Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

+1, макар че киргизът дотук се справя...

 

Друго ме втрещява мене и вдигнах кръвно над 200 - защо боклукът ВАН ПЪРШО играе? Вие видяхте ли за броени минути какви лайна сътвори? Нима холандците държат това недодялано дърво да им съсипе Мондиала? Какви връзки има тоя, по дяволите?!?!?!? Бясен съм! angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Джиооооооооооооооооооооооооооо! Баси зверския шут! За малко да падна от стола :)

 

А ван Пършо ако не вкара днес, ще го намразя за цял живот!

Link to comment
Share on other sites

ШИБАНИ НЕЩАСТНИЦИ! ДО ДНЕС ХОЛАНДИЯ МИ БЯХА ФАВОРИТ! НО СЛЕД ТОЛКОВА ЛЕЖАНЕ И ПРЕСТРУВКИ - АКО ИМА ГОСПОД, ХОЛАНДИЯ СИ ЗАМИНАВАТ! Н Е Щ А С Т Н И Ц И

ДДДДДДДДДДДДДДАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Link to comment
Share on other sites

Къде по-точно ги видя тия фантастики? А какво да кажем за тоя шут в лицето на това момче, дето в момента устните му са колкото гъзните ти бузи? Какви глупости говориш?

 

Играта на холандците се обърка. Ако не изкарат тоя пън Ван Пършо и не се стегнат ще загубят тоя мач...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Идиотите от ФИФА този път надминаха себе си с назначаването за полуфинал на съдийска бригада от световноизвестните с дългогодишни футболни традиции Узбекистан и Киргизстан. Нищо нормално не може да се очаква от подобно скудоумие. :devil

 

Едит: ван Бронкхорст вкара май най-зрелищния гол досега на първенството.

 

Ти изобщо гледал си го тоя съдия до сега на Световното. Изкара мача на откриването и Аржентина - германия + още един мач перфектно. Напълно си заслужава днешния наряд.

Ван Перси ясно, че е слаб заради доскорошната контзуия. Мен обаче друго нещо ме очудва- когато се появи в мачове на Арсенал, той играеше доста хубаво и дейно, за разлика от сега, където подобно на Торес, който също е след контзуия, е пълен дръвник.

Бахти и двата гола бяйа от съседната махала. 0_o

Link to comment
Share on other sites

няма по-симулантски отбор от холандия, а начина им на разиграване е отвратителен, особено тия къси пасове до най-близкия човек един напред един назад два напред три назад и евентуално някое отчаяно центриране от крилата. дано уругвай да ги отстрани заслужават го много повече.

Link to comment
Share on other sites

Ти изобщо гледал си го тоя съдия до сега на Световното. Изкара мача на откриването и Аржентина - германия + още един мач перфектно. Напълно си заслужава днешния наряд.

Кое беше перфектното на Аржентина - Германия? Може би жълтия картон на Мюлер? Освен това доколкото ми е известно събитието се нарича Световно първенство по футбол, а не тренировъчен-лагер-за-определяне-на-сравнително-сносни-съдии-от-държави-с-никакви-традиции-и-първенства.

Айде холандците най-сетне се разиграха.

Link to comment
Share on other sites

Пак гол от засада. НЕЩАСТНИЦИ!

 

Дървото изобщо не докосна топката. Това че си за Уругвай ти е развинтило яко фантазията днес. laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Дървото изобщо не докосна топката. Това че си за Уругвай ти е развинтило яко фантазията днес. laughing.gif

много ми е интересно да чета коментари на хора, които явно "разбират" от футбол :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Според мен ван Перси НЕ докосна топката и НЕ пречеше на вратаря да я види, но все пак беше съмнително положението. Третият гол обаче беше перфектен! Доволен съм от играта през второто полувреме и от резултата като цяло. Ще спя спокойно тази вечер :)

 

 

Наздраве, Черил!

Link to comment
Share on other sites

а бе, хубав мач се получи, а урусите с всеки изминал мач на световното ми харесваха все повече и повече. може да нямат класа(с изключение на суарес и форлан), но за сметка на това се борят за всяка топка и гонят като кучета. нещо което не го видях в двата фаворита за световната титла от латинска америка.

 

... и честито на холандците. :beer:

ако на финала играят с швабите, ще съм за тях, но ако са испанците ... ще съм за фурия :)

Link to comment
Share on other sites

много ми е интересно да чета коментари на хора, които явно "разбират" от футбол laughing.gif

 

Добре че си ти да ни обясниш футбола laughing.gif

 

----------------------

 

кор за волейболистите от Уругвай, заслужаваха го още предния мач! ИМА господ, Иване.

 

Холандия успя да се съживи второто полувреме и можеше да вкара още голове. Както и в предишния мач обаче някак си необяснимо се правеха детински грешки при финалните отигравания. Включително и Робен. Много слабо вратарчето днес - при все че удара на Форлан беше отличен, това момче има голям принос за гола. Фалц - не фалц, тая топка беше в центъра на вратата. Срещу Германия подобни недостатъци ще са пагубни. Но пък отпадне ли испанската повърня - все ми е тая кой ще спечели финала - ще бъда доволен. Купата между другото остава в Европа.

 

Керъл, голямо наздраве от мен! beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Кое беше перфектното на Аржентина - Германия? Може би жълтия картон на Мюлер? Освен това доколкото ми е известно събитието се нарича Световно първенство по футбол, а не тренировъчен-лагер-за-определяне-на-сравнително-сносни-съдии-от-държави-с-никакви-традиции-и-първенства.

Е, добре една едитвена грешка. И впреки това до сега си е свирил на ниво. И аз не съм съгласен да има съдии от на майка си п***ата, като напримр имапе съдия от Сейшалски острови WTF, но на мен точно двама съдии от подобно места ми направиха впечетление- този узбекистанеца и един японец.

Ван Перси не докосна топката, но въпреки това положението пак може да се изтълува като засада, защото стоеше на пътя на топката пред вратаря.

Робен много дразни тоя плешив футболен "гений"

Link to comment
Share on other sites

Такива единствени грешки решават съдбоносни мачове. Какво по-точно те дразни в Робен - че мачка наред ли?

Link to comment
Share on other sites

:D :D Какво мачка наред ? Супер дърво е. Има само един финт и винаги прави едно и също, даже и като не върши работа. Бяга като гламава и тва е. Играе супер лакомо и индивидуално. Да вземе да подава малко повече. Дори и когато има някой съотборник на добра позиция той пак играе сам. Добре разбрахме го, че е звезда и е добър. То пред него вече Роналд изглежда като някъв супер отборен играч. И неска онова последното му положение можеше да подаде на Перси вместо пак да се лакоми. И колко пъти изпусна топката елементарно след като тръгна да се прави на голям спринтьор. Той 4 от 5 положения ги отиграва сам.
Link to comment
Share on other sites

Аз не видях някой да надбяга Робен в пряк двубой досега laughing.gif

 

Да не говорим за способностите му в стрелба отдалеч (пресен пример - как попари Юнайтед). Днешния гол с глава нещо кофти ли беше?

 

И според теб ако това не са важни предимства не знам - може би не е добър с ръце на вратата като некои уругвайски цигани, но затова не мога да му се сърдя. laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

След като Англия и Аржентита си отидоха с по четири парцала, чудя се с колко ли ще се отърват утре Испания? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Шшшшшшшшт - не бързай да приказваш! Видяхме достатъчно обрати на Мондиала вече. Иначе ако дай боже стане така имаш едно 18 годишно от мен! laughing.gif

 

Днес някакъв октопод в някакъв немски зоопарк предсказал победа на Испания laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...