Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

И мене, но като се стигне дузпи винаги е така.... Тази вечер съм силно за Португалия и след това искам да смачкат тия цигани на четвъртфинала punk.gif

 

Както и подозирах и както хич не ми се искаше преобладават циганета с наближаването на финалната фаза... angry1.gif

Португалия не са ли и те цигани :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Виииива Еспаняяя! Искам да смачкат портокалците! Искам Фабрегас да вкара! Искам Роналдо да направи 16 пропуска на празна врата и да бъде изяден от съотборниците си! :D

Link to comment
Share on other sites

Трябва да пусне Силва, за да увеличи скоростта в атака. Да маха Бускетс, ако иска да вкарва голове, а не да пази резултат за дузпи..

Link to comment
Share on other sites

Не знам какви нерви има тоя човек Дел Боске, за да държи Торес на теренаangry1.gif

Явно са същите като нервите на колегата му Карлос Куейроз по отношение на Роналдо. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Крайно време беше, но точно пък за Йорентеconfused.gif

 

 

edit: а ето така ми харесва :D

 

Айде най-големия мангал Роналдо да си ходи от където е дошълbeer.gif

Link to comment
Share on other sites

Отвратителен мач. Имам странното чувство, че е уговорен предварително. Португалците изобщо не играха, като на няколко пъти ги хванах умишлено да спъват контрите си. Никаква атака, безсмислено завиране в защита. Испания съответно доминираше през цялото време и логичното се случи. Дали имаше или нямаше засада отново няма как да разберем. ФИФА забранила повторенията на спорни ситуации?!?!? Какво по дяволите става??? Какви са тези нагли диктаторски действия, които са заплюти по принцип от целия цивилизован свят? Откъде накъде ФИФА ще налага цензура? Докога света ще търпи това?!?!?angry1.gif

 

Поведението на целия португалски тим ме кара да мисля, че нещо не беше както трябва. Никакво желание за игра, никаква амбиция за победа. Липсата на каквито и да било емоции след края допълва съмненията ми. Нямаше отбор досега, който да не страда от това, че е загубил мача. Тия момчета си тръгнаха като след махленска среща. Грам не им дремеше, че отпадат от световно. Така се държаха и целия мач.

Link to comment
Share on other sites

Поведението на целия португалски тим ме кара да мисля, че нещо не беше както трябва. Никакво желание за игра, никаква амбиция за победа. Липсата на каквито и да било емоции след края допълва съмненията ми. Нямаше отбор досега, който да не страда от това, че е загубил мача. Тия момчета си тръгнаха като след махленска среща. Грам не им дремеше, че отпадат от световно. Така се държаха и целия мач.

Може да са предложили няколко милиарда евро под масата на Португалия да закърпят бюджетния си дефицит срещу доброволно отпадане от надпреварата. Остава обаче открит въпроса кой е направил това, след като испанците имат същите проблеми. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дали имаше или нямаше засада отново няма как да разберем. ФИФА забранила повторенията на спорни ситуации?!?!? Какво по дяволите става??? Какви са тези нагли диктаторски действия, които са заплюти по принцип от целия цивилизован свят? Откъде накъде ФИФА ще налага цензура? Докога света ще търпи това?!?!?angry1.gif

 

След мача го повториха поне 2-3 пъти, но явно ти си бил прекалено зает да правиш поредната световна конспирация :lol:

 

 

 

Поведението на целия португалски тим ме кара да мисля, че нещо не беше както трябва. Никакво желание за игра, никаква амбиция за победа. Липсата на каквито и да било емоции след края допълва съмненията ми. Нямаше отбор досега, който да не страда от това, че е загубил мача. Тия момчета си тръгнаха като след махленска среща. Грам не им дремеше, че отпадат от световно. Така се държаха и целия мач.

Разбира се, мачът Германия - Англия също беше абсолютно уговорен, съдийски грешки в полза на Германия, на англичаните, ама хич не им се играеше. Всичко е нагласено, за да може Гана да станат СШ :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Тоя мач за мен беше един от най-добрите досега, да не кажа най-добрия. Испанците са машини! Много ми харесаха!

Все пак съм си за Германия! ;)

Link to comment
Share on other sites

Това с уговарянето е повече от смешно.

Добър мач се получи. Испания вече показаха малко по-друго лице и играха както се очаква от тях. На моменти обаче пак играха твърде пасивно и напомнящо за игрите си от груповата фаза. Дел Боске, особено сега за Световното, е променил стила на Испания и станал като на Барселона, което откровенн оси дразни. тая мудност, безидейност на моменти. Начина, по които игана преди две години и станаха ЕП беше ного по- приятен, много по-агресивен и нападателен, с много повече движение и въпреки това пак си я имаше тази широчина в халфата линия и когато беше нужно топката се разигравше с повече пасове. За мен и този стил беше по-добрият, по-трудно предолим от противниците.

След гола за един период Испания играеха супер отпуснато и без ниаква амбиция, все едно водят с 3:0 . Струва ми, се че доста се предоверяват на тези свои едноголови аванси. Йоренте направи супер влючване, много ми хареса. На два пъти съвсем малко не му стигна за да вкара и гол. В началото като тръгна да влиза, се хванах за глвата защо влиза той.

Силно се наявам вече Торес да почне да влиза във форма, защото е нужен на отбора. Струва ми се че Шави и Иниеста не играят по най-добрия начин от както е започнал шампионата.

И отново Испания играха с малоумната схема Рамос да е сам на десния фланг. Иниеста, който трябва да е пред него постоянно си играеше в центъра, както и досега. Не го разбирам това.

До сега оплювах схемата с двама опорни халфа и че Бускетс няма мяссто на терена, но днес двамта с Чаби направиха много добър мач. Напълно обезличиха Роналдо и сякакви други опити от останалите португалски футболисти за създаване на опасни атакаи.

Вия до сега вкарва редовно както и трябва и изиграва своята роля, обаче продължава да не ми харесва играта му. Почнал е да играе по някакъв друг начин, който на моменти ме нерви. Опитва се да прави някви ефектни отигравания, на моменти е твърде индивидуален. Днес не ми хареса, че прекалено често навлизаше навътре в терена, при положение, че играе на фланга. И то хубаво да влиза и да прави нещо смислено,а те бяха редки случаите когато правеше нещо хубаво, в повечето случаи правеше някви безмислени или не много точни пасове към съотборници.

Надявам се в следващия мач да видя и Фабрегас.

Португалците не играха лошо и теи маха совите положения, но бяха твърде малко и в повечето случаи атаките или сами си ги проваляха или още в зародиш биваха прекратявани. Роналдо пълен анонимник. Конетрао направи супер мачове дотук. И днес игра силно и беше активен и в двете фази. Много хубаво впечетление ми прави този футболист.

Link to comment
Share on other sites

След мача го повториха поне 2-3 пъти, но явно ти си бил прекалено зает да правиш поредната световна конспирация lol.gif

 

Повторили са грездей. Обичайното повторение от висока камера с поставяне на линия в момента на паса да го видя някъде случайно? Това, което повториха беше гола, а не полжение на засада или не.

 

Така или иначе Испания бяха по-добрия отбор от това, което се видя на терена и заслужиха да продължат.

Link to comment
Share on other sites

Не само, ами удариха и късмет с Парагвай ;)

Е то тва ще им остане късмета. След това ги чака касапница - я Германия, я Аржентина. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Повторили са грездей. Обичайното повторение от висока камера с поставяне на линия в момента на паса да го видя някъде случайно? Това, което повториха беше гола, а не полжение на засада или не.

 

Така или иначе Испания бяха по-добрия отбор от това, което се видя на терена и заслужиха да продължат.

 

Погледни някое клипче от vbox или youtube. На повторение в реално време не може да преценя дали е имало засада, а съдията на стадиона трябва да реши за части от секудата, затова не смятам, че и да е имало е свирено умишлено. Обаче за едно нещо си много прав и това е тоталната издънка на FIFA, за която и те самите се чудят как да се покрият. Вчера четох статия, че за Евро 2012 ще се въведат видеонаблюдения - ха да видим.

 

Относно "Ла чикия" или там както си ги наричате това им беше най-трудния съпернинк, който ще срещнат до финала. Португалците бяха силен отбор, който освен всичко беше и добре обигран тактически. Ако сравним Аржентина с Португалия, да, Аржентина са по-качествен отбор като инвидуалности, но имат един много голям проблем и той се казва Марадона. Ако има нещо, което ще провали аржентинците това е той, защото е прекалено млад треньор и тактически куца. До тук имаше късмет, че всичките му противници бяха сравнително слаби и все пак Мексико направиха страхотен мач и ако не бяха съдийските грешки спокойно мача можеше да иде в друга посока. Точно поради тази причина залагам, че Германия ще продължат напред.

Link to comment
Share on other sites

В случая мен лично не ме касае дали е имало или нямало засада, макар че е справедливо ПОНЕ да видим какво стана, защото португалците с тая пародия на игра заслужаваха не един, а три гола. В случая важното е, че ФИФА си позволи вече да забрани повторенията на спорни ситуации на екрана на стадиона, а оттам и на екрана! Подобен просташки произвол е нещо недопустимо в 21-ви век! И аз действително не мога да си обясня как изобщо се допуска това от обществото.

Link to comment
Share on other sites

В случая мен лично не ме касае дали е имало или нямало засада, макар че е справедливо ПОНЕ да видим какво стана, защото португалците с тая пародия на игра заслужаваха не един, а три гола. В случая важното е, че ФИФА си позволи вече да забрани повторенията на спорни ситуации на екрана на стадиона, а оттам и на екрана! Подобен просташки произвол е нещо недопустимо в 21-ви век! И аз действително не мога да си обясня как изобщо се допуска това от обществото.

fifa_blater.jpg

Link to comment
Share on other sites

На мен последния 1/8 финал ми беше тотално безинтересен. Даже 2рото не го гледах. Горкия Вила колко гола си мисли, че може да вкара полупаднал, почти до линията на аут-а с изстрел под гредата?

 

Дано Бразилия и Германия опукат всичко де що мърда на това световно и покажат добра игра.

 

И... да не забравяме любимото пожелание, ИГУАИН Голмайстер :)

Link to comment
Share on other sites

В края на крайщата някой може ли да ми обясни за какво изгониха футболист на Португалия снощи? От малкото повторения не видях контакт.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...