Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Ще фъскам чи'къ ... то в една стая с тоя педераст , дърт , перверзен седи ли се :blink:

 

ПП. Ако беше така , едва ли щеше да има здрав полицай и депутат до ся :D

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

хуу .. вече щи викам бате , ти ще ми даваш парички и няма да ходя на кафе :lol:

 

не ти схванах деята. Защо да ти давам пари аз, като ако не отидеш на 2, 3 кафета ще си спестиш някой лев. И забелижи - тия когато са ти в УЧЕБНО време. Аз лично ще трия толкова сол на бъдещите ми деца, че не е истина. Искам да станат хора ;)

 

Взе ми думите от устата. Само че моето предложение нямаше да е хептен да не ходи ами да ходи СЛЕД училище и след като си е направил домашните, изрешил сборника със задачи по математика, химия и прочее :) Нема лабаво при Дядо!

До 6-ти клас ми давах зор.......след това всичко си беше на самотек, та чак до 4-ти курс. Трябва от вътре малко от малко да ти щракне :)

Link to comment
Share on other sites

Абе и мен в 4-ти клас дечурулигата ме мислеха за дърт...Ама в 12-ти немах ядове, щото се разбрахме :" В часовете - ученици, навънка заедно ще пием биричка".А който си има проблем идва и ми казва, ама честно, че полсе да не яде големия.

Link to comment
Share on other sites

Ще фъскам чи'къ ... то в една стая с тоя педераст , дърт , перверзен седи ли се :blink:

 

ПП. Ако беше така , едва ли щеше да има здрав полицай и депутат до ся :D

 

ПОжелавам ти да ми станеш колега. И да имаш физическо при Мелева ли беше ква беше...Аз не съм карал щото съм туз :rolleyes: :P . Да те видя как ще кръщаш

Link to comment
Share on other sites

Ади всичките ангели пак се наредиха ... имам чувството че сме в темата за змиорките , дето всеки кара с не повече от 45 в града , всеки прави ляв завой само и единствено от лява лента и т.н. ... айде ся да си признаете и тримцата , кой не е избягал поне 10 пъти от час по ваше си там време за да отиде някъде другаде ? :bgrin:

 

Ама честно ...

Link to comment
Share on other sites

кой не е избягал поне 10 пъти от час по ваше си там време за да отиде някъде другаде ? :bgrin:

 

Ама честно ...

 

 

245 извинени минимум, всеки срок.Щот бях келеменце :bgrin: Ама като минах и през даскалската школовка, разбрах кво им е било на мойте даскали....Та сега жална им майка на мойте / и бъдещите деца, и учениците/.

Link to comment
Share on other sites

Бог да та прости ... даскалите не са хора .

 

Не знам дали знаеш , ама в съда на даскал с над 15 годишен стаж не му взимат показания , щото вече нищо не става от тоя човек .. психически най-вече ..

Link to comment
Share on other sites

Ади всичките ангели пак се наредиха ... имам чувството че сме в темата за змиорките , дето всеки кара с не повече от 45 в града , всеки прави ляв завой само и единствено от лява лента и т.н. ... айде ся да си признаете и тримцата , кой не е избягал поне 10 пъти от час по ваше си там време за да отиде някъде другаде ? :bgrin:

 

Ама честно ...

 

Пич, бягал съм и от час и от лекции и кво? И с 50 в града не карам щото като видя първия мерцедес 190 или бмв е36 да дигне оборот и съм на КИМЕРА и аз го гоня. И въпреки всичко се старая да карам нормално. Ей го на. Днеска карам с 60 км по Найчо Цанов и Голф 2 с газчица едвам, едвам ама да е пред мен ....., че после и някъв СУВ. И кво и тримата щяхме да го изядем щото на Петрола имаше патрулка. Ония двамата не намалиха и не ги спряха, аз намалих, после видях, че куките са спрели кола......и май бяха само с радар, без камера. Щото от едната глупост олекваш със 100 кинта.

 

За отсъствията ми направи впечатление, че ти било зор класната да се обади на вашите....или обратното. Е кво? Ти да не си в затвор? Ми обажда се и готово.

 

Бог да та прости ... даскалите не са хора .

 

Не знам дали знаеш , ама в съда на даскал с над 15 годишен стаж не му взимат показания , щото вече нищо не става от тоя човек .. психически най-вече ..

 

зависи..... гледах как някви олигари се ебаваха с даскалка по Английски ли беше...... Такива ученици дори не заслужават бой. Трябва просто да си останат тъпи и после жял живот да ги "шият"

Link to comment
Share on other sites

Бог да та прости ... даскалите не са хора .

 

Не знам дали знаеш , ама в съда на даскал с над 15 годишен стаж не му взимат показания , щото вече нищо не става от тоя човек .. психически най-вече ..

 

 

Прощавам си! А би ли обяснил защо?При положение, че именно ние, даскалите, правим от вас хора?Което става все по-трудно с всеки изминал ден.А запитвал ли си се кое докарва този учител с 15 годишен стаж дотам, че да не му вземат показания?/Което ме съмнява, ама много, я юристите да кажат, вярно ли е?/ и друго - още не се е родило келеменцето дето ще ми играе номера.Ако не ще с добро - не ми пречи да му разбия муцуната.

Link to comment
Share on other sites

Прощавам си! А би ли обяснил защо?При положение, че именно ние, даскалите, правим от вас хора?Което става все по-трудно с всеки изминал ден.А запитвал ли си се кое докарва този учител с 15 годишен стаж дотам, че да не му вземат показания?/Което ме съмнява, ама много, я юристите да кажат, вярно ли е?/ и друго - още не се е родило келеменцето дето ще ми играе номера.Ако не ще с добро - не ми пречи да му разбия муцуната.

 

И аз мисля, че трябва да има по-строги даскали. Ако трябва и да пошляпват тоя и ония майчин син :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е то остава да разбиеш на някой муцуната , че да не се упражняваш даскалъка поне 5 години или най-малко да си посветиш 3/4 от заплатата на него :) . Има и свирепи бащи , дето няма да се подвоумят да разбият твоята .. нали знаеш око за две , зъб за чене . И трябва да ти кажа че има даскали и даскали ... аз в момента съм влюбен в моята по история ... такъв педагог никога не ми се е падал . Бог да я поживи .. но има подход жената ... няма човек от випуска , който да я мрази .. а е бая строга , изпитва като за световно и не си поплюва изобщо ... но всички я обичат , щото е пич :)

Link to comment
Share on other sites

Има и свирепи бащи , дето няма да се подвоумят да разбият твоята .. нали знаеш око за две , зъб за чене . И трябва да ти кажа че има даскали и даскали ... аз в момента съм влюбен в моята по история ... такъв педагог никога не ми се е падал . Бог да я поживи .. но има подход жената ... няма човек от випуска , който да я мрази .. а е бая строга , изпитва като за световно и не си поплюва изобщо ... но всички я обичат , щото е пич :)

 

 

Има, съгласен съм.Такива бащи са отпаряли кожата на синковците си, след по-подробен мъжки разговор.

За даскалите и даскалите също съм съгласен.За добрите и лошите педагози - също не отричам.

Link to comment
Share on other sites

Ще порасне и твоя ... , ще стане 12ти клас , ще вземе книжка , ще си фане оная работа под мишница и иди го търси :lol:

 

БОЯ НЕ Е РЕШЕНИЕ ! :bgrin:

 

За какъв бой за какви 5 лева говориш не ми стана ясно?

 

Моя докато стане 12ти клас има МНОООООООГО време дотогава...

 

 

Ади всичките ангели пак се наредиха ... имам чувството че сме в темата за змиорките , дето всеки кара с не повече от 45 в града , всеки прави ляв завой само и единствено от лява лента и т.н. ... айде ся да си признаете и тримцата , кой не е избягал поне 10 пъти от час по ваше си там време за да отиде някъде другаде ? :bgrin:

 

Ама честно ...

 

Я пак? Аз казвал ли съм че завивам само от лява лента? Или че карам с 45? Намери ми къде съм казал нещо подобно и спирам да говоря. Аз се препирах за просташките номера и нахалството. Завиването от средна лента ако се направи с акъл и на място където може не пречи никому. Аз се дразня когато някой за да стане каквото е замислил пречи на всички останали или поне на повечето.

 

Защо продължаваш да си мислиш че съм някакъв вид ангел не ми става ясно само?

 

 

Колкото до отсъствията - ключовия момент за който реших да те загриза беше: бах мааму .. едно кафе вече не мога да изпия "в математиката". Просто е погрешно като мислене защото не си там за да пиеш кафета а ужким за да научиш нещо. Но го има и момента че ако не ти се учи то зорлен няма кой да ти налее нещо в главата...

 

Иначе като бях ученик верно съм скучаел в някой и друг час и съм се чудил с какво да се занимавам но ако щеш вярвай много малко неизвинени (че и извинени) отсъствия имах... само заради подготовките за олимпиадите съм отсъствал цели дни (за едната даже цяла седмица), но нямам спомени да съм бил болен повече от 1-2 пъти в годината (а имах съученик който нямаше нито 1 отсъствие изобщо, нито един път даже не е бил болен).

 

Има, съгласен съм.Такива бащи са отпаряли кожата на синковците си, след по-подробен мъжки разговор.

За даскалите и даскалите също съм съгласен.За добрите и лошите педагози - също не отричам.

 

Както си тръгнал и с пиенето на кафе в часовете по математика ще се съгласиш :P

Link to comment
Share on other sites

не ти схванах деята. Защо да ти давам пари аз, като ако не отидеш на 2, 3 кафета ще си спестиш някой лев. И забелижи - тия когато са ти в УЧЕБНО време. Аз лично ще трия толкова сол на бъдещите ми деца, че не е истина. Искам да станат хора ;)

До 6-ти клас ми давах зор.......след това всичко си беше на самотек, та чак до 4-ти курс. Трябва от вътре малко от малко да ти щракне :)

Като те гледам с тфа забелИжи си представям и ти колко си ходил на даскало :lol: :P (тфа не е опит да се заяждам...просто се дразня някой като почне да ми чете конско :D )

Дядо мразе-както каза пазу...чакай твоето дете да стане 10-11-12 клас и тогава иди го гони :D .Абе няма такива...тряа да има от всичко-ама с мярка ;) .Ся примерно аз може да съм избягал и 15 пъти от даскало тоя срок...ама тфа си е моя работа.Като избягам просто после имам повече да уча у нас,но решил съм-избягал съм :) .Факта че чат пат ходя да пия кафе в "математиката" (както се изказа пазу) не ми пречи да имам 5.81 среден успех нали...кфо да направя че съм умопомрачително интелигентен :lol:

 

 

Edit:Усещам,че host е написал някакъв кофти пост относно учениците(или относно мен) и после го е изтрил...незнайно защо.Еми кфо да правим-такива сме днешните ученици-живее ни се и на нас.Точно в тази възраст,в която сме ние (11-12 клас) най-много ти се ходи по кафета и по заведения.Въпроса е да съчетаем учението и развлечението...аз поне успявам :)

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Като те гледам с тфа забелИжи си представям и ти колко си ходил на даскало :lol: :P (тфа не е опит да се заяждам...просто се дразня някой като почне да ми чете конско :D )

Дядо мразе-както каза пазу...чакай твоето дете да стане 10-11-12 клас и тогава иди го гони :D .Абе няма такива...тряа да има от всичко-ама с мярка ;) .Ся примерно аз може да съм избягал и 15 пъти от даскало тоя срок...ама тфа си е моя работа.Като избягам просто после имам повече да уча у нас,но решил съм-избягал съм :) .Факта че чат пат ходя да пия кафе в "математиката" (както се изказа пазу) не ми пречи да имам 5.81 среден успех нали...кфо да направя че съм умопомрачително интелигентен :lol:

 

не гледам кво пиша, а и ми се спи.....освен това винаги ми е било кеф като няма за кво друго да се Фанат.......сФана ми идеята. О и още нещо. Я далеч не съм най-големия филолог, ама ми дреме на малкото донче :D

 

И накрая. Не си ми роднина, не си ми син. Ако искаш ходи на даскало.......ако искаш недей. Дреме ми. :)

 

онова И няма да го оправя. Е**л съ го. :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Като те гледам с тфа забелИжи си представям и ти колко си ходил на даскало :lol: :P (тфа не е опит да се заяждам...просто се дразня някой като почне да ми чете конско :D )

Дядо мразе-както каза пазу...чакай твоето дете да стане 10-11-12 клас и тогава иди го гони :D .Абе няма такива...тряа да има от всичко-ама с мярка ;) .Ся примерно аз може да съм избягал и 15 пъти от даскало тоя срок...ама тфа си е моя работа.Като избягам просто после имам повече да уча у нас,но решил съм-избягал съм :) .Факта че чат пат ходя да пия кафе в "математиката" (както се изказа пазу) не ми пречи да имам 5.81 среден успех нали...кфо да направя че съм умопомрачително интелигентен :lol:

 

Има нещо верно в това което казваш, но баш математиката ли класифицирахте като предмет по който няма смисъл да се присъства? За успеха и т.н. съм съгласен, а в университета става още по-зле като трябва на 1 място да учат хора завършили разни по-сериозни гимназии и техникуми и такива със средно образование от някои други училища от близките околности на Пловдив...

Link to comment
Share on other sites

Ученици , правете квото ви е кеф и когато ви е кеф , сега ви е времето (без забранените от закона неща де). И аз съм бягал от даскало по цели месеци , имал съм по над 300 отцъствия години на ред, но като станах 12-ти клас пък ми беше много интересно в училище и почти не пропусках час. Повечето неща които се учат в училище лично на мен не са ми от полза в момента, но пък не е лошо да има човек по-голяма обща култура. Мисълта ми е следната , всеки сам трябва да си направи грешките (независимо в каква насока). Друг е въпроса кой ще си вземе поука и кой не - зависи от умствения капацитет на човека.

Link to comment
Share on other sites

Мани...мани...питаш ли ме мене, дето чета постоянно buy/sell раздела:

Колку най много щте свалиш од цената?

Разни там незначителни чертички изобщо не ги броим....може да се каже само "Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна..." :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Мани...мани...питаш ли ме мене, дето чета постоянно buy/sell раздела:

 

Разни там незначителни чертички изобщо не ги броим....може да се каже само "Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна..." :ph34r:

 

Аз не пиша най-правилно, но отвори някоя тема в Тунинг.БГ. Значи като ми е криво и влизам там да почета малко да се посмея. Има мнооооого хумор :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...