Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Майната и на темата! Или поне докато не възникне поредният ожесточен спор по екзистенциални въпроси като Анти вирусни, Ябълос вс Андроид, Специализиран сапун за пишки вс Обикновена каша с абразив или... Пази Боже... Коя Ос е по-подходяща и по-лузър френдли за имплементиране в стандартен чушкопек....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Цъ! Не е.

Повечето сте толкова нежни души, че ви е достатъчна и само страница на тема казарма. За да изпаднете в шок и скубейки буйните си къдри да започнете да бълвате пацифистко-нихилистки лозунги в следващите десет (поне) страници...

Link to comment
Share on other sites

Когато Гадо влезне в морето не се намокря. Морето се нагадва.

Само Гадо може да пие от чешмата на екс.

Гадо е броял поне три пъти до плюс безкрайност и около четири - до минус безкрайност.

Веднъж Гадо ремонтирал климатик. Толкова добре го отремонтирал, че в радиус от 5 километра всички климатици се оправили.

Веднъж Гадо карал мотор. Сега този мотор е известн като Оптимус Прайм.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Цъ! Не е.

Повечето сте толкова нежни души, че ви е достатъчна и само страница на тема казарма. За да изпаднете в шок и скубейки буйните си къдри да започнете да бълвате пацифистко-нихилистки лозунги в следващите десет (поне) страници...

 

Като видиш само кой се включва по въпроса и ти става ясно...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Когато Гадо влезне в морето не се намокря. Морето се нагадва.

 

Само Гадо може да пие от чешмата на екс.

 

Гадо е броял поне три пъти до плюс безкрайност и около четири - до минус безкрайност.

 

Веднъж Гадо ремонтирал климатик. Толкова добре го отремонтирал, че в радиус от 5 километра всички климатици се оправили.

 

Веднъж Гадо карал мотор. Сега този мотор е известн като Оптимус Прайм.

 

Ш'са сетиш...

И до още прозрения има да стигаш, ама стъпка по стъпка, бавно и без напрягане. 

 

П.п. Забрави да споменеш и, че Гадо е участвал в поредицата Междузвездни войни, в ролята на... Силата ;)

Защо?

Опит за шега беше от негова страна. Аз я разбрах.

Но тъй като Гадо е изобретил дедукцията. И собственоръчно е изковал Бръснача на Окъм в адските пламъци при разрушаването на Криптон. И го е закалил в глетчерите на южния полюс на Хот (изпарявайки ги изцяло). Вече му е писнало да се човърка с подобни детски инструменти, та няма да се хаби да ти обяснява закачката.

Link to comment
Share on other sites

Когато Гадо влезне в морето не се намокря. Морето се нагадва.

 

Само Гадо може да пие от чешмата на екс.

 

Гадо е броял поне три пъти до плюс безкрайност и около четири - до минус безкрайност.

 

Веднъж Гадо ремонтирал климатик. Толкова добре го отремонтирал, че в радиус от 5 километра всички климатици се оправили.

 

Веднъж Гадо карал мотор. Сега този мотор е известн като Оптимус Прайм.

 

Само и единствено Галицин може да разплете санитарен възел! 

Link to comment
Share on other sites

А Виден лека полека се превръща във форумния трол...

 

Позволяваш си поведение на селски простак спрямо мен и ми говориш за тролове? Верно ли това? 

Link to comment
Share on other sites

На нормално зададен от мен въпрос и реплика: "Загубил си си мозъчната маса ли?" какво точно очакваш като отговор? По-голямата част от постовете ти напоследък са откровено провокиращи, заяждащи се и тролски. И това не го забелязвам само аз, но и много други хора. Явно и ти го забелязваш, за да тръгнеш отново с епитетите - селски простак, олигофрен, нищо не разбираш и т.н.

Ти от дума не вдяваш и явно скоро ще трябва да те блокна, защото друг начин не виждам.

 

ПС Мидекс, ако решиш, може да търкаш постовете, защото темата пак се отплесна.

Link to comment
Share on other sites

За протокола - не съм го казал да се заяждам, а защото смятам, че подобни неща са тотална идиотщина и ти го казах, защото все пак някак се познаваме. Иначе ми е през чепа кой какво ще зоби и какво ще си причинява, вЕрвай ми. Сега може да ме блокираш след като имаш желание. Относно отношение и епитети - да ти направя ли една представителна извадка от репликите ти към мен през последните няколко месеца? 

Link to comment
Share on other sites

На нормално зададен от мен въпрос и реплика: "Загубил си си мозъчната маса ли?" какво точно очакваш като отговор? По-голямата част от постовете ти напоследък са откровено провокиращи, заяждащи се и тролски. И това не го забелязвам само аз, но и много други хора. Явно и ти го забелязваш, за да тръгнеш отново с епитетите - селски простак, олигофрен, нищо не разбираш и т.н.

Ти от дума не вдяваш и явно скоро ще трябва да те блокна, защото друг начин не виждам.

 

ПС Мидекс, ако решиш, може да търкаш постовете, защото темата пак се отплесна.

Raptor in a nutshell. Що в тоя форум не пишат Ванката (психара), Ники (дядомраз) и куп още хора ;)

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Raptor in a nutshell. Що в тоя форум не пишат Ванката (психара), Ники (дядомраз) и куп още хора ;)

 

О да - аз съм виновен!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

И за кризата в Украйна, войната в Сирия и атентата в Барселона... Holy fuckin shit.... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...