Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Амбър мисля се казва :) Тя всъщност трябва да я има тук там по магазините.

Мхъ... Лайк...

Аз тази си я пия от поне десет дни ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде се продава и колко струва?

У канадско струва $36, но това е цена наблъскана с яки акцизи. Реално цената за износ може и да падне повече от половината и почнах да се замислям дали да не ударя една схема, възползвайки се от СЕТА. Уискито освен, че е уникално, също така е 43 градуса. :)

Link to comment
Share on other sites

Това от поне година го има из нашенските Лекси-та. Не е кой знае какво.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Столичното няма грешка. Една от най-добрите бири в момента в България. Чакам новата да пробвам тия дни :)

Трябва и аз да го пробвам щом толкова го хвалите.

Пробвай го и няма да сбъркаш.. Въпреки, че бутилират в едни такива, детско-юношески шишенца.

 

Пробвах го и ако съм улучил тоя вид, за който говорите...не съм много очарован. Освен ако не говорите за тъмно, а за светло Столично.

 

П.П. Това пих:

IMG_1689.JPG

Link to comment
Share on other sites

Понеже денят на Св. Патрик наближава със страшна сила, тази вечер съм на това (а и цялата седмица смятам да я карам на ирландско). :punk :beerchug

 

Jameson_Crested_Bottle_and_SBC_800x850_2

Link to comment
Share on other sites

Пробвах го и ако съм улучил тоя вид, за който говорите...не съм много очарован. Освен ако не говорите за тъмно, а за светло Столично.

 

П.П. Това пих:

Точно това е бирата. Има 4 вида столично. Bock,Pale BockWeissAmber. Мене първата ме кефи най-много,тая дето си пробвал. Пробвай другите имат разлика и съм сигурен че някоя от тях ще ти хареса. Все пак си опира и до вкус тая работа :) 

Link to comment
Share on other sites

Точно това е бирата. Има 4 вида столично. Bock,Pale BockWeissAmber. Мене първата ме кефи най-много,тая дето си пробвал. Пробвай другите имат разлика и съм сигурен че някоя от тях ще ти хареса. Все пак си опира и до вкус тая работа :) 

 

Вчера видях светлата, но в кутийка и взех една - определено по ми хареса от предишната, но пак има една странна жилка, с която все още не мога да свикна.

 

ecbc8bb4a82f9222.jpg

 

Другият момент е, че в чашата седи една такава мътна, в сравнение с друга светла бира (слагам 2 снимки правени по едно и също време и по един и същ начин на "weiss" и друга светла бира).

 

fd4a444539da5bc1.jpg

 

3f3ee64edb322d8d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ти бре, дето пиеш на месеца бира, колкото аз на сядане - за чий чеп купуваш кенове??? Какво се опитваш да си причиниш?  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ами прочетох долу "white" и реших на синонимен принцип, че е светла, щото даже си нямам и понятие, че съществува някаква бяла. :shy:

Link to comment
Share on other sites

Човека, пиещ пиринско да не се обажда. 

 

Много си е хубава бялата бира само че не е светла, a бяла, която е леко мътна. Пламене, препоръчвам ти Hoegaarden. Много приятна ми идва на мен.

Link to comment
Share on other sites

Мукайте бибата с тая бира зимъска. Баси, трябва да го спра тва уиски ама един субект в женски род все гледа да ме напие ☺️

Чефо, ми тя иска да те изнасили бе, не ги ли научи вече тукашните какви са хищни? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Човека, пиещ пиринско да не се обажда. 

 

Много си е хубава бялата бира само че не е светла, a бяла, която е леко мътна. Пламене, препоръчвам ти Hoegaarden. Много приятна ми идва на мен.

 

Човекът, пиещ Пиринско познава бирите за разлика от нЕкои други.

 

Не съм от най-дръпнатите :)

 

Стефче - комшийката? Тя май те полазва на общо основание. Няма лошо - мачкай и нЕма'се пуашиш! :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...