Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Ти харабийка ли?

 

 

Харабийка, защото пак чета какво ТИ си написал:

 

В центъра на града, боклуците са по улицата в продължение на няколко дни, докато мине някой да ги прибере

 

Това ще рече лятото Амстрердам да вони на мърша... От тия ти приказки тръгна моята реакция и цялата тая спам-разправия. Нямало кофи и седели с дни по улиците - ми не, не мога да го вярвам аз това, не и в Амстердам. Както се видя кофи има, а торбите вероятно преседяват часове докато минат колите. 

 

Във Венеция така влезнахме на разсъмване в бруталната воня, и ходейки из уличките посока Сан Марко забелязах хората как изнасят торби пред входните си врати. После видях и момчетата с количките... И всичко това става за час-два преди туристите да залеят всичко. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре де, объркал съм се с това, но точно след него съм се поправил. Ти в дискусията ли участваш или в части от нея?

Link to comment
Share on other sites

Ти пък все едно не си разбрал досега - обикновено в тия части, в които му изнася. :evil

 

А дали е така? Май това е твоя професия напоследък. 

Link to comment
Share on other sites

Аз си имам друга професия, а от обща култура знам, че когато нямаш други доводи, най-добрата защита е нападението. :P

 

П.П. Познавам те, боец си голям - няма да паднеш по гръб и ще се защитаваш докрай с всякакви измислени от теб доводи. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

 

 

П.П. Познавам те, боец си голям - няма да паднеш по гръб и ще се защитаваш докрай с всякакви измислени от теб доводи. :laughing1:

 

Ето тук е огромната ти грешка. 

Link to comment
Share on other sites

Jesus fucking christ... Да не би понякога да пишеш просто ей така заради самото писане, защото няма никакъв смисъл в това, което казваш. Видене, какво ти става?
Link to comment
Share on other sites

"Многото грешки".

 

Имам ли грешка?

 

В първото изречение ги докарах до 5:

1. Липса на пълен член в началото;
2. "на", а не "от"; 
3. "ви" с главна буква, както във второто съобщение; 
4. "," като разделител при изписването на часа;
5. липса на интервал пред "ч."
 
На такъв изпитващ, какъв кандидат да му се падне...
Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

 

В първото изречение ги докарах до 5:
1. Липса на пълен член в началото;
2. "на", а не "от"; 
3. "ви" с главна буква, както във второто съобщение; 
4. "," като разделител при изписването на часа;
5. липса на интервал пред "ч."

 

Аз забелязах явните #1 и #3 ; за останалите бих могъл и да поспоря - #2 "етап от нещо по-продължително" ; #4...виждал съм го и в тоя вид...и не го считат за неправилно, а просто не е норма ; #5...е, айде сега...това дава само прегледност. ;)

 

П.П. Забележка: При написването на думата "айде" не бяха наранени животни или нечии чувства. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Не съм 100% убеден, но имам някакви подозрения, че "IQ тест" трябва да се пише с тире. 

За #4 приемам забележката. Явно познанията ми са остарели. Нормативно можело и точка, и запетая, и двоеточие, въпреки че, според мен става доста объркващо, когато освен час и минути има и секунди, и стотни от секундата.
Но за #5, айде де... това да не е математически израз: 20x + 18y и т.н. В случая интервалът е задължителен! 

 

Link to comment
Share on other sites

Щом настояваш. 

Прав си и за #2  :bowdown:

 

Мисля си, обаче, че IQ(-)тестът може да етап от/на процеса на подбор, но не и от/на събеседването.

От думите става ясно, че то вече е приключило

Link to comment
Share on other sites

Да, но няма как да бъдеш сигурен дали няма още етапи след пробата на IQ-то - в тая фирма може да им е кеф да си събеседват на етапи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тогава проблема не е дали ще е с от или на събеседването. Самата дума "събеседване" е грешна.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е за смешно или трагично, но явно вече си е нарицателно. От форума на hardwarebg:

 

 

 

Първо -  1060 не поддържа sli, второ - за 1080p е отлична карта, лично се убедих в това. Трето - 6гб са от полза и още как. И четвърто - такова мнение подхожда повече на форумите на data.bg и bulforum.
Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...