко май имаше предвид най-вече музикалното оформление, ама и висенето от прозорците си е доста тъпичко. :grin:

 

П.П. Аз също съм на мнение, че от салона на Бентли (примерно) не бива да бумти точно такъв род музика, а нещо далеч по-интелигентно, за което всъщност е предназначена тази лимузина, но всеки си преценява за себе си спрямо собствения си музикален вкус и интелектуален багаж. ;)

Link to comment
Share on other sites

Нали знаете че сме малцинство хората които не надуваме чалгия при всеки удобен случай? Питам за да съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...