Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хора настинал съм ужасно. Много ми е зле вече втори ден. висока температура и кашлица, хрема.

Абе чувствам се направо като сопол, но какво да се прави. :cry

Link to comment
Share on other sites

Преди малко побеснях и изтрясках MX Revolution-а в масата отново... Този път не му понесе, явно ми се обиди и отказа да работи... Не че не си го заслужаваше, ама сега трябва да се разкарвам по сервизи да го оправям ако въобще е възможно... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Преди малко побеснях и изтрясках MX Revolution-а в масата отново... Този път не му понесе, явно ми се обиди и отказа да работи... Не че не си го заслужаваше, ама сега трябва да се разкарвам по сервизи да го оправям ако въобще е възможно... :angry1

 

От нездраво любопитство но защо изтряска точно мишката? При мен на моменти замръзва леко но леко като я размърдаш по-здраво и се оправя... МХ1000-та се държи по-стабилно обаче пък взе да ми става по-неудобна, поне и държи батерията повече и на едната като и свърши ги сменям докато се зареди и така :) Кой кат' мен с 2 мишки и то хубави :)

Link to comment
Share on other sites

Днес хванахме да сменяме термостат на старото Рено с бащата и излезнаха още сума неща....Сменям термостат и ми замръзна изпарителят.Запалих на бензин и от ускорителната помпа започна да ми хвърчи бензин по изпускателният колектор.Обиколих сума магазини да намеря ремонтен комплект за карбуратор.Да ама пак не пали.За капак купих и 4 нови свещи NGK и работата се оправи.Запали, термостата отвори и се обезвъздуши....

 

П.П.Забравих и 2-та напукани маркуча от които шурна антифриз и е запушена тръбичка около карбуратора....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Защото от едно известно време насам клика често е дабъл клик, а драга е невъзможен и прекъсва (проблемите на Теди). Разбира се предполагам това подлежеше на ремонт, но аз все отлагам и така я трясках миналата седмица, че я признах за много, много, много здрава. Тази вечер лекичко я праснах, но май вече просто се разсърди. Ще я занеса да я видят пък каквото сабя покаже...

 

Между другото познай какво видях току що! МИШКАТА! :devil

Link to comment
Share on other sites

Защото от едно известно време насам клика често е дабъл клик, а драга е невъзможен и прекъсва (проблемите на Теди). Разбира се предполагам това подлежеше на ремонт, но аз все отлагам и така я трясках миналата седмица, че я признах за много, много, много здрава. Тази вечер лекичко я праснах, но май вече просто се разсърди. Ще я занеса да я видят пък каквото сабя покаже...

 

Между другото познай какво видях току що! МИШКАТА! :devil

 

Да само дето грагването е проблем от другаде и аз не мога да схвана откъде защото и при мен става понякога но и с 2те мишки не мога да драгна не знам защо.

 

Останалото - аз съм с мишката на Теди (именно неговиа MX Revolution го купих от него чак ми е съвестно че ми го продаде толкова ниско като си беше пълен комплект и знам колко я е ползвал и че си я е пазил - то просто нова да е пак същата ще бъде)... та аз съм с неговата мишка и ня съм забелязал нито един double click, нито друго, само за момент замира но като я раздрусам и се оправя.

 

Има 1 подробност - аз рядко играя и да засече за секунда няма и да усетя, а при 2 монитора доста често си я губя и я мърдам докато видя къде шава нещо по екраните :) Само наскоро като пуснах StarCraft и усетих на 2-3 пъти замръзна за половин секунда и ни приема ни предава но после тръгна... обаче double click нито един път не ми е направила...

 

 

Колкото до Air-a ако я вземеш аз лично ще ти дойда на гости да я пробвам. Нещо много странна ми се вижда за мишка това. По-скоро новия MX 1010 или 1100 (колкото там му беше цифрата) бих взел аз...

 

А пък ако не си с много голяма ръка (като жена ми) - VX Revolution е просто перфектна! Наскоро изръсих 140 кинта в мултирама и не съжалявам (беше събота а малкия потроши другата мишка на жена ми и определено не бях в настроение да обикалям за да спестя 10-20лв иначе знам че съм се минал ама к'вото е т'ва е) :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Знам че в теб е мишката на Теди, казвам ти и той имаше подобни проблеми, включително и дабъл клика. Този проблем е масово явление за модела. Това показа неговото проучване. И докато повече от година аз нямах грам грижи с моята, той ги имаше още преди това... Както и да е - не се разбра какво ги предизвиква. Само че в неправилния момент подобни незначителни на пръв поглед неща вбесяват (особено ако си на 2 литра червено вино). Аз по принцип съм много нервен и след няколко търпеливи реакции започвам да млатя здраво :bgrin: . Признавам смело, че едва ли има по-здрава мишка от МХ-а. Другият звяр го смятам към 200 лева с бонусите "като за мен". Не са никак малко особено като се има предвид, че от маса време имама да купвам разни неща, които така като гледам чукнаха сумарно над 2000 лева - видеокарта, още един хард - 1ТБ, нов телефон, саунд система, може би и ново дъно с процесор, май и 3000 ще мина.... А аз все съм в разни ремонти и всичко се налива там... Поне мога такива дреболии по 200-300 да ги сдъвквам :P Малко радост за душата B)

Link to comment
Share on other sites

Хората от евроком прекаляват малко.

Вече веднъж им звънях за проблема, оправиха го и сега пак същата история.

Към това време на деня не мога да отворя почти никоя страница.

Ще им се обадя сутрина за да няма начин как да ми откажат вече.

:angry:

Pinging "gateway" with 32 bytes of data:

Reply from "gateway": bytes=32 time=9ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=10ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Request timed out.
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=11ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=5ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=10ms TTL=64
Request timed out.
Request timed out.
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Request timed out.
Reply from "gateway": bytes=32 time<1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time<1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time<1ms TTL=64
Reply from "gateway": bytes=32 time=1ms TTL=64

Link to comment
Share on other sites

Днеска си седя кротко до магазина до кафеавтомата и чакам да ми дойде редът на опашката и си тананикъм "тя може може много да ме иска , но няма няма няма да се дам" и т.н. при което зад мене се чува :

 

 

- ТЯ : Много добре пееш

- АЗ : :wacko: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

 

Останах леко озадъчен ква е тая да и е!@##%$$ п#$%#$%Т майна .... ма квото е пак се обърнах и продължавам да си тананикъм

 

- ТЯ : Много добре пееш

 

аз леко изнервен щото ква е тая да ми казва че пея добре или зле пък и беше грозна

 

- АЗ : Ако добре свириш ще станем добър дует....

- ТЯ : :blink: :ph34r:

 

пак се обръщам и започнах да си тананикъм "духаваййй , духаваййй .... духаити ити ити .... духанойййй духанойййй"

 

и тая изрева че съм простак и се махна от машината :lol:

Link to comment
Share on other sites

...

Е кво .. гордееш ли се че си простак ? :lol:

 

Случката на злобила ми напомни за една комична история , когато бях млад и зелен и имаше една баба в блока , която ме разпитваше за всичко винаги в асансьора и аз в един слънчев ден в 9ти клас се престраших и и казах "че я искам" . В този момент само се молех да не се върже на блъфа ми че щеше да стане интересно . Тя естествено ме нарече хулиган и каза че ще се оплаче на нашите xd

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Бравос.Адмирирам!Значи не само аз така отговарям( каквото се обадило, такова го ударило ).Жив и здрав да си!

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Днеска си седя кротко до магазина до кафеавтомата и чакам да ми дойде редът на опашката и си тананикъм "тя може може много да ме иска , но няма няма няма да се дам" и т.н. при което зад мене се чува :

- ТЯ : Много добре пееш

- АЗ : :wacko: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

 

Останах леко озадъчен ква е тая да и е!@##%$$ п#$%#$%Т майна .... ма квото е пак се обърнах и продължавам да си тананикъм

 

- ТЯ : Много добре пееш

 

аз леко изнервен щото ква е тая да ми казва че пея добре или зле пък и беше грозна

 

- АЗ : Ако добре свириш ще станем добър дует....

- ТЯ : :blink: :ph34r:

 

пак се обръщам и започнах да си тананикъм "духаваййй , духаваййй .... духаити ити ити .... духанойййй духанойййй"

 

и тая изрева че съм простак и се махна от машината :lol:

 

диване как ти е дошло на ум :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Като каза бабичка , лятото е карам по шести септември и стигам до кръстовището с руски да правя десен завой.....

Прозореца и е свален щото пушех , светва зелено тръгвам и по пешеходната пътека минава "ЖЕНАТА" ма като казвам жената имам предвид ЕБАТИ ЯКАТА МАДАМА , почти си изпуснах цигарата .... та зад нея върви една баба с бодра стъпка .

Ся понеже съм ценител на женската красота пък и на повечето като им свирнеш почват да си въртят задниците още повече (да се изясним боли ме дали мислите че е просташко да подсвиркваш , спестете си го ) .

 

Та докато ги чакам аз решавам да се покажа като един ценител на женската красота и бибиткам , мадамата се подсмихна без да ме поглежда и продължи да си върта адското негърско дупе което си представях ако ми падне кво стаа. Да ама бабата явно реши че съм бибиткал на нея и се развика :

 

– Простак , простак кво си ми се разбибиткал аз съм жена на възраст ....

 

и аз насрах , замалко да забравя да тръгна а другите пресичащи понеже разбраха на кой бибитнах се пукнаха да се смеят , аз се засрамих (което рядко ми се случва) и си допуших нервно цигарата на следващият светофар .... след тва 1 месец не бях бибиткал на никоя яка мадама

Link to comment
Share on other sites

коя част пиле....и има по-гадно....Физика в ТУ :lol: и материалознание при Зимбюлев :lol:

:ph34r: Първата пиленце...основно всичките видове интеграли с безбройните им свойства + пълно изследване на функции ми идва малко нанагорно :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Като каза бабичка , лятото е карам по шести септември и стигам до кръстовището с руски да правя десен завой.....

Прозореца и е свален щото пушех , светва зелено тръгвам и по пешеходната пътека минава "ЖЕНАТА" ма като казвам жената имам предвид ЕБАТИ ЯКАТА МАДАМА , почти си изпуснах цигарата .... та зад нея върви една баба с бодра стъпка .

Ся понеже съм ценител на женската красота пък и на повечето като им свирнеш почват да си въртят задниците още повече (да се изясним боли ме дали мислите че е просташко да подсвиркваш , спестете си го ) .

 

Та докато ги чакам аз решавам да се покажа като един ценител на женската красота и бибиткам , мадамата се подсмихна без да ме поглежда и продължи да си върта адското негърско дупе което си представях ако ми падне кво стаа. Да ама бабата явно реши че съм бибиткал на нея и се развика :

 

– Простак , простак кво си ми се разбибиткал аз съм жена на възраст ....

 

и аз насрах , замалко да забравя да тръгна а другите пресичащи понеже разбраха на кой бибитнах се пукнаха да се смеят , аз се засрамих (което рядко ми се случва) и си допуших нервно цигарата на следващият светофар .... след тва 1 месец не бях бибиткал на никоя яка мадама

 

ти си цар........дори изпитото вино не може да ме разсмее така :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:ph34r: Първата пиленце...основно всичките видове интеграли с безбройните им свойства + пълно изследване на функции ми идва малко нанагорно :wacko:

 

Леле леле колко зле... това на което му викаш Висша математика аз го учих на части: Анализ, Аналитична геометрия, Линейна алгебра, после почват разните Диференциални анализи и прочее извращения, само Дискретната математика беше по-приятна. Така да изръсиш "висша математика" все едно го е изръсила баба ми дето грам хал хабер си няма ни от висша ни от друга математика... Интегралите пък са приказка особено в началото, на мен ми бяха чак приятни :)

Link to comment
Share on other sites

:ph34r: Първата пиленце...основно всичките видове интеграли с безбройните им свойства + пълно изследване на функции ми идва малко нанагорно :wacko:

 

ама ти верно ли. няма по-лесно ТОЧНО от това. Има по факани неща като .......честно не помня. Толкова беше сложно и объркано, че съм го изтрил от съзнанието си. Интегралите и функците, които учиш.....не са толкова трудни. 6 вида интеграли основно имаше. Другото е сметки ;)

Link to comment
Share on other sites

Дядо, така се води предмета - Висша математика I част.Аналитичната геометрия и производните са лесна работа - и те са в кюпа иначе :)

 

Чефо, сигурно имаш предвит Теория на вероятностите и Статистка :lol: Все още не съм имал досег до тях :unsure:

 

п.п.възпитаник съм на езикова гимназия все пак - бъдете снизходителни :laughing:

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...