Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В на жената магазините сме продавали каменица туби за 1.9 с етикет от 2.8 лв. И не свършва срока, просто са си договорки с търг. представители, купуваш едно пале, получаваш бонус БЕЗ ПАРИ още 20 стека, може на каквато цена да си ги пуснеш. Та общо взето в кауфланд ще е същото.

Link to comment
Share on other sites

От тая галимация с бирите не разбрах само що трябва да се върти диспут около Пиринско след като има такова ГОЛЯМО разнообразие...И защо трябва да си "лизач" ако пиеш по-малко примерно половин литър отколкото една двулитрова разфасовка.Примерно имам познат,който оправяше двулитровка за броени часове,ама беше и с коремче.Как пък не ще пусна корем.

Това за взаимовръзката между бирата и корема нещо не го схванах, честно...

Почти всяка вечер изпивам между два и три литра в рамките на 3-4 часа и нямам и следа от тУмбак или цици. И това е от години.  Така че явно не всички мъже са податливи на фито естрогените в бирата.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Боже колко писане ... :))

Наливен Pilsner Urquell от тяхното пъбче долу е решението за мен, пие се като сокче :))

 

Ако живеех близо до Йегера вероятно щях да съм разорен и/или умрял от пиене на бира...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Йегера не знам защо го хвалиш толкова. Няколко пъти съм имал големи проблеми с бирата там и то от малки количества. Преди време ставаше, но от доста време не стъпвам там. Ейл хаус беше по - добре, но уж го затвориха за ремонт. Май е затворено за постоянно.

Препоръчвам Трявна за хубаво място за бира. Имат в центъра на града ресторант с белгийска инсталация и правят чудесна бира.

Link to comment
Share on other sites

Ми като си имал проблеми не ходи. И без това трудно се сяда без резервация дори в делнични дни - колкото по-малко - толкова по-добре. 

Link to comment
Share on other sites

Ми като си имал проблеми не ходи. И без това трудно се сяда без резервация дори в делнични дни - колкото по-малко - толкова по-добре. 

Аз това и правя. Но ако знаеш къде да звъннеш винаги се намира маса ;).

Иначе преди и от буренцата за вкъщи съм взимал, но вече не. Качеството е важно все пак.

Link to comment
Share on other sites

Качеството е перфектно и не се е променяло. Изпил съм стотици литри тяхна бира. Има един тънък момент обаче, че тази бира не всекиму понася. Та който не го бива - да не пие и да не ходи. Аз приветствам тия неща. Относно маса - познавам собствениците - дали не си намирам? 

 

Междувременно питай Момчил що му е там офиса като си дойде тук 

Link to comment
Share on other sites

Супер... Течен аналгин, че и скъп :)

Колко да е скъп? 0.5 пилзнер е по-евтин от 0.3 кока кола :))

При нас пивото се случва да е по-евтино от водата :D Да не изпадам в обяснения колко е трудно с тези 0.0 промила за шофьори когато винаги съм този който кара вкъщи... :D

Влиза си като сокче :))

 

Ако живеех близо до Йегера вероятно щях да съм разорен и/или умрял от пиене на бира...   :laughing:

:D

Това на работа, тук на обяд няма как да минеш без биричка :D

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Значи отдавна да съм без книжка  :laughing:

 

Иначе както каза Асен - по-добре да не навлизаме в подробности, че не е за хвалене, а обратното

Link to comment
Share on other sites

То може да не е - но ако е 5-10 дни преди него - все тая.

Не разбирам защо ще снимаш кен в Кауфланд - няма как да е с изтекъл срок, но има как да е с изтичащ срок.

Бирата ти казах няколко пъти, че няма как да няма годност ако е в магазина. Ти правиш ли разлика межу изтичаща годност и изтекла годност? В Лидл влизал ли си? Знаеш ли кои хранителни продукти са с 30% отстъпка? Да ти подскажа ли?

 

As I promised - ето ти актуална снимка от тази вечер...даже две ще ти сложа, щото се скъса да ме питаш дали правя разлика между изтекла и изтичаща годност.

IMG_1709.JPG

date.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

As I promised - ето ти актуална снимка от тази вечер...даже две ще ти сложа, щото се скъса да ме питаш дали правя разлика между изтекла и изтичаща годност.

Ей да му бера лайката.... Що трябваше и ти да го тролваш, та ся да залее уууважаената аудитория с нов порой от статистика и лични впечатления от Метро!?!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Забеляза ли, че Пиринското беше представено доста скромно - само в 7 екземпляра, за разлика от още поне 30 вида друга бира около него. Помислих си, че има някакъв небивал интерес към него и е на свършване, но поради стечение на обстоятелствата - тази вечер трябваше да се видя и с Дедо, който пък за късмет пътуваше от друг град към Пловдив и ми каза по телефона, че закъснява и не се е прибрал още. Поради тази причина така и така бях в Кауфланд, паркирах се около бирите и започнах да си правя статистика. За половин час висяне около 20-тина човека се разходиха пред стелажите с бирата - от тях нито един не си взе Пиринско и когато тръгвах към касите, кеновете все още си бяха 7 на брой. Та, що да не го тролна и със статистиката...

Link to comment
Share on other sites

Забеляза ли, че Пиринското беше представено доста скромно - само в 7 екземпляра, за разлика от още поне 30 вида друга бира около него. Помислих си, че има някакъв небивал интерес към него и е на свършване, но поради стечение на обстоятелствата - тази вечер трябваше да се видя и с Дедо, който пък за късмет пътуваше от друг град към Пловдив и ми каза по телефона, че закъснява и не се е прибрал още. Поради тази причина така и така бях в Кауфланд, паркирах се около бирите и започнах да си правя статистика. За половин час висяне около 20-тина човека се разходиха пред стелажите с бирата - от тях нито един не си взе Пиринско и когато тръгвах към касите, кеновете все още си бяха 7 на брой. Та, що да не го тролна и със статистиката...

Ти НИЩО не разбираш, лайк с лайка ти!

Освен това нямаш и право да се обаждаш тук, кога един бирен културист кат него се произнася!

Link to comment
Share on other sites

Не бе, аз не твърдя, че разбирам от бира - напротив...и си избирам бира не по някакви познания, а единствено да ми пасне на моя вкус. А че съм пил Пиринско и не искам да повтарям - това пак има връзка с предното изречение.

 

А снимките ги поместих едно защото бях обещал да му ги поместя и знаех на 99% предварително резултата, а и след като те попитат няколко пъти дали правиш разлика между изтекъл и изтичащ срок, все пак трябваше да го подкрепя със снимков материал, доказващ че правя тази разлика. :)

Link to comment
Share on other sites

Освен че Пиринското е разграбено какво друго да видим? Успешен рекламен пуш. 

 

(дано няма толкова тъп чиляк, че да си помисли, че са подхвърлили 7 кутийки там)

Link to comment
Share on other sites

Що пък не приемеш другата гледна точка - поради липса на интерес са сложили само едно палетче, от което са останали цели 7 броя, дори и на тази цена. Бре деба...що тия 20-тина човека не се поблазниха от ст'инките, а все си взимаха някаква друга марка от лев нагоре...прости хора мене ако питаш...а аз съм най-прозд, щото си взех цели 4 от една друга немска premium марка, но държа да ти благодаря за оная статия, към която даде линк и от която разбрах какво всъщност представляват lager, premium и останалите разновидности... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Няма проблеми - щом така ти харесва да си мислиш...

 

Аз виждам опоскана секция покрай рекламна промоция, която явно работи добре 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...