Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Така се шибнах с брадвата, докато цепих дърва за парното, че... :angry1 Боли... :cry

Жоре, т.е. pazu, аз съм в Хисар, Jozo е в Пловдив, така че нямаше как да ми помогне. От 5 години паля парното сама, и много "обичам", когато няма нацепени дърва и губя по 30 мин. за подобни неща, вместо да прочета поредната скучна лекция на проф. Радев.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Срамота ... А Жоро , де беше ? :blink:

 

Класната е педераст ... разбрахме се че ще ме изпита в четвъртък , днеска се изпедерасти и ме вдигна .. и съответно 2ка с молив ... ебахти , баш на края на срока всичките почнаха да правят мизерии ..

Link to comment
Share on other sites

Срамота ... А Жоро , де беше ? :blink:

 

Класната е педераст ... разбрахме се че ще ме изпита в четвъртък , днеска се изпедерасти и ме вдигна .. и съответно 2ка с молив ... ебахти , баш на края на срока всичките почнаха да правят мизерии ..

 

Тя е п***ст но пък ти вместо да си учиш как си требе се оплакваш по форумите и киснеш по нощите пред компютъра. Усещаш ли че когато и да те ошамари човек все ще ти е късно? :)

Link to comment
Share on other sites

Срамота ... А Жоро , де беше ? :blink:

 

Класната е педераст ... разбрахме се че ще ме изпита в четвъртък , днеска се изпедерасти и ме вдигна .. и съответно 2ка с молив ... ебахти , баш на края на срока всичките почнаха да правят мизерии ..

 

Вече на договорки ли изпитват :bgrin:

Мен са ме вдигали 2 пъти когато не трябваше. Единия път си изкархме 3-ки на тема Студената война, че много смях падна, а втория път незнайно каква сила ме спаси и ми писа 5-ца. И двата пъти по история :lol:

Link to comment
Share on other sites

За половин час изгоряха 3 крушки вкъщи :angry1 :angry1

А днес на мен - пак 3 бр. + 1 бушон, но в колата (окъсих едни неща)....обаче тъй като имам крушки в излишък, не се впечатлих много....а ако искаш и на теб мога да ти дам 3 крушки, че да не се хабиш да купуваш...и 220 волтови имам в излишък. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И на мен са ми гърмяли, аз затова докато ги завивам гледам на другата страна...

 

Чакай де - не ги ли завиваш при изключен ток? Когато не са под напрежение няма логика да гръмне - все едно докато си стои в шкафа и да бомбира - тва не са буркани с кренвирши :)

Link to comment
Share on other sites

Чакай де - не ги ли завиваш при изключен ток? Когато не са под напрежение няма логика да гръмне - все едно докато си стои в шкафа и да бомбира - тва не са буркани с кренвирши :)
По принцип го изкючвам, ама на някои копчета не им помня кое е изкючено и кое вкючено :)
Link to comment
Share on other sites

шиб*но болен съм и изпускам шиб*но важни лекции и упражнения... а имам 10 изпита, които са кой от кой по-розов и по-весел, да взема да се оправям вече, че незнам как ще я карам така...

Link to comment
Share on other sites

По принцип го изкючвам, ама на някои копчета не им помня кое е изкючено и кое вкючено :)

 

А ето затова у нас всички копчета съм ги направил - натискаш надолу (един вид като го пернеш) и се светва. Освен тези с потенциометрите - там вече е ясно в каква посока се върти, а и като стигнеш до момента с изключването и цъка та няма как да се объркаш :)

 

Колко го говорих на всевъзможни майстори и т.н. и ме гледаха тъпо накрая сам си ги оправих от-до.

Link to comment
Share on other sites

А ето затова у нас всички копчета съм ги направил - натискаш надолу (един вид като го пернеш) и се светва.

Аз пък държах особено много като щракна нагоре да се светват, когато си слагахме ключовете с апартамента. Много го мразя това да се пускат с натискане надолу. :)

Link to comment
Share on other sites

Прецакан ден. Мразя проф. Любомир Христов. Изпитът мина смотано, имам 4 :cry "Обективното" оценяване във ПУ е химера... За желаещите да кандидатстват в ПУ, когато и да е : не губете 4 години там, не си заслужава, ученето не е много, но супер много затъпяваш, никакво развитие... Ужас... :sick

Legop4o да ме цитира, дори е препоръчително!!! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

След 4 дни имам изпит по Гражданско право и доста съм се "спекъл", а дори и да се опитвам да уча, по много време на ден, не се получава тъй като започвам да полудявам. Направо не знам какво ще става с тоя изпит и искрено се надявам да успея да си го взема.

Link to comment
Share on other sites

Хи-хи-хи...горе си имам колега :) Вече са 3 дни :) И да ти кажа имайки предвид какво спомена Шопов, че се взима с 80% от материала за 3 :) :) :) трудно ще е.

Link to comment
Share on other sites

Хи-хи-хи...горе си имам колега :) Вече са 3 дни :) И да ти кажа имайки предвид какво спомена Шопов, че се взима с 80% от материала за 3 :) :) :) трудно ще е.

 

явно :) трудно ще е и ще гледаме да не сядаме при Шопов явно :) вие май сте първи, не знам от коя група си точно ... ще чакам с нетърпение да видя как ще мине първия тур , за да си приготвя психически от началото за як гърч ...

Link to comment
Share on other sites

вентилатора на лаптопа ми е станал много шумен... почти като на настолния комп е... едва го изтрайвам... дали влиза в гаранцията такова нещо :) сигурно просто е замърсен, знам ли...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...