Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

11256520_10203804217689939_395768009_n.j11273437_10203804219769991_706464491_n.j11267705_10203804220210002_320154009_n.j11297708_10203804220570011_1674369942_n.

 

Архимандрид Евлоги 26 . Убавеца отскочи до ДКЦ от другата страна на улицата . А това е вход за аптека. Даже доста надалече спря от входа за ДКЦ .

Link to comment
Share on other sites

Да ти е кеф да минеш върху капака на колата

 

Нещо подобно съм гледал на клип - един беше спрял точно на пешеходна пътека и един друг пресичащ слезе от тротоара, скочи му на предния капак, мина 2 крачки върху капака, след това скочи от колата и си продължи по пътеката. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе този заслужава повече от просто минаване през предния капак и обръщане на огледалата.....

Примерно 4-ри нарязни гуми, всички стъкла леш, фарове, стопове...и после да го изчакаш и да му обясниш как стоят нещата с инвалидните колички....

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа с този мерцедес е достатъчно една дама с токчета да мине отгоре му (или примерно аз с моите килограми) и на обувката ми да се е закачило някое камъче, та после като види пораженията да му се доплаче. Пък ако няма и каско щетата ще е като за няколко хиляди

Link to comment
Share on other sites

Гьотьортья сте изгресили...  :laughing:

 

Да му струва 150 лева най-много, освено ако някой не мине с чук над 2 кг... Верно се е насрал тотално... 

Link to comment
Share on other sites

надран преден капак, таван, 2 врати, заден капак и при повече напън и спукан джам... надали са 150лв ... по мое мнение... плюс 2 счупени рамена на чистачки и евентуално изскубнати и метнати здраво огледала от черупките... 

Link to comment
Share on other sites

Тоя 100% има и каско и ще си го премести, ако му надерат страните или му смачкат капака. Ще го заболи обаче, ако глобата е 200лв - там вече няма мърдане.

Link to comment
Share on other sites

Що не вземеш да подпалиш колата направо? 

 

ДядоМраз да ти каже как изгоря една кола в квартала (бмв 5та серия), сигурно я помни ... на някав "гъзар". Аз нямам общо ама се случват тия неща, и все по-често ще се случват... щото няма и помен от мисъл у голяма част от народа.

Link to comment
Share on other sites

ДядоМраз да ти каже как изгоря една кола в квартала (бмв 5та серия), сигурно я помни ... на някав "гъзар". Аз нямам общо ама се случват тия неща, и все по-често ще се случват... щото няма и помен от мисъл у голяма част от народа.

Верно имаше нещо такова ама съм забравил вече.

Що не вземеш да подпалиш колата направо?

Щото не е същото, но бих се качил да премина по пешеходната пътека върху капака му. А изчукването и боядисването няма да са чак толкова евтини. И дори каското да му го поеме, той ще е без тази кола поне няколко дена, да не е и над седмица.

Link to comment
Share on other sites

На тия с каското направо им се изтръгва огледалото без следа. Каското не покрива липсващи/откраднати елементи та ще трябва да си го купи.

 

Дори и каско да имаш, не е приятно през 2 седмици да си караш колата за завеждане на щета и боядисване.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Не е решение умишлено да навредиш, на било то и простак-малоумник, имуществото. Трябва да има точни и ясни закони и глоби, но не такива - каквито са сега, а солени, за да може като сгрешиш и те хванат, да ти остане горчив спомен от това за напред и да помниш. 

 

Паркираш на забранено място или си запушил гараж - сега ще си платиш 30 - 50 лева максимум. Ако обаче глобите станат с по една нула отзад и ако течат високи лихви + паркинг - нещата ще се променят. 30 лева се прежалват, ама 300 си е зор за всеки, дори и за тези с много скъпите коли.

 

Да не подхващаме темата, че няма кой реално да прилага тези глоби, защото въпросните органи, на които всички ние им плащаме заплатите - първо вече са рядкост по пътищата и в градовете, второ - гледат преди всичко да заработят нещо за себе си, трето - крият се като мишки и дебнат зад някой, малоумно забравен с десетилетия знак с ограничение 20, за да може да те хванат с превишена скорост и да си изпълнят нормата, а те самите са извън всякакви норми на МВР във всяко едно отношение - визия, защото всички лятото са разпасани като на селски събор, като физическа подготовка, защото всичките са тулупи по 120 - 150 кг., като интелигентност и обща култура - поне аз на такива попаднах когато ме удариха - той нямаше правилен изказ, да не говорим за правопис! 

Link to comment
Share on other sites

Каско-то не е хич оферта, защото забравяш, че имаш кола за N-броя дни и не се знае, как ще я направят.

 

Иначе е добре, че ти я правят и не даваш пари за правенето, но мерси, по-добре хич да не се налага.

 

Другото неприятно на каското са едни 900 гроша дето си заминават доста интелигентно извън джоба ми.

 

Като всичко има и плюсове и минуси. Аз лично каско правя всяка година откак на колега при буря на паркинга на старата ми работа един клон му направи колицата тотал щета. :sad2:

 

Освен това за по-дърта кола не е безбожно скъпо.

 

Не съм застрахователен агент, да не си помислите, че пропаганда правя. :beer:


А относно за тоя/тая с Мерцедеса одма съм звъннал на 112 и патрулката е дошла.

 

Е така преди някакви месеци един льольо ме беше запушил и спрял на платното пред Триумфа на Лев Толстой, ама му се размина щото се измуши баш преди дойде патрулката. Иначе марка кола, цвят, номера всичко им бях обяснил по телефона. После ми звъннаха от районното и ме питаха, какво става, казах, че е  заминал простака и приключи въпроса, но щяха да го плющът, ако се беше забавил.

 

Другото с чупенето не е опция, щото ще има преследване и то за мен.

Link to comment
Share on other sites

Каското е нещо отлично до момента, в който не стане прекалено скъпо и вече неизгодно. Примерно към 10-тата година от възрастта на колата. До момента нямам "неизбито" каско, понякога в пъти при това. Нямам и оплаквания по моята кола лично, свързани с ремонтите. 

 

Единствената греда стана с другарите на Стефанов, които са се изхитрили и при определени условия блъскат тайвански части, които не им пасват на таралясниците. За оригинални части каското силно се оскъпява. Това го разбрах миналата година като сложиха нова броня и фар на Зафирата на баща ми - не можаха да ги напаснат.  

Link to comment
Share on other sites

Ето още един пълен простак, който дори в коментарите, се самоафишира и заплашва със саморазправа. Същият този дебил, в друга статия, се намира с една друга убавица, спряла с Кайен на тротоар пред аптека и двамата се самоубеждават, че проблем няма да се спира така, защото са за малко или защото в момента не е имало място...

Link to comment
Share on other sites

Като се поразгледаш повече, виждаш и че е чалгар... Какво повече да говорим....

 

А във връзка с по-стария ни разговор - призовавам всеки с автомобил да направи левия завой към Метро откъм Лаута, без да настъпи двойната линия (понеже един стожер тогава се обади). Ако някой го постигне, черпя бира.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Е то там е за това чудо и пак не е гаранция, че няма да настъпиш линията или е първообраза на велоалеите, които се строят из Тракия в момента, защото и хората с колела може да пазаруват в онова каре

 

Pasquali_risci%C3%B2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...