Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Колкото пак до последната версия Win - отдавна се знае, че номерацията ще свърши с 10, също като MacOS. Това нищо не означава. Последен като номер, а просто ъпдейтите ще идват като ъпдейти или както и да се казват.

 

Колкото до свеждането на форума до ъпове в раздел продава, и бира-скара... ами аз мога да засиля като кажа например че всеки човек сере и пикае и има долни страсти, Айнщайн е бил човек, следователно какво се опитва човека да мисли разни теории и глупости, нали така :) ... да си седи там в лайната и да не смее много да разсъждава по по-висши теми.

 

biodesign, за последното си прав, това според мен е и целта на цялото медийно облъчване - неща като Вин10 ще се приемат поетапно като нещо нормално. Лошото е като нямаш по-добра алтернатива. Даже бих казал плахо, ако ББ имаше по-добра алтернатива, със сигурност дори простия наш народ щеше да избере нея.

Иначе пак казвам, ако М$ направят тая пределна глупост, за която говориш, че щяла да се случи 2020, това би преляло чашата на повечето хора според мен. Те едва приеха Вин10, където "само" интерфейса пострада, както и там нещата със следенето, а какво остава нещо такова, където следенето ще е по подразбиране още в зачатък, защото на всички е ясно когато си държиш цялото инфо някъде, то е на разположение на целия свят, и дори сега и отдавна хората имат едно наум колко важна информация държат по облаци примерно.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Така поне е напълно ясно, че е балон цялата работа.

Поживём увидим, доживём узнаем.

 

Колкото пак до последната версия Win - отдавна се знае, че номерацията ще свърши с 10, също като MacOS. Това нищо не означава. Последен като номер, а просто ъпдейтите ще идват като ъпдейти или както и да се казват.

 

Колкото до свеждането на форума до ъпове в раздел продава, и бира-скара... ами аз мога да засиля като кажа например че всеки човек сере и пикае и има долни страсти, Айнщайн е бил човек, следователно какво се опитва човека да мисли разни теории и глупости, нали така :) ... да си седи там в лайната и да не смее много да разсъждава по по-висши теми.

Виж темите които непрекъснато са отгоре всеки ден и за какво се пише предимно, пък тогава намесвай Айнщайн и говори за долни страсти :lol:

А това че Win ще свърши с 10 го кажи на Румбата и на Инстинкта, че последният е изостанал откъм новините с поне 3 години..., щото тук явно те се пишат с такова закъснение, за разлика от споменатите от теб долни страсти :)

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

Поживём увидим, доживём узнаем.

 

 

Виж темите които непрекъснато са отгоре всеки ден и за какво се пише предимно, пък тогава намесвай Айнщайн и говори за долни страсти :lol:

И пак не разбрах какво общо има това с нещата, които дискутирахме.

Аз мога да покажа форуми, където такива битовизми са малцинство, и какво от това... Т.е. какво значение имаше къде обсъждаме дадено нещо, спрямо това което реално се обсъжда..

Аха, че нямало откъде да се появи такава инфо в булфорум. Демек, само ти си, който би могъл евентуално да ни просветли в булфорум :) . Има си теми за Windows и за всичко, там всеки би могъл да просветли, отделен е въпросът кой кога има ищаха да го направи и да пише.

Ако не си имал предвид нещо такова, извинявам се.

Link to comment
Share on other sites

Тедсън, не разбра ли, че този е новият месия? Не един и двама такива са минали през Форума през годините. Просто вече не са интересни... 

Link to comment
Share on other sites

А аз мисля, че този форум страда от тежко остра нужда от чат стаи!

Вижте се колко странници сте изписали в последните дни, бе! И то с какво? С лични чатове от рода на  - Твоето е с панделка... - Не! Моето е с панделка...

А само като се сетя на времето каква врява се вдигна тук за няколко цирея и малко вътрешни и външни паразити....

Аз съм тук предимно заради спама и ми е адски неприятно видимият ми раздел да е непрекъснато омазан с плюнчене за операционни системи, сякаш липсват съответните купища теми по въпроса.

Аре като сте такива културни и високо ерудирани тесни специалисти, ходете си там и не разваляйте комфорта на обикновените спамъри.

Дет се вика - Ние не пикаем във вашите пепелници, а защо вие хвърляте фасове в нашите писоари?!

Link to comment
Share on other sites

Ние не пикаем във вашите пепелници, а защо вие хвърляте фасове в нашите писоари?!

Много дискриминационно звучи, а и не е аристократично някак си :lol:

 

Я раздуй ся за циреите и вътрешно-външните паразити. Кои са, какво са направили, с какво са развалили рахатлъка на ФорОма?

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

А аз мисля, че този форум страда от тежко остра нужда от чат стаи!

Вижте се колко странници сте изписали в последните дни, бе! И то с какво? С лични чатове от рода на  - Твоето е с панделка... - Не! Моето е с панделка...

А само като се сетя на времето каква врява се вдигна тук за няколко цирея и малко вътрешни и външни паразити....

Аз съм тук предимно заради спама и ми е адски неприятно видимият ми раздел да е непрекъснато омазан с плюнчене за операционни системи, сякаш липсват съответните купища теми по въпроса.

Аре като сте такива културни и високо ерудирани тесни специалисти, ходете си там и не разваляйте комфорта на обикновените спамъри.

Дет се вика - Ние не пикаем във вашите пепелници, а защо вие хвърляте фасове в нашите писоари?!

 

Галицин, освен да ги почваме с казарма, кой как сгъва тоалетната хартия и пръдни? В смисъл такъв ПАК!  :laughing: 

 

Ай сиктир с тия осем милиона марки бе! 

Link to comment
Share on other sites

Аз съм тук предимно заради спама...

Ами това си е баш спам. Абсолютно никаква полезна информация не се споделя. Просто се чешат клавиатури. В крайна сметка - това е отделено в отделна тема. Ся ако почнем тема, която теб те вълнува, а други хора - не, пак ли ще си пикаем в пепелниците?

Link to comment
Share on other sites

Късно е, чеде...

Тъкмо ровя из архивите.

 

Ще ми рови из архивите за гнусотии, вместо да СЪЗДАВА архиви на пиянките от Слънчев бряг, които са му по цял ден под носа. ВВС цели филми направиха, че и пари изкараха... Е те тва само мисир може да го направи... :moon:

Link to comment
Share on other sites

Ами това си е баш спам. Абсолютно никаква полезна информация не се споделя. Просто се чешат клавиатури.

Каза и отсече видният форумен колоездач-карикатурист от висотата на висшето си филологическо образование на ПУ :lol:

 

В крайна сметка - това е отделено в отделна тема.

Ся ако почнем тема, която теб те вълнува, а други хора - не, пак ли ще си пикаем в пепелниците?

За това си 100% прав!

Кръговратът на Природата - първо пикаят едните, после другите и така... :lol:

Това няма нищо общо с кръговрата в Природата. Там става реч за друго :P
Link to comment
Share on other sites

Ами това си е баш спам. Абсолютно никаква полезна информация не се споделя. Просто се чешат клавиатури. В крайна сметка - това е отделено в отделна тема. Ся ако почнем тема, която теб те вълнува, а други хора - не, пак ли ще си пикаем в пепелниците?

Аре да го погледнем под малко по-различен ъгъл.

Представи си ся още един - двама с интереси в моята област. И как тримата бълваме купища забавна и с екзЕстенциално значение информация. На тема... да речем... Специфичен топлинен капацитет на пчелния мед или шоколада. Като темата с шоколада ще е още по-засукана и забавна, понеже там играе голяма роля и съдържанието на какаова маса... Пак ще е спам, нали? Вярвам, че зацепи тънкия паралел и няма да ми се налага да го подчертавам дебело.

 

 

П.п. А инак теми по интереси има всякакви...

Link to comment
Share on other sites

Каза и отсече видният форумен колоездач-карикатурист от висотата на висшето си филологическо образование на ПУ :lol:

 

Oh, look everyone! We have a stalker!

Link to comment
Share on other sites

Аню руски не разбира, а какво остава и смислена приказка да върже.

Но пък съм забелязал, че с английския се справя доста по-добре, от колкото с българския.

Link to comment
Share on other sites

Каза и отсече видният форумен колоездач-карикатурист от висотата на висшето си филологическо образование на ПУ :lol:

Интересът към скромната ми натура може само да ме ласкае, но с риск да те разочаровам - първо предпочитам жени и второ - дългосрочно обвързан съм. Но се радвам, че си проявил такъв интерес към скромната ми натура, че и си събрал толкова (макар и невярна) информация :) Ако слушкаш - мисля, че мога да те даря с автограф.

 

Аре да го погледнем под малко по-различен ъгъл.

Представи си ся още един - двама с интереси в моята област. И как тримата бълваме купища забавна и с екзЕстенциално значение информация.

Опитваш се да ми кажеш, че описаното от теб не се е случвало в тази секция? Мани - няма кой да ръси спам ти зорлем гониш хората :lol: Не е като да е нямало дълги и подробни локуми на тема алкохол например (говорим за извън пияндурската тема). Ся.. нормално е, като се заформи някаква дискусия да има хора, дето не вдяват за какво иде реч (както и такива, които са твърдо уверени, че вдяват) и такива, които са безкрайно отегчени. Дай пък да си мълчим :)

Link to comment
Share on other sites

Опитваш се да ме караш да подчертавам дебело...

Ама тъй като яко вече ми се спи, само ще река на хората да си се завират по съответните (и скрити от мен теми), без да ги гоня или да им инвейдвам нещо в личното пространство.

От тук на сетне, тъпотии на тема кво аджеба ще се случва с операционните системи изобщо не ми се четат или слушат! Ще плащате като попчета за каквото им хрумне на малко меките и на ябълчовците, ще дишате дълбоко и ще преглъщате тежко... Освен ако някой от вас нежнопръстовите клавиатурчици не вземе да стане собственик. И не вземе да ги затрие тези кррррръвописки и долни, измекярски компании, ей така, от чист алтруизъм.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Т'ва го минахме. Ся другаде дълбаем. Кaто каза за затриване, един колега сподели преди време пъкления си план. Да стане неприлично богат, да купи Микромек и да го дари на БАН. И наистина - по-сигурен начин да им се е*е мамата няма :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много яко сравнение... Ябълки с круши... Няма как да се сравняват несравними неща като обороти на бензин и дизел..... Аз като имам 6-та та файда. Моята е правена и карана в Швейцария. Като я купих и като дигнех 120 и вътре ставаше дискотека, да ми казва как съм нарушител, карам с превишена скорост, бързо да намялм и подобни.... Та по белия свят освен в Германия няма кой да те остави да летиш по пътищата да си тестваш оборотомера.

Е аз в немско ще му я снимам де. Ще мина от там прибирайки се.

Със сигурност няма да го правя тук, не ми се рискува с италианците :))

 

Каза ТОЧНО човекът с Шкода. Чакам снимки

https://translate.google.com/m/translate#cs/en/%C5%A1koda

Винаги съм се чудил защо са си кръстили така колите, škoda се ползва често в ежедневието като "жалко". :))

А снимки ще имаш, изчакай една седмица . В момента от мен такива снимки :

https://photos.app.goo.gl/gfeVa8WRzRqoxiDA3

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудил защо са си кръстили така колите, škoda се ползва често в ежедневието като "жалко". :))

 

Няма нищо за чудене там където нещата са очевидни. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...