Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е кот такоа ся, бърками по някоЙ път, на омняйси бири съм, класичИски

 

Абе аз знам откъде идват грешките, ама карай...

 

Пиринското е страхотна бира. От началото на годината сигурно съм минал 100 литра.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм печелил награда по радиото за най-добра бира. Може би 1 или двама биха отговорили на този въпрос във форума :)

Link to comment
Share on other sites

Пиринското го оакаха много. Жалко че оакаха и всичко кажи-речи от тяхната група бири. Преди беше супер сега е много зле. Карлсберга даже е под всякаква критика. Дано се пооправят ама може да не е тая година.

Link to comment
Share on other sites

Пиринското не е мърдало откак е излезло, освен ако не си попадал на залежала стока лятно време. Виж Шуменското го бяха засрали почти фатално, но сега е поносимо за пиене. Туборга също не се е променял. 

Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам - Stolichno Amber Pils  си заслужава.Ще пробвам и продукцията на някаква варненска пивоварна -ГЛАРУС.Пакетно си взех 4 броя крафт бири.

Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам - Stolichno Amber Pils  си заслужава.

 

... След малко ще дам отзиви за амбъра...

 

Едит: Ето го и отзива - става за пиене, но нещо леко ми киселее...явно както Весо казва, просто вкусът ми не е за Столично, на всяка й намирам по нещо.

 

На вкус и цвет товарищей нет. :))

Link to comment
Share on other sites

Каква нова пивоварна?Аз разбрах,че почти изцяло се изнесоха от Пловдив.каквото правеха тук вече го произвеждат в Хасково.

Каменица вече е малка част от много голям канадски концерн,така че едва ли бранда е сред приоритетите им.

П.С.На мен ми беше леко горчива и усетих бързо отпускащото и въздействие :grin:

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Каква нова пивоварна?Аз разбрах,че почти изцяло се изнесоха от Пловдив.каквото правеха тук вече го произвеждат в Хасково.

Каменица вече е малка част от много голям канадски концерн,така че едва ли бранда е сред приоритетите им.

П.С.На мен ми беше леко горчива и усетих бързо отпускащото и въздействие :grin:

 

Каменица ще строят на мястото на старата си пивоварна нова, напомняща старата оригинална, с музей на бирата и подобие на Йегера. От Пловдив изнесоха производството и слава богу, че ми беха писнАли смръдните им. 

Link to comment
Share on other sites

Специално за хората пиещи истинска бира:

 

 

 

 

 

 

 

Такива пиещи пиринско и други подобни извращения могат да пропуснат.

Link to comment
Share on other sites

Специално за хората пиещи истинска бира:

 

 

 

 

 

Такива пиещи пиринско и други подобни извращения могат да пропуснат.

https://dantricdn.com/a6f7e4a5db/2016/11/28/gif-10-1480270768767.gif

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Понеже има тук няколко лаещи в нищото неграмотни хора:
 

Според Бранимир Братанов, маркетингов директор на "Карлсберг България", "Пиринско" вече официално е най-продаваната бира в България, с дял от 16% на националния пазар, следвана от конкурентните марки "Каменица" и "Ариана" по данни на Nielsen. В София пък всяка четвърта продадена бира е "Пиринско".

 

Взето от ТУК

 

По-подробно е обяснено (не че има нужда за пиещите, а не лизгащите бира) ЕТО ТУК.

 

Тоест тенденцията е ясна, аз лчно нямаше нужда да проверявам дори - знам, че Пиринско е най-продаваната бира на пазара. Оттам нататък следва човек да се замисли - дали цяла сериозно биропиеща България са някакви балъци или просто имаме няколко форумни "разбирачи"... 

Link to comment
Share on other sites

Понеже има тук няколко лаещи в нищото неграмотни хора:

 

 

Взето от ТУК

 

По-подробно е обяснено (не че има нужда за пиещите, а не лизгащите бира) ЕТО ТУК.

 

Тоест енденцията е ясна, аз лчно нямаше нужда да проверявам дори - знам, че Пириснко е най-продаваната бира на пазара. Оттам нататък следва човек да се замисли - дали цяла сериозно биропиеща България са някакви балъци или просто имаме няколко форумни "разбирачи"... 

Абе те и онези цигари Кинг ги пушат много, ама това не ги прави по-малко гадни и нискокачествени...

Link to comment
Share on other sites

Абе те и онези цигари Кинг ги пушат много, ама това не ги прави по-малко гадни и нискокачествени...

 

Това сравнение не е релевантно. По тая логика най-продаваните цигари в странта са циганските - сещаш се защо предполагам...

Link to comment
Share on other sites

Това сравнение не е релевантно. По тая логика най-продаваните цигари в странта са циганските - сещаш се защо предполагам...

Именно това имах предвид и аз - само защото нещо е широко потребявано, не го прави много добро :) Някой пил ли е тази водка BIG_IMG_144672582519558.jpgче ми я хвалеха, ама аз нещо нямам доверие на българския алкохол, освен вино...

Link to comment
Share on other sites

Ето тогава друго сравнение, пък дали е релевантно - не знам...

 

- По време на неделното реалити "Блаблабла" между 20.00 и 22.00 ч. , БТВ е била най-предпочитаната програма с ХХ% гледаемост... (съобщение по новините на БТВ).

- Снощи /неделя/ между 20 ч и 22.30ч, когато се излъчваше "Блаблабла", НоваТВ е била най-гледаната телевизия с ХХ% зрителски интерес... (съобщение по новините на НоваТВ).

 

Вероятно същото е било и по БНТ1, но тогава пропуснах новините им...

 

П.П. Горното не е от последната неделя, а от няколко недели през годините - всеки път е едно и също и всеки се надлъгва с другия, че точно него най са гледали.

 

П.П.П. При други обстоятелства не бих написал горното, но както споменах в една друга тема - още ми стои вкусът на пиринското в устата... :P

Link to comment
Share on other sites

Ето тогава друго сравнение, пък дали е релевантно - не знам...

 

- По време на неделното реалити "Блаблабла" между 20.00 и 22.00 ч. , БТВ е била най-предпочитаната програма с ХХ% гледаемост... (съобщение по новините на БТВ).

- Снощи /неделя/ между 20 ч и 22.30ч, когато се излъчваше "Блаблабла", НоваТВ е била най-гледаната телевизия с ХХ% зрителски интерес... (съобщение по новините на НоваТВ).

 

Вероятно същото е било и по БНТ1, но тогава пропуснах новините им...

 

П.П. Горното не е от последната неделя, а от няколко недели през годините - всеки път е едно и също и всеки се надлъгва с другия, че точно него най са гледали.

Ъхъм... Те за това и на тези проучвания им викат - Стъкмистически проучвания :))

Ама нищо, де... Важното е вода да се носи и от неизкопани кладенци.

Link to comment
Share on other sites

Не ме разбра. Ще го кажа по друг начин - Пиринско далеч не е най-евтината бира на пазара. Сега съм по-ясен надявам се.

 

Иначе и аз искам да си пия всеки ден наливно Старобрно, но при над 80 лева кега "ЛЕКО" нанагорно ми идва. И тъй като съм пияч, а не лизач на бира (тук са 90% лизачи), съм се ориентирал към по-достъпно решение за себе си. А както съм казвал неведнъж и преди - от достъпните решения най-доброто за мен е Пиринско. Като гледам статистиката май не съм сам в тази си преценка. Иначе Пиринско далеч не е любимата ми бира, но бирите, които са ми на баш сърце няма как да си ги осигурявам ежедневно, отделно са и цифра.   

 

==============================

 

Галине, ти довчера се наливаше със Шуменско бе! Какво се обаждаш по-точно? 

 

Пламене - то до вчера не знаеше какво е вайс бира - защо изобщо се обаждаш за бира?!? Да прескочим това - пиеш една бира на седмица... 

 

Почва вече да ми става смешно - сега статистиката била нагласена  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Именно това имах предвид и аз - само защото нещо е широко потребявано, не го прави много добро :) Някой пил ли е тази водка BIG_IMG_144672582519558.jpgче ми я хвалеха, ама аз нещо нямам доверие на българския алкохол, освен вино...

Колкото и да ти е странно, българските водки, са доста добри и конкурентно способни. Някой от тях имат златни медали из европейските форуми. А специално тази Аляска, не отстъпва по нищо на Финландията, например.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...