Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

Уникален маншафт! Класика! beer.gif

 

Един европейски финал би бил перфектен!

 

(естествено не визирам испанците wink.gif)

 

ЕДИТ: Момчиле, дефинирай тераса

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Айдеее и другия противен "супер фаворит" стегна на бъзро куфарите. Супер божествения, красив, нападател и къв ли не футбол на Аржентина го видяхме кво представлява. И те като Бразилия при сблъсъка с първия сериозен съперник и свиха знамената. Беше повече от ясно, че с такъв малоумен треньор и липсата на сяква тактика и мисъл в играта Аржентина ще загуби от Германия. и от кога го повтарях аз тва, и на кой ле го казвах, ама никой не ми вярваше, ама ей го на... Меси никъв не се чу на терена, пълен анонимик и смешко. От голямата лакомия сега с нищо няма да се запомни от това Световно. Трянваше да кара Ролс Ройса той, а ко тона. Той взе, че атастрофира жестоко, а шофьорчето беше пълен неудчник. Тва трябва не знам къв да си, за да излежнеш и срещу Германия с един чист полузашитник. И то добре, че беше Масчерано, че иначе Аржентина сигурно щяха да поемат още някой и друг гол. Не би беше ясно, за кво не използа Марадона футболист като Милито, или пусна Агуеро, когато вече падаха с 3 - гениално. Игуайн е глям талан и има светло бъдеще пред себе си ,ама има още бая хляб да изяде. Все още си пада малко дърво и отноео спази традицията както и в Реал Мадрид в големите мачове да е супер слаб.

германците за втори порден път демонстрират супер футбол и на голям отбор бутнаха 4 гола. Имат много хубави красив стил, играят много организирано и умеят да контраатакуват отлично. Освен това Йозил, Мюлер и Швайнщайгер правят супер мачове. Първите двама са уникални таланти.

Най верояно срещу Германия ще играе Испания, и с този футбол, който играят германците на Испания ще м е дост по-трудно от Евро 2008.

П.П. Нещо много ми върви. До сега познах всички елиминации с икзлючение на САЩ. да бяха праснал поне едно ЕФУ :D

Link to comment
Share on other sites

И Аржентина си замина. Световно свърши...Баси трагиците. Сега трябва да се гледат мечо, клечо и плечо. Бундеслигата се класира някъде между Джей Лигата и втора дивизия на Суринам....а немците печелят...ай сиктир (angry)

Link to comment
Share on other sites

цЕл Парагрвай псува. Касияс само го погледна и разбра, че пича няма да вкарва :D

__________

 

Oууу Йеееес .. 2ра дузпа... ама за Спания :) - Алонсо за 1:0 за Испания :)

Добрееее, пребиха я и пропусна... нема такъв мач.

Link to comment
Share on other sites

Съдията реши да развесели ужасно скучния мач. :lol:

 

И Аржентина си замина. Световно свърши...Баси трагиците. Сега трябва да се гледат мечо, клечо и плечо. Бундеслигата се класира някъде между Джей Лигата и втора дивизия на Суринам....а немците печелят...ай сиктир (angry)

Момко, аз ако имах такова разбиране като твоето за футбола, сигурно щях да си прережа вените. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Шшш, Алонсо за Педро... яката смяна... ей сега ще има шоу.

____________

1на греда, 2ра греда, 3та греда ГООООООЛллллл, ВИя!

Link to comment
Share on other sites

Мачкааааааааааааааай. Да ти еба и защитните формации да ти еба. ВИЯ е просто уникален играч и се радвам, че е в любимата Барсаbeer.gif

Link to comment
Share on other sites

Отново трудна победа за Испания и това е най-дразнещото. Не ме топли, че владеят топката 100 % от времето или че халфовете си подават хладнокръвно и класно без да сгрешат. Въпроса е ,че не създават достатъчно положение и не успяват с нищо да изненадат съперниците си. Видя се, че е по-хубаво да играе Фабрегас вместо единия опорен халф и по-точно Бускетс. Пике супер малоумна дузпа, как може такава кретения. И за поредн път, отново, СВЕТИ ИКЕР - ФЕНОМЕНАЛЕН. Спаси дузпата, накрая извади и сигурен изравнителен гол. Колко съм благодарен, че го има тоя човек.

Не знам защо тоя мач не влезна отново Йоренте. Мисля, че можеше пак да внесе разнобразие в атаките и да поосвежи нападението.

При гола супер добър пробив на Иниеста и униклано инфарктно положения и късмет за Вия. Ебахти - 3 греди.

Тоя съдия беше пълен нещастник. Не знам за кво изобщо отмени гола на Чаби. Като ще се прави на толкова педантичен, после на повторение се видя, че и при дузпата на Парагвай имаше навлизане. Защо и оная дузпа не я повтори. Ай ша го е*а в келеша.

Със всичкото това, което показа Испания до сега и с отличната игра на Германия, испанците бая ще трябва да си напънат дирниците, ако искат да играят на финал. Германия няма нищо общо с онзи отбор от финала на Евро 2008.

Link to comment
Share on other sites

Видя се, че е по-хубаво да играе Фабрегас вместо единия опорен халф и по-точно Бускетс. Пике супер малоумна дузпа, как може такава кретения.

 

 

Ако питаш мен Торес изобщо не трябва да влиза, но му се дава шанс всеки мач. Относно Бускетс наистина в този мач специално нямаше смисъл да се играе с 2 опорни халфа поради факта, че Парагвай не са някаква световна сила, но срещу Португалия се видя много добре каква работа вършат Серхио и Чаби. Относно полуфинала колкото и да симпатизирам на испанците наистина с подобна игра ще бъдат разнищени от Германия и вероятно ще са на финал (с Холандия надявам се).

Link to comment
Share on other sites

Торес, да слаб е съгласен съм. Обаче играе щото е Торес . Освен това има управдание, че идва от контузия и се наяват като го пускат да навлезе в кондиция.

Link to comment
Share on other sites

Съдията реши да развесели ужасно скучния мач. :lol:

 

 

Момко, аз ако имах такова разбиране като твоето за футбола, сигурно щях да си прережа вените. :lol:

 

Режи...да не ти пука ;). Бичи айляк кротко. Добре, че поне Еспаньол биха та остана поне един читав отбор на световното.

 

Добре, че мачовете им гледам само крайните резИлтати та да не се дразня много :D

Link to comment
Share on other sites

По принцип съм антифен на Германия, но с мача, който изнесоха срещу супергигатера фаворита Аржентина - шапка им свалям на целия отбор и треньора им! Просто изнесоха футболен урок на Марадона и целия свят с този мач. Искрено се надявам да преминат и през Испания по същия начин и да играят финал с Холандия.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля. че Германия стигнал ли финал и ще го спечелят. И ако го сторят ще си го заслужават напълно. Ще са преминали през Аржентина, Испания и накрая Холндия. Освен всичко друго на последните Световни се представят много силно - 2002 - финал, 2006 - 3-то място, сега полуфинал и минимум 4-то място, и отгоре на всичко преди две години играха финал на ЕП. Общо взето доста стабилен и постоянен отбор в последните вече близо 10 години.

Link to comment
Share on other sites

Режи...да не ти пука ;). Бичи айляк кротко. Добре, че поне Еспаньол биха та остана поне един читав отбор на световното.

 

Добре, че мачовете им гледам само крайните резИлтати та да не се дразня много :D

 

 

Те пък Испания един читав отбор нямам думи... В сряда си заминават от Германците... Торес какво като е Торес тук се играе на директна елиминация за кога ще го чакат да влезе в кондиция, за догодина? Или за следващото световно?

Link to comment
Share on other sites

450election_cantwell_fingers.jpg

 

Нека уругвайците да бъдат нападнати от експлозивна диария преди мача, а утре германците и испанците да направят яко меле и съдията да покаже общо 17 червени картона :D

Link to comment
Share on other sites

Приготвил съм едно литрово Тъламорче в камерата и чакам...

 

Утре много ме притеснява липсата на Мюлер. За пореден път сянката на съдийската тъпотия и дебилщина ще се стеле над мача. При това още преди да е почнал.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Утре много ме притеснява липсата на Мюлер. За пореден път сянката на съдийската тъпотия и дебилщина ще се стеле над мача. При това още преди да е почнал.

Идиотите от ФИФА този път надминаха себе си с назначаването за полуфинал на съдийска бригада от световноизвестните с дългогодишни футболни традиции Узбекистан и Киргизстан. Нищо нормално не може да се очаква от подобно скудоумие. :devil

 

Едит: ван Бронкхорст вкара май най-зрелищния гол досега на първенството.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...