Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Точното определение е свръхмалки кумулативни заряди, действащи в нискокислородна среда.

Link to comment
Share on other sites

Точното определение е свръхмалки кумулативни заряди, действащи в нискокислородна среда.
Да ти имам дефинициите :lol: . От утре - с шлем на лицето, полиестерни дрехи, гумени ръкавици, ботуши и под аспирация! Всички киселини са гадни, но най-коварни са сярната и флуороводородната.

Ааааа. Не е за всеки алхимическото тайнство, хихихихихи!

П.П. Забравих да се оплача: Взех си годишна винетка и вместо да изстържа старата, налетях на стикера за застраховката и почти го изчегъртах докато се усетя :cry . Малоумна работа.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

...се приближава един мой далечен роднина по майчина линия......след 30 мин. си тръгнах с ново гърне :lol:

Ееее...това май е за другата тема с хвалбите...да пием за далечните роднини. :beerchug

 

Едит: Язък, хоста ме изпревари. ;)

 

Деба и малките им флашки, деба...колко пъти я забутвам моята някъде и не мога да я намеря...просто не е истина...а така ми трябва точно в момента...направо ще подивея - никъде я няма. Хубаво беше едно време когато всичко беше голямо и тежко - и да искаш няма как да го загубиш, а може и да замериш някой с него като те ядоса. Абе вие не си ли ги губите флашките чат-пат или само аз съм разсеяният? Искам флашка с GPS модул - да излъчва и да си я намирам с точност до 1 см.! :woot

Link to comment
Share on other sites

Абе вие не си ли ги губите флашките чат-пат или само аз съм разсеяният? Искам флашка с GPS модул - да излъчва и да си я намирам с точност до 1 см.! :woot

 

Баш с GPS няма но може да вържеш нещо по-обемисто за нея - избери си някоя дето има дупка в пластмасата и може да вържеш нещо и избери някой по-обемист предмет и си готов :)

 

А за разсеяността - спокойно може да набедиш някой - примерно че кучето/котката/друг член от семейството я е потурчил...

Link to comment
Share on other sites

Баш с GPS няма но може да вържеш нещо по-обемисто за нея - избери си някоя дето има дупка в пластмасата и може да вържеш нещо и избери някой по-обемист предмет и си готов :)

Не е пластмасова - метална е цялата...и капачето даже...ама поне можеха да й вградят едно миниговорителче да писка като й свирна - като на онези ключодържатели едно време ако си спомняш...

Btw, някой виждал ли е някъде такава джаджа - я на руския пазар, я в някой онлайн магазин....ще взема да попитам в темата за нестандартни въпроси - едно такова много ще ми е полезно. ;)

Link to comment
Share on other sites

лошо е да я загубиш, и жена ти да я намери, и вътре да има компроментиращи материали :lol:

....казвам го от личен опит :(

 

Ъхъ как докато си ужким на най-върлата си диета сте излезли с приятели да тренирате но всъщност плюскате и поркате бира и са те снимали таман като си налапал 2 кифтета и държиш в шепите още 2, а? :lol:

Link to comment
Share on other sites

лошо е да я загубиш, и жена ти да я намери, и вътре да има компроментиращи материали :lol:

Не се плаша...вкъщи само аз пъхам разни работи тук и там ( :devil ), така че тя и да я намери, няма да се сети къде да я пъхне. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ЕБАХТИ СКАПАНИТЕ СЕРВИЗИ ЗАКЛЕВАМ СЕ

480лв за скапан ремонт и 10км по късно пак се прееба , дано да не ми е издъхнало турбото..... :(

Link to comment
Share on other sites

ЕБАХТИ СКАПАНИТЕ СЕРВИЗИ ЗАКЛЕВАМ СЕ

480лв за скапан ремонт и 10км по късно пак се прееба , дано да не ми е издъхнало турбото..... :(

Кажи кой е сервиза и каква е манипулацията,че да се пазим от там.

Link to comment
Share on other sites

ЕБАХТИ СКАПАНИТЕ СЕРВИЗИ ЗАКЛЕВАМ СЕ

480лв за скапан ремонт и 10км по късно пак се прееба , дано да не ми е издъхнало турбото..... :(

 

Да обяснявам ли колко обичам майстори работещи по слух и знаещи къде е проблема само от шума на двигателя за които такива неща като стендове и бордови компютри са напълно излишни.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ваш'те коли не мога да ги разбера...досега съм сменил едно водно съединение само...а на вас турбо...мурбо (особено мурбо-то :P )...н'ам к'во си....все нещо се разваля. :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ваш'те коли не мога да ги разбера...досега съм сменил едно водно съединение само...а на вас турбо...мурбо (особено мурбо-то :P )...н'ам к'во си....все нещо се разваля. :sick

 

Чукай на дърво.

Link to comment
Share on other sites

Да ти имам дефинициите :lol: . От утре - с шлем на лицето, полиестерни дрехи, гумени ръкавици, ботуши и под аспирация!

 

 

Че аз така винаги си работя...Само дето тоя път бях без ботуши...

Link to comment
Share on other sites

Кажи кой е сервиза и каква е манипулацията,че да се пазим от там.

 

 

става въпрос за боша в смирненски (в двора на аптечно) и а4-ката ми

закарах я за смяна на термостат и ролки на климатика и пистовият ремък и с оплакването че след 3000 оборота губи мощност , след като са я разглобили за термостата (щото тъпаците от ауди така са набутали всички че трябва да се разглоби половината кола да се стигне до термостата) са намерили някакъв маркуч от турбото който се е прекъснал и са го сменли с нов покарах колата малко и изведнъж почна да се чува нещо като завихряне на вятър около турбото и естественно в момента турбо нямам :angry1 колата върви все едно е 1.1 65 коня......... :angry1 :angry1 :angry1

след 10 мин отивъм към едно момче което има сервиз да погледне дали е нещо елементарно или в понеделник ще трябва да ходя да правя панаири в сервиза :angry1 :angry1 :angry1

 

 

По принцип ползвал само аутоюнион и порше за ремонти но нямаха кога да ме вземат и реших да отида тука , едно на ръка че частите ми бяха 281лв а труда - 200лв :sick , димек ми взеха толкова колкото сигурно и в Порше щяха да ми вземат за такава манипулация :wacko:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Аз пък ваш'те коли не мога да ги разбера...досега съм сменил едно водно съединение само...а на вас турбо...мурбо (особено мурбо-то :P )...н'ам к'во си....все нещо се разваля. :sick

това ме навежда на мисълта, че караш фолксваген??? или нещо друго подобно?

Link to comment
Share on other sites

това ме навежда на мисълта, че караш фолксваген???

Позна...позиционирам го (по големина) между Бугатти Вейрон и ГоУф двойка...то все коли на VW GROUP... :lol:

 

По темата - днес чаках в 12 ч. едни клиенти и сутринта към 10 (пак не бях си лягал) така ми се доспа...навих часовниците за 11.45 и реших да подремна.....ама една сладка сутрешна дрямка беше.... :wub: .....като звъннаха един по един будилниците на GSM-те направо все едно ме застреляха в сърцето...и за капак - в 12.05 ми звънят клиентите, да ми кажат, че нямало да дойдат днес.....гадост...пропуснах още един прекрасен миг в живота ми... :sick ....за дрямката става дума... :P

Link to comment
Share on other sites

Не се плаша...вкъщи само аз пъхам разни работи тук и там ( :devil ), така че тя и да я намери, няма да се сети къде да я пъхне. :lol:

 

Не дърпай дяволът за опашката! Не знаеш само на какво е способна една жена.... Не си ли я чувал онази приказка - Когато дяволът не може, вика женка да поможе... ;)

Link to comment
Share on other sites

става въпрос за боша в смирненски (в двора на аптечно) и а4-ката ми

закарах я за смяна на термостат и ролки на климатика и пистовият ремък и с оплакването че след 3000 оборота губи мощност , след като са я разглобили за термостата (щото тъпаците от ауди така са набутали всички че трябва да се разглоби половината кола да се стигне до термостата) са намерили някакъв маркуч от турбото който се е прекъснал и са го сменли с нов покарах колата малко и изведнъж почна да се чува нещо като завихряне на вятър около турбото и естественно в момента турбо нямам :angry1 колата върви все едно е 1.1 65 коня......... :angry1 :angry1 :angry1

след 10 мин отивъм към едно момче което има сервиз да погледне дали е нещо елементарно или в понеделник ще трябва да ходя да правя панаири в сервиза :angry1 :angry1 :angry1

По принцип ползвал само аутоюнион и порше за ремонти но нямаха кога да ме вземат и реших да отида тука , едно на ръка че частите ми бяха 281лв а труда - 200лв :sick , димек ми взеха толкова колкото сигурно и в Порше щяха да ми вземат за такава манипулация :wacko:

 

На баща ми на буса също имаше изкочил маркуч при внимание.......сменен такъв с нов. ;) Нищо чудно пак да губи налягане не от където трябва :)

Link to comment
Share on other sites

даа тва беше за щастие , някакъв маркуч на турбото беше излезнал не съм много на ти с техническата част и не мога да обясня какво точно... тъпаците не бяха натегнали пристягащата скоба........

 

 

между другото човека който ми я оправи днес го препоръчвам на всички с audi i vw наистина си разбира от работата , ако някой желае координати нека да пусне 1 лс

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...