Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

Не знам....аз не слушам каквато и да е музика в колата - не ми харесва да смесвам двата вида саунд над 3000 оборота. :laughing:  Предпочитам да си я слушам на спокойствие вкъщи....както снощи между 23 и 6 сутринта. :music

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нали знаете че сме малцинство хората които не надуваме чалгия при всеки удобен случай? Питам за да съм сигурен.

 

Не мисля, че сме малцинство.

Link to comment
Share on other sites

25. По марка на МПС най-често са попадали в ПТП водачите на:
- Фолксваген              - 75 убити и 1072 ранени;
- Опел                         - 67 убити и   952 ранени;
- Мерцедес                  - 66                584
- Рено                         - 48                 529
- Форд                        - 46                 497
- БМВ                         - 39                 416
- Ауди                        - 38                 371

 

 

Ама защо се говори само за БМВ-та никой не знае

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Е ги поредните хубавци.. Някои са толкова нагли и прости, че еша си нямат..

 

2zhkxgm.jpg - това е зад сивия блок преди Тунела (посока Тримонциум), часът - към 9-10 сутринта.

 

 

4rpycy.jpg - от днес, на България, до колелото на Панаира. Мисля, че е някаква разносна търговия, не съм сигурен.. Но що да мъкне кашончето с кроасани от 40 метра, като може да спре като идиот!

 

2a0jjn7.jpg - това е от одеве, до малкия 'Триумф' в Тракия.. Е, бате нЕма толкова много арогантни хора, колкото са при нас.. Ще спреш като идиот, пречейки по един или друг начин на всички, които преминават оттам, само и само да не си мърдаш дупарата..

Link to comment
Share on other sites

от одеве, до малкия 'Триумф' в Тракия.. Е, бате нЕма толкова много арогантни хора, колкото са при нас.. Ще спреш като идиот, пречейки по един или друг начин на всички, които преминават оттам, само и само да не си мърдаш дупарата..

 

В Тракия всичко е позволено. Той реално на никой не пречи на тоя булевард голям. :D

Link to comment
Share on other sites

Не е булевард. И пречи, просто моментът се уцели, когато нямаше преминаващи коли.. Да не говорим, че пресичащите пешеходци няма как да ги видиш навреме, когато пресичат ПРЕД този автомобил. Виждаш ги твърде късно :(

Link to comment
Share on other sites

Запушил тротоара на 100%, пред гараж, и блокирал достъпа до таблото на EVN.и срещу паркинг на блок със свободни места. Дайте телефона, на който се викат тия от ОО да глобяват. За втори път се появява тоя индивид тази седмица.

ibyy2u.jpg

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Запушил тротоара на 100%, пред гараж, и блокирал достъпа до таблото на EVN.и срещу паркинг на блок със свободни места. Дайте телефона, на който се викат тия от ОО да глобяват. За втори път се появява тоя индивид тази седмица.

 

 

Тук: http://www.business.bg/map/f-161608/obshtinsko-predpriatie-parkirane-i-repatrirane.html

Link to comment
Share on other sites

Запушил тротоара на 100%, пред гараж, и блокирал достъпа до таблото на EVN.и срещу паркинг на блок със свободни места. Дайте телефона, на който се викат тия от ОО да глобяват. За втори път се появява тоя индивид тази седмица.

 

Телефона им го има на всеки знак с камионче, Слакър  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ей ся тръгнах да търся синя зона да чета номерчето. Около мен няма такави табели на близо. В тия жеги да обикалям да търся номер по улиците... да имаше някой айдлър дето са му на вход/изхода от улицата на блока да каже, ама тц, няма такива.

Link to comment
Share on other sites

Ей ся тръгнах да търся синя зона да чета номерчето. Около мен няма такави табели на близо. В тия жеги да обикалям да търся номер по улиците... да имаше някой айдлър дето са му на вход/изхода от улицата на блока да каже, ама тц, няма такива.

 

Не, ти просто си уникален слакър, честно... Почвам да го разбирам Любо... Значи аз оттук от селото със скапаната флашка, дето захапва на един от 5 пъти с 10кб/с трябва да давам инфо, защото МЕГА СЛАКЪР го мързи да напише в Гугъл "репатриране пловдив телефон"..... 

:Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 Та телефонът е 032 630 777, разбрах го без да ходя да търся знак по улиците.... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...