Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Прочетох малко от последните две-три страници тази сутрин, докато си пиех кафето и на няколко пъти щях да се залея с кафявата течност. Няма такъв смях. Не знаех досега, че Виден бил такъв самороден ИТ тестерски талант - изтествал е всичко, излезнало в тази вселена от Нортън Командър насам.  :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Да припомним тогава...цък...цък...цък...цък...а даже и Танас понякога те нарича така, но само докато е сънен. :laughing:

 

П.П. А после аз уж не бил съм си пил гинко билобата...

 

Колко много хора са пишели 2009-та година..

Link to comment
Share on other sites

Колко много хора са пишели 2009-та година..

 

Ти па ако знаеш 2002-2004 колко пишеха...

 

И мен ме е яд за много хора, които вече не пишат...особено за Психара - внасяше особен колорит във форума...

 

Той е вече сгоден - чеп за зеле не става...

Link to comment
Share on other sites

Ти па ако знаеш 2002-2004 колко пишеха...

 

Member Since

05-December 02

 

Дали знам? :D

 

Тогава нямаше Фейсбук и хората си общуваха по форумите. Warez сайтовете също бяха много популярни, което допълнително допринасяше.

Сега форумите са някаква забравена форма на комуникация...

Link to comment
Share on other sites

Начи ако се опитваш да си ги мерим - виж моето инфо... 

Говорим си общо взето, че водата е мокра... Хубави времена бяха, няма да се върнат. Сега е времето на пе'ерасите с грим и рокли...

Link to comment
Share on other sites

К'во да кажем ний новобранците...през 2003-та се бях регнал. но впоследствие си забравих паролата, а и по онова време играех денонощно булфлийт...следващата година си казах, абе дай да се регна пак с друг никнейм и така. :) То по онова време масово се пишеше на латиница и ми беше голям зор да чета писанията из темите с по-старите постове...

 

П.П. Всъщност дали не почнах булфлийта около времето когато се регнах за втори път...това малко ми убягва...но пък после си бяхме отворили цял раздел с парола както си спомняте. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Малко да ви изостави човек, и глей в кви пенсионерски спомени се впуснахте :D . Айде малко по-сериозно :Р .

И аз като новобранец (2003) няма да се вра между шамарите. Даже не знам кво е тва булфлийт :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Булфлийта беше мания... Помните ли кой беше лидера на съюза? :D

 

Не се слагай...после те замени май JDFU ако си спомням правилно...

Link to comment
Share on other sites

Не се слагай...после те замени май JDFU ако си спомням правилно...

 

Никой не ме е заменял. Аз си бях до края. Не помня от кой поех лидерството обаче и по какво стечение на обстоятелствата.

 

Като станах лидер на съюза, повече се занимавах с комуникация, таблици, пароли, следене на потребители и търсене на шпиони в заключения ни раздел, отколкото със собствените си планети.

На много неща се научих от това обаче, колкото и смешно да звучи. Ръководене на съюз с 300 играчи изобщо не е шега работа..

Link to comment
Share on other sites

Прочетох малко от последните две-три страници тази сутрин, докато си пиех кафето и на няколко пъти щях да се залея с кафявата течност. Няма такъв смях. Не знаех досега, че Виден бил такъв самороден ИТ тестерски талант - изтествал е всичко, излезнало в тази вселена от Нортън Командър насам.  :lol: :rofl:

На тоя човек и да му се смееш вече не е забавно. Като малоумния братовчед на семейните сбирки - знаеш, че няма да се оправи, знаеш и че няма отърване от него.

Link to comment
Share on other sites

Никой не ме е заменял. Аз си бях до края. Не помня от кой поех лидерството обаче и по какво стечение на обстоятелствата.

 

Като станах лидер на съюза, повече се занимавах с комуникация, таблици, пароли, следене на потребители и търсене на шпиони в заключения ни раздел, отколкото със собствените си планети.

На много неща се научих от това обаче, колкото и смешно да звучи. Ръководене на съюз с 300 играчи изобщо не е шега работа..

Аз поех втория сезон една седмица след началото. Даже наскоро намерих цялата "оперативна информация", координати на всяка планета на всички, и други подобни, ако ви е интересно ще пусна да си припомните нещата :)

Link to comment
Share on other sites

Булфлийта беше мания... Помните ли кой беше лидера на съюза? :D

 

Кой съюз, че Вели не спеше тогава. Даже направиха съюз СРЕЩУ нас - само с тая едничка цел.

 

Никой не ме е заменял. Аз си бях до края. Не помня от кой поех лидерството обаче и по какво стечение на обстоятелствата.

 

 

Пак да питам - кой съюз?

 

Верно? И кога т'ва?

 

Той е влюбчиво гардже като Ангел... Тва му е май трети път, ма то'път официално.... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Кой съюз, че Вели не спеше тогава. Даже направиха съюз СРЕЩУ нас - само с тая едничка цел.

 

 

Пак да питам - кой съюз?

 

 

Той е влюбчиво гардже като Ангел... Тва му е май трети път, ма то'път официално.... :grin:

 

Warez.ru.

 

Veli беше в нашия съюз като играех аз. Просто заедно с TAZ и Veno бяха като специален отряд малко и си действаха самосиндикално. :D С тях си пишехме само при по-сериозни атаки и случки.

Link to comment
Share on other sites

Обаче правите ли равносметка - форумът е жив вече 15 години! Това хич не е малко за един форум в епохата на Фейсбук - вярно, пооредял е, но доста хора заминаха в чужбина, животът им се промени и т.н....ама да е жив и здрав Вено, че без него нищо нямаше да стане. Само ме е яд за тракера, понеже много добре стартира, бързо се напълни със сийдъри, за нула време стана известен и го чакаше добро бъдеще, докато един ден Вено ненадейно дръпна шалтера...вероятно е имало причина да го направи...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...