Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

LHViE4ZM.jpg

 

Паркиране върху пешеходна пътека и нулева видимост надясно за излизащите от подземния паркинг на Гранд-а...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Безплатно е за клиентите на Лекси ;)

На касата ти заверяват билетчето по касовата бележка и така.... Инак за останалите хора, долу си има устройство в което си ръгаш билета, то ти смята колко пари дължиш, ръгаш ги и тях, заверка и си тръгваш по живо, по здраво.... Малко по-скъпо излиза от това, да си платиш на синьодрешковците или да цъкнеш СМС, ама си струва, предвид колко лесно се намират свободни места по Кап. Райчо.

Link to comment
Share on other sites

Безплатно е за клиентите на Лекси ;)На касата ти заверяват билетчето по касовата бележка и така.... Инак за останалите хора...
Да не говорим в жегите какъв кеф е колата да ти е в гаража на сянка.Ама хората са гламави и предпочитат да се катерят по бордюри и градинки и да обикалят като замаяни наоколо търсейки място...

п.п. като стана дума за Лекси на гранда за мен това е най-хубавия хранителен магазин в Пловдив...

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Да не говорим в жегите какъв кеф е колата да ти е в гаража на сянка

И това, да....

Link to comment
Share on other sites

Думи нямам, за да опиша възмущението си от наглия простак!!!
Дори инвалидът (с две патерици беше човека), който в момента пресичаше на пешеходната пътека, благоразумно се отмести встрани и гледаше с недоумение.
 

https://www.youtube.com/watch?v=O21EjOapz5U

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

От МОЛ-а, отминалата неделя. Няма толкова арогантен, безскрупулен и малоумен народ като нашият!

Мергела спря, госпожа шофьорката слезе с още някакви хора и прас - в мола. Отсреща, високопланинския шебек се качи на тротоара със засилка, пусна аварийните и за 30-40 минути, докато обикалях, беше там. Малоумници на килограм!

 

21bkqw0.jpg

 

 

ehi008.jpg

Е го същият шебек

 

 

xqki1x.jpg

Ето този безмозъчен индивид беше спрял на пътното платно, пред 'островчето', което е пред Лекси. Ебаси, как може да има такива кретени!

 

2uidtmv.jpg

Това е зад блока. Идиоти безспир и посока. При все, че се надявах у хората да е останало малко съчувствие, кретенизмът и простотията вече са повсеместни!

Edited by dvdrw
Link to comment
Share on other sites

Няколко "класики" в паркирането:

 

Редовен номер точно на това място в МЕТРО

Gd4BSOC.jpg

 

Тук вече убийствена идиотщина - пред колата има над метър празно място напред - хванах се за главата просто....

sWBqCkI.jpg

 

Уникум!

 

vWMhdnR.jpg

 

И още един

 

rrVCyc5.jpg

 

И една сглобка:

 

1. Какви акробатики сме принудени да правим, за да тръгнем сутрин - първо кретенът с черната кола тотално идиотски запушил безистена, второ - тоя Голф и всички други, които спират редовно така и трябва с ляв да взимаме десен, съвсем скоро ще усетят физически поражения по бракмите си и то не леки. Явно лепенките и прочее НЕ работят. Добре че жената беше разбрана и даде назад, та се изтеглихме един по един. 

 

2. Класическо влизане в пресечката с телефон на уШото... Момчиле, ей това е сечене, не тия дребни лиготии дето показваш... :grin: 

 

3. На чисто червено с това засилено Инфинити и разбира се с телефонЯ на уШото... Както бях с близо половин тон плочки отзад ако бях го изпраскал, щеше да се изтъркаля в Топливо чак... Тотален идиот.

 

https://www.youtube.com/watch?v=bC8xg9pOByE 

Link to comment
Share on other sites

a2dbb6a951b8dc42.jpg

2252310fdd33813c.jpg

c9dc76d8c0379cce.jpg

 

Хубавци... Този на Марица си плачеше да проверим велосипедът ми, с който се опитвах да излезна на пешеходната пътека, или боята му щяше да излезе по-корава. Но уви, възпитали са ме да не правя така. В Метро... там всичко е позволено...

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ти да пратиш първия в plovdiv24.com,  за да сложат едно метално колче, защото иначе ще завземат и велоалеята. Като получи отзвук и бързо се задействат...

Link to comment
Share on other sites

Мда, отдавна се каня да се регистрирам там, може би това е добра причина да го направя - ако някой четящ тук има регистрация давам му правата да ползва снимката за доброто дело. Предполагам, че общината ще си измие ръцете с "Като направим велоалеята, ще .... (и т.н.)", пък дано сложат накрая някое и друго колче.

Link to comment
Share on other sites

Колчета, но трябва да са понет 30см диаметър и 1 метър в земята забити. При нас сложиха на ъгъла да не се качват, сега се навират от другата страна като в клетка. Бях поствал един убавец с палка на таблото.

Link to comment
Share on other sites

Простотията. Зад снимката е светофара, а там където е спрял е седянка на таксита. Та блокира тия, които искат да завият на дясно и ограничава такситата, които искат да спрат там.

Днес май е някво откриване, та сигурно е искал да постави началото на паркинга. Сега като мина от там най-вероятно целия тротоар ще е с коли.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Това е на Владко единия от собствениците на Plazma Garden колата, що не му мина багажника с един ключ като минаваш :D

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=R2apEjy5BYw

 

1. Тази руса кака още преди моста забелязах, че се движи като свободен електрон... Важно е човек да е наблюдателен. Ако не бях я усетил, че ще ми скочи на предницата, със сигурност щеше да ме прасне отдясно. Патките в коли са опасна работа... Щрака лоста на мигача, като едновременно с това вече извършва маневрата... 

 

2. Както споменах вчера, колегата с рейса се опита да ме вземе на челен таран... Рейс, пълен с хора.  

Link to comment
Share on other sites

Ако не бях я усетил, че ще ми скочи на предницата, със сигурност щеше да ме прасне отдясно. Патките в коли са опасна работа... Щрака лоста на мигача, като едновременно с това вече извършва маневрата...

 

Ти наистина имаш сериозен проблем с преценката. Я пак погледни къде точно се намираш, когато т.нар. "патка" включва мигача.

Може пък един път и да не си прав... а?

 

ww13KW0g.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Ти наистина имаш сериозен проблем с преценката. Я пак погледни къде точно се намираш, когато т.нар. "патка" включва мигача.

Може пък един път и да не си прав... а?

 

Започваш вече да не си ми забавен. Това, което виждаш е фликър на стоп, а не мигач! Жената даде мигач точно метър пред мен, а аз вече бях натиснал спирачка, защото я усетих, че ще ми скочи на капака.  

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми видеорегистратор. Има ли такъв, който се задейства от движение около него. Тоест оставям си колата, и ако някой приближи, включва?

Link to comment
Share on other sites

Започваш вече да не си ми забавен. Това, което виждаш е фликър на стоп, а не мигач! Жената даде мигач точно метър пред мен, а аз вече бях натиснал спирачка, защото я усетих, че ще ми скочи на капака.

 

Ставаш жалък в отричането на очевидното. Специално за теб - кадър по кадър. На оригиналното видео би трябвало да се вижда още по-добре.

 

2_0000.png2_0001.png2_0002.png 2_0003.png 2_0004.png

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината жената не го пусна чак толкова късно този мигач, но след като го пусна изчака да види дали ще я пуснеш. Мисля че това е нормална реакция от нейна страна и още по-толерантна и нормална от твоя че я пусна.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...