Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

Само единствено заради съдийските подпирания. В моя случай и заради кьосето-гей Кака.

 

 

 

Стефче, гледай си Формулата, там ти е силата.

 

 

 

Наздраве и от мен, Минке! Много се радвам днес на тази неочаквана, но заслужена победа. Много бира ще се изпие. Лалетата са за шамари, заради некадърно пропиляни два чисти гола.

Че кой е казал, че гледам мачове. По 10 минути от полувреме и на края резИлтата :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

...ако има дузпи, още по-добре.

Май натам са тръгнали нещата. Дано само някой да не вземе да се излъже и да вкара гол. :)

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Срам не срам - купих си подобие на вувузела biggrin1.gif

 

Разконспириран е модела на използваното оръжие >

34093_10150213719480296_295762005295_13014829_4559549_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Егати зора. 120 минута дузпа ще изпуснат. Направо невероятно.

 

А тоя как разбра, че ганаеца се е препънал сам само не разбрах, при положение, че не бяха в кадър?

 

 

Link to comment
Share on other sites

След 120 минути пълна скука, най-накрая малко драматизъм в този мач. :lol:

Ред: Ганайците марш да тренират изпълнения на дузпи.

Link to comment
Share on other sites

А тоя как разбра, че ганаеца се е препънал сам само не разбрах, при положение, че не бяха в кадър?

Айде де...? Даже не дадоха повторение.

 

3-тата дузпа за Гана беше пълна излагация. Без засилка, без точност... Еми те са си виновни, кой ги е карал да изпускат дузпа в 119. :)

Последната дузпа на Уругвай беше красива.

Link to comment
Share on other sites

След 120 минути пълна скука, най-накрая малко драматизъм в този мач. :lol:

Ред: Ганайците марш да тренират изпълнения на дузпи.

С теб явно сме гледали различен мач. Това беше най-добрия мач от това първенство.

Link to comment
Share on other sites

Аз също пропуснах този момент с нарушението и не видях какво стана. Обаче щом Мрънкалника казва, че е нямало - вероятно е имало laughing.gif. Жалко за Гана, много приятен отбор, но без никакъв късмет днес... Според мен играха много по-добре и много повече от Уругвай заслужаваха да продължат. По всички параграфи ги надиграха през целия мач. Не съм предполагал, че африкански отбор е достигнал такова ниво. Жалко за тях наистина, но това е спорта... smile.gif

 

Ще се скъсам да ги псувам уругвайците срещу Холандия! beer.gif

Link to comment
Share on other sites

И за кво трябва да ги псуваш. Второто полувреме Уръгвай си бяха по-добри и имаха повече положения. Освен това наистина на моменти се забелязва, че съдийте удрят по едно рамо на печките. Да не говорим селското изпълнение на дузпата в 120-та минута. Оказа се, че Суарез направи направи най-доброто за отбора си, жалко, че няма да може да играе срещу Холандия. Последната дузпа беше изиграна много майсторски. А пък първата пропусната от Гана беше изиграна супер аматьорски - без никаква засилка, от място.

Link to comment
Share on other sites

С теб явно сме гледали различен мач. Това беше най-добрия мач от това първенство.

Мисля, че си объркал темата с вицовете, ама карай. :lol:

Link to comment
Share on other sites

След 120 минути пълна скука, най-накрая малко драматизъм в този мач. :lol:

Ред: Ганайците марш да тренират изпълнения на дузпи.

 

стига бе, това беше един от най-добрите мачове на световното ... с класи над бразилия-холандия.

... а иначе ще съм яко за урусите, ако утре моите хора отпаднат.

 

п.п. за мен уругвай си бяха по-добрия отбор, но просто в решавашите моменти не успяха да си вкарат положенията, а след това гана имаха едни 20-25 мин. и това им беше ... само с тичане не става :beer:

 

@Godfather, тоя спорт не го разбираш :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не ми се спори изобщо, а и всеки си има мнение, но втората част на първото полувреме и почти цялото второ ганайците ги попиляха. Уверени, стабилни, с много мисъл в атака, което ме шашна. Уругвай бяха добри само на едно място - в защита (и я ползваха активно цял мач), което им спаси задниците в редовното време. Ако не беше Фурлан да вкара от статично положение Гана щеше да си спечели с 1:0.

Link to comment
Share on other sites

стига бе, това беше един от най-добрите мачове на световното ... с класи над бразилия-холандия.

... а иначе ще съм яко за урусите, ако утре моите хора отпаднат.

 

п.п. за мен уругвай си бяха по-добрия отбор, но просто в решавашите моменти не успяха да си вкарат положенията, а след това гана имаха едни 20-25 мин. и това им беше ... само с тичане не става :beer:

 

@Godfather, тоя спорт не го разбираш :laughing:

 

 

Кви 20-25 минути тия Уругвайците бяха смешни през повечето време, добре че вратаря на Гана е пълен малоумник, виновен е и за гола на Форлан и в дузпите беше гола вода...

Link to comment
Share on other sites

Да бе, ай ся, намери за кво да го обвиняваш- бил слаб при дузпите. Тва е въпрос на късмет.

Освен това не знам кой е бил смешен, обаче уругвайците имаха по-хубавите положения. Гана създаоха повече суматоха в продълженията, когато Уругвай се измори.

Link to comment
Share on other sites

Това беше един от най-добрите мачове за цялато световно, жалко за моите момчета от Гана, просто днес нямаха късмет.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, ай ся, намери за кво да го обвиняваш- бил слаб при дузпите. Тва е въпрос на късмет.

Освен това не знам кой е бил смешен, обаче уругвайците имаха по-хубавите положения. Гана създаоха повече суматоха в продълженията, когато Уругвай се измори.

 

 

Подготовка брато нищо не е само късмет, освен това пък да скочиш преди футболиста да е бил дузпата е трагично - същия смях беше и вратарчето на Япония и затова си и заминаха... http://www.standartn...%B8%D1%82%D0%B5 - ето виж сериозните хора как се подготвят

Link to comment
Share on other sites

Като привърженик на Холандия и тоталния футбол изключително ме радва промъкването на Уругвай, защото в следващата среща наистина ще имат възможността да усетят на собствен гръб какво точно означава горното определение. Ганайците, макар и да си заслужаваха победата, изобщо няма как да ги предпочитам като съперник за Холандия. И направо не мога да ви се начудя какво толкова интересно намерихте в играта през тези 120 минути преди дузпата. Ще го повторя и потретя даже - абсолютна скука. Трябва да си истински мазохист, за да наречеш тази среща "най-добрата", ако изключим драматичния завършек от последните две-три минути и дузпите.

Link to comment
Share on other sites

Искам и аз да се казвам ван Пърси! Височък съм, добре изглеждам, мога също толкова успешно да се правя, че играя футбол! И аз да мога като него без пари да гледам мача от игрището!

Link to comment
Share on other sites

Мевду другото брат ми пак уцели тотото. В момента е в Амстердам за Sensation White и снощи ми изпрати няколко кадъра от площад Дам, малко след победата над Бразилия. Поздравявам феновете на Холандия:

 

http://www.youtube.com/watch?v=whOR1Ky7kxc

 

 

Между другото - Момчиле, аз също съм на мнение, че само човек, който си няма понятие от футбол може да нерече снощната среща скучна.

Link to comment
Share on other sites

Не се крий, Жозе, видяхме твоите жалки имитатори

 

 

В началото на Световното първенство, колега Светослав Табаков, написа материал, свързан с отпечатъка на Моуриньо върху случващото се в ЮАР.Вероятно след успехите на Холандия и Испания мнението му вече е доста по-различно, защото неговите любими тимове продължават напред, а и напълно заслужено.

 

Отпадането на Бразилия обаче показва вредата от ефекта „Жозе Моуриньо". Нямам нищо против португалеца, напротив, обожавам го! Лошото е, че Карлос Дунга се вживя в неговата роля, а всъщност излезе един голям имитатор. Класическо менте, което незнайно защо получи правото да се упражнява с отбора на цяла Бразилия. Между другото много фенове на отбора, а и негови легендарни футболисти, направо се отказаха от Селесао още преди жалкото отпадане.

 

Не е срамно да те бие Холандия, но е позорно да си извъртиш задните части, като танцьорка от Копакабана. Това просто не беше Бразилия. Този отбор и треньорът му изневериха на футболната си философия, а това вече е истински грях.

 

Карлос Дунга отсвири големите имена и замъкна на голямото първенство Жилберто Силва, Жилберто Мело и Фелипе Мело. Със сигурност в страната на кафето няма да кръстят нито едно дете на някой от тях. Дунга реши да напълни отбора с ботуши, такива като самия него. Да намериш дърводелци в страна като Бразилия си е истинско майсторство.

 

Най-хубавото е, че жалкото копие на Жозе Моуриньо, ще се скрие някъде надалеч. Едва ли някой ще се излъже да му плаща след екзекуцията, която Дунга приложи на своята собствена страна.

 

Разбира се, Дунга не беше единственият „последовател" на Специалния. Същата работа стори и адаша му Кейрош от Португалия.

 

Странно как така Дунга успя да си извоюва правото да води Бразилия на Световното. Без нито един ден треньорски стаж, Сънливкото получи най-добрите футболисти на тепсия и опропасти всичко. Дунга разкара половината звезди, защото просто не можеше да работи с тях. Той не си спомни какво стана с Роналдо през 2002 година, когато формата и класата се разминаваха, но второто надделя, както обикновено се случва при футболистите от тази държава.

 

Дунга реши да заложи на защитната игра и заприлича на Моуриньо. В състава му личаха имената на Лусио, Жулио Сезар и Дъглас Майкон от Интер, но нещата въобще не се получиха по същия начин. Интелектът на двамата треньори е различен, а и Жозе беше изстискал като лимони споменатите играчи.

 

Жалко, че във футбола няма фейс-контрол, защото ако имаше, Дунга нямаше да бъде треньор на Бразилия, а Селесао можеше пак да отпадне, но по бразилски.

source: http://worldcup.gong...ticle_id=143805

Link to comment
Share on other sites

Първо играе Месси с ръка, след него Мюлер и се свири фал в ползва на аржентина + жълт картон. wtf?! изобщо кви са тия съдии от таджикистанangry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Айдеееее 3:0 :) Аржентина май копира Бразилия в стягането на куфарите. :)

 

Xaxa то стана 4. :)

Link to comment
Share on other sites

Както отбелязах в мой по-преден пост аржентинците нямат особено големи шансове срещу добре смазаната немска машина и в тактическо отношение им отстъпват и то с много.

Link to comment
Share on other sites

Когато немската машина включи на директна предавка, коментарите просто стават излишни! :punk :punk

Надявам се тежките холандска и немска машини да превключат на директна предавка и да прегазят всичко по пътя до осъществяването на финал Холандия - Германия. Не понасям подскачащи по терена латино-балерини. Сега ако и гаучосите отпаднат ще си направя чеверме на терасата. :beer: :lol:

Бахмааму, някой да има идеи как се прави чеверме на тераса? :lol: :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...