Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Няма нищо за чудене там където нещата са очевидни. :lol:

Не знам дали не е нова думичка в чешкият език, появила се след колите :D
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз ще ти кажа - сравнително нова е...появи се по времето когато за пръв път излязоха на пазара соц-шкодите, но придоби особено разпространение най-вече след като Виден си купи неговата шкода. Много милозливи хора започнаха да го съжаляват искрено, а през това време той си мислеше, че му хвалят колата. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Когато почнете/м да караме коли по - големи от мен и по-скъпи от апартамент в даунтаун - тогава да обсъждаме, ама със сегашните кошари за скрап, само си хабите нервите. И без това след е34, истински коли няма. Само скучни тамагочита. А тия дето стават за каране, обикновено ги караме на компютърните игри.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ти кажа - сравнително нова е...появи се по времето когато за пръв път излязоха на пазара соц-шкодите, но придоби особено разпространение най-вече след като Виден си купи неговата шкода. Много милозливи хора започнаха да го съжаляват искрено, а през това време той си мислеше, че му хвалят колата. :laughing1:

 

Ти съвсем с лошото  :laughing:

 

Когато почнете/м да караме коли по - големи от мен и по-скъпи от апартамент в даунтаун - тогава да обсъждаме, ама със сегашните кошари за скрап, само си хабите нервите. И без това след е34, истински коли няма. Само скучни тамагочита. А тия дето стават за каране, обикновено ги караме на компютърните игри.

То не пречи да се бъзикаме :P 

А в случая съвпадението е страхотно м/у думичката и името :D

Най-забавното е, че докато четях какво пише той за Алфа  ние играехме карти и чух думичката на чешки, та от там и включих  :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали не е нова думичка в чешкият език, появила се след колите :D

 

Брутално непознаване на езика, дип че си там 'нам си колко години. Шкода е институция бе, шарани, има танкове Шкода през войната даже. 

 

Безхаберната ви неграмотност започва да ме забавлява... Гей опити за тролстване - първо четете, ама много четете, че става голям резил 

Link to comment
Share on other sites

Ако ми сложат Кайман, Бокстер, М3, М4, С63 АМГ и новата четирилистна детелинка на Алфа - познай в какво ще скокна.

В единственото с двигател от Ферари (така де, inspired by Ferrari :D ) ;)

 

edit:

Хич и не претендирам, че го знам. В общият случай не ми и трябва. :)

Но звученето е същото и на двете думички, пък ако ще и совалки да са правили :D   Пък ако ще си говорим за институции, какво според теб е Алфа Ромео в автомобилният свят ? ;)

Никой не те бие по главата да се пробваш с бъзици ;)

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Ако ми сложат Кайман, Бокстер, М3, М4, С63 АМГ и новата четирилистна детелинка на Алфа - познай в какво ще скокна.

За мен трябва да си напълно луд човек за да избереш тая Алфа пред М4 и Каймана...

Link to comment
Share on other sites

За мен трябва да си напълно луд човек за да избереш тая Алфа пред М4 и Каймана...

Ако си представяш 164ката от 88 на комшията от другия блок - съгласен съм. Иначе съвсем не.

Следващия избор най-вероятно ще е АМГ след това Мката и на последно място Каймана. Виж при GT3 RS на масата - тогава става трудно.

Link to comment
Share on other sites

Ако си представяш 164ката от 88 на комшията от другия блок - съгласен съм. Иначе съвсем не.

Следващия избор най-вероятно ще е АМГ след това Мката и на последно място Каймана. Виж при GT3 RS на масата - тогава става трудно.

Не представям си баш новото спортно грозилище на алфите, ама явно има и луди хора като теб да ги купуват...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно без да се замисля скачам на еската...другото е скрап.

цЕ не Ес :)

Не представям си баш новото спортно грозилище на алфите, ама явно има и луди хора като теб да ги купуват...

Избора не е труден, щом слага горните в малкия си джоб.
Link to comment
Share on other sites

Защо имаш негова снимка?

За да се консултира с нея на всякакви теми, най - вече на тема музика ;). Като не може на живо и снимката върши работа.
Link to comment
Share on other sites

Може - ако ужасно го стяга шапката... :grin:

Енцо Ферари е много, много сериозно име в авто света. Заради това, което е направил и преживял. На тема Ферари обаче безплатни лекции не изнасям повече.
Link to comment
Share on other sites

Не представям си баш новото спортно грозилище на алфите, ама явно има и луди хора като теб да ги купуват...

Дай втори опит: https://youtu.be/4-4c6E77obs

Да се има изнавпредвид, че това е S версията на AMG, че да е по-малък срама. На Нюрба Алфата е под 10 секунди по-бавно от Ферари Енцо. После аз съм лудия. Не съм луд, беден съм ;).

 

Естествено винаги може да броите подобни пари за глупава френска чикия тип "FF" да се чудиш какво да ги правиш тия коне на предната ос само. Така като гледам в тоя ценови диапазон... Останаха японските коли, на които аз лично не съм фен от 71ва и смятам така да си остане...с изключение на Супра и NSX.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...