Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Днеска яко скука във форума.

 

Ами направи нещо - изтанцувай един еротичен танц и качи клипа тука да ти се порадваме :P (за предпочитане да накараш някоя приятелка да го изтанцува ти да снимаш но и във втория случай ще има какво да коментираме поне)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз мислех да те питам къде паркираш и да ти пребоядисам фаровете, стоповете, шоф. врата и пасажерската дясна задна с черен шпрей и после ти сам да качиш снимки ама нейсе.И твоето е версия.

Link to comment
Share on other sites

това си е направо трагедия :lol: ....таз вечер жена ми ми сервира паниран хек с броколи и с ужас забелязах,че нюансите на двете стръкчета магданоз за украса бяха с различен утенък....отяде ми се :beerchug

 

Моята пък ми направи чудна мусака и я изплюскахме всичката, даже малкия дето малко се муси на всякакво ядене взе че си изяде всичко :)

 

Иначе гаража - едното зелено е тъмно другото светло... ама пусти мързел още не съм ги овикал вече 2ри месец но са приятелчета та не се губи...

Link to comment
Share on other sites

Що ми звънят да хода някъде точно като съм решил, че никъде няма да хода ...

Пффф тва най-много го мразя особенно като съм се нагласил че днес примерно ще е ден за почивка и като сео бадят за някой купон или нещо от сорта и напраоо много яд ме хваща и в крайа сметка се тръгвам...много слабохарактерен се оказвам :( :lol:

Link to comment
Share on other sites

То и аз се чудех половин час, ама неска тряаа върша някви раоти, да хода до София, че имам 2 поправки и става дълга и широка, ако съм в джаза пак :lol:

 

Яко KoЯn :punk

Link to comment
Share on other sites

Маааааааааааааааааааамка му.... утрепах си скаридите, а женската имаше огромна топка хайвер. Как може да съм толкова прост, да сложа капака на стиропорен кашон, при положение че вътре съм включил нагревател.

:blowup:

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

И на мен са ми гърмяли, аз затова докато ги завивам гледам на другата страна...

 

и той така...хем хиляди пъти ми е казвал да не го правя под напребение :wacko:

 

шиб*но болен съм и изпускам шиб*но важни лекции и упражнения... а имам 10 изпита, които са кой от кой по-розов и по-весел, да взема да се оправям вече, че незнам как ще я карам така...

 

кофти тръпка

 

 

не знам тва за коя тема е.....ама се насвирих като казак на чужда сватба, другата седмица пак :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няква тъпа шматка щеше да ми свали предната броня на Мегана мама и ****** ***** ******!!!!!! :angry1 Понежа улицата на която живея е запушена оная решила да обръша смотаният си насран Ровър.Нещеш ли в моята броня се натиска.После пък взе да жули нейната лява врата по левият ъгъл на бронята ми....И хубаво че я видях да дръпна моята колата назад.Викам и:

 

Аз:А ма шматко що не излизаш на заден като неможеш да правиш маневри?

Тя:Ми немога да карам на заден ход.....

Аз:Като неможеш да караш на заден ход за чий Х влизаш в задънена улица?

Тя:Ми аз така една работа да свърша (гледа като наакано дете)

Аз:Кой ви дава книжки на такива шматки?!?!?Като неможеш да караш ползвай градски транспорт.... :angry1 :angry1

 

Хубаво че я видях иначе щеше да си замине аз после да се нервирам....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

В една друга тема бях оторизирал Галя да го удря с нещо по тиквата всеки път когато напише Е вместо Я - гледам няма ефект...

 

Ех много си лош с мен :D Нестига че ти се радваше вчера като те видяхме на Богомил с Тойотата ся и ще ме нареждате :lol: :lol: :lol:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Последен ОФФ : Жоро не може да пише, че го праснах с тигана :) Но на другата форумска искам подарък нов тиган, че на този му изкривих дъното. Иначе май няма да се научи за това "е", като казва едни фрази на немски си казва "Я, я, я", но на български не ще :love

Link to comment
Share on other sites

Ех много си лош с мен :D Нестига че ти се радваше вчера като те видяхме на Богомил с Тойотата ся и ще ме нареждате :lol: :lol: :lol:

 

Е и аз с добро де - това са възпитателни методи все пак :) Началото на миналия век така са били по училишата и май по-добър ефект са имали от сегашните :P

 

Последен ОФФ : Жоро не може да пише, че го праснах с тигана :) Но на другата форумска искам подарък нов тиган, че на този му изкривих дъното. Иначе май няма да се научи за това "е", като казва едни фрази на немски си казва "Я, я, я", но на български не ще :love

 

Щом се налага. То има едни професионални тигани с по 1см дебело дъно от солидно желязо с малко мед за по-добра проводимост - доста сериозно оръжие е, подозирам че само при вида му Жорката ще почне да си търси всички свои стари постове да ги коригира :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е и аз с добро де - това са възпитателни методи все пак :) Началото на миналия век така са били по училишата и май по-добър ефект са имали от сегашните :P

Щом се налага. То има едни професионални тигани с по 1см дебело дъно от солидно желязо с малко мед за по-добра проводимост - доста сериозно оръжие е, подозирам че само при вида му Жорката ще почне да си търси всички свои стари постове да ги коригира :lol:

 

кой от кво патил, а? :P

Link to comment
Share on other sites

Той дядото се чуди как да го изнесе тоя тиган от къщата, че да може и той да се пребори за думата :D

 

П.П. Д**а, ей заради такива офтопици съм на първо място сред постерите в тая тема. И зат'ва мислят хората, че съм най-голямото мрънкало :lol:

Link to comment
Share on other sites

Или ш***ния IBExpert ми прави сечено, или ш***ния Firebird ми прави номера. И в двата случая полудявааааааааааааам :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 @#!!@#

Link to comment
Share on other sites

Работя в змиярник.

Ще ставам таралеж.

И аз работя в змиярник, ама на моя му викат "училище". Пълно е с разни усойници, които могат да ти отровят живота.

Link to comment
Share on other sites

И аз работя в змиярник, ама на моя му викат "училище". Пълно е с разни усойници, които могат да ти отровят живота.

 

Звучи ми като на по чашка с бойни другари :)

Link to comment
Share on other sites

Аз какво да кажа, като в моя курник са перманентно снесли и не можеш да чуеш грохота на машините от всемирното куткудякане на колежките...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...