Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

В оригиналните бутилки? Каква разфасовка и коя е била заледена?

 

0.5л разфасовки. Заледената (т.е. тази стояла във фризера) е банкя. подобно нещо ми се случи поне 2-3 пъти преди да се усетя че става когато смеся банкя с горна баня. за пиене сигурно става обаче мирише отвратително.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колата ми е на първа смяна на агренаж и ролки... Сутрнта усетих, че в това влизат и всички филтри... И подминах 1300 лева... Преди 20-на минути ми се обадиха за тампони на носачи, както и за едни прахобрани на амортисьорите отзад - всяка смяна по над сто лева. В момента ме е страх да не звънне телефона :bgrin:

На мен тази процедура ми излиза около 700 лева :P. А по окачването въпреки километрите(140 000) които съм навъртял не съм пипал нищо. Преди 2 месеца я проверявах последно и не беше мръднала.

 

Аз за пореден път да се оплача от тъпите шофьори по пътищата. Този път не само от тези на територията на България.

Link to comment
Share on other sites

Реално и финално платих към 1270 лева :D

 

За 5 години ползване - нормално. Досега едни тампончета на стабилизращите щанги само съм сменял и то на 55к, не на 35к, както е по предписание :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

-390лв. за саединител и на кормилната рейка някакви тампони . Кави хубави коледни подараци ми дойдода ...

Колата пак "изяде" коледните премии!! :)

Link to comment
Share on other sites

Eй ся ме излъгаха да отида във фамозо .. бахти отврата ... напихме се с класа предварително , както влезох .. така си изтрезнях и излезох ... чалгата вони ! :sick

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Аман от тая котка .. счупи 2 вази за 2 дена , току-що бях свидетел как свали курниза , щото се набираше на пердето ... сере дето и падне ... :angry:

 

Още една издънка в следващите 24 часа , в колата и някъде в покрайнините на тракия .. аз тука от работа всеки ден скапан се прибирам .. остава и на котка да робувам !

Link to comment
Share on other sites

Eй ся ме излъгаха да отида във фамозо .. бахти отврата ... напихме се с класа предварително , както влезох .. така си изтрезнях и излезох ... чалгата вони ! :sick

Стига бре тама се бяхме омазали и ние с класа ама верно яко чалга ама ние като бяхме и имаше някав щедър "млад татко" и пускаха и хаус заедно с чалга няма ти говоря кво стана :lol:

 

А колкото до котката затвори я в банята с кенефа и за 24 4аса без да я храниш и ша земе след тва само там да сере :punk

Link to comment
Share on other sites

А колкото до котката затвори я в банята с кенефа и за 24 4аса без да я храниш и ша земе след тва само там да сере :punk

... след като му прегризе гърлото, докато той спи... :gangstah:

 

Иначе нямам с какво да се оплача, освен че ще излизам в студа за подаръци. Да, чак в последния момент се сетих. :)

Link to comment
Share on other sites

Аман от тая котка .. счупи 2 вази за 2 дена , току-що бях свидетел как свали курниза , щото се набираше на пердето ... сере дето и падне ... :angry:

Още една издънка в следващите 24 часа , в колата и някъде в покрайнините на тракия .. аз тука от работа всеки ден скапан се прибирам .. остава и на котка да робувам !

Сложил ли си й в банята сандъче с пясък?

Link to comment
Share on other sites

Оффф, защо всички ми подаряват скоч, при положение, че пия бърбън? Преди месец, жената ми подари една бутилка J&B, сега брат ми ми донесе от Англия 1 бутилка Chivas Regal...aма...ще го пия - какво да правя...

Link to comment
Share on other sites

Оффф, защо всички ми подаряват скоч, при положение, че пия бърбън? Преди месец, жената ми подари една бутилка J&B, сега брат ми ми донесе от Англия 1 бутилка Chivas Regal...aма...ще го пия - какво да правя...

 

аз излях 50 грама от това подобие на пиене в миФката :rolleyes: . Ако ме бяха видяли - сигурно щяха да ме линчуват

Link to comment
Share on other sites

На мен тази процедура ми излиза около 700 лева :P. А по окачването въпреки километрите(140 000) които съм навъртял не съм пипал нищо. Преди 2 месеца я проверявах последно и не беше мръднала.

 

Аз за пореден път да се оплача от тъпите шофьори по пътищата. Този път не само от тези на територията на България.

 

 

Прецакан съм , на а4-ката - обслужавне - ремъци , масла , филтри и 2 носача - 2200лв с работата.

Тва без смяна на маслото на типтроника , там още 500лв :sick

 

аз излях 50 грама от това подобие на пиене в миФката :rolleyes: . Ако ме бяха видяли - сигурно щяха да ме линчуват

 

подобие на питие....... :wacko: :wacko: :blink:

кажи че не го мислиш сериозно...... :cry

Link to comment
Share on other sites

Вярвам, че пиенето на уиски е един вид израстване. В началото не харесваш уиски; после започваш с ирландско, после - бърбън и накрая минаваш на скоч. И тези периоди са строго индивидуални и за всеки траят различно време, а за някои един период може да трае цял живот. Аз все още не съм израстнал достатъчно да пия скоч, а може и никога да не изрстна до там.

Link to comment
Share on other sites

Тя си има сандъче с тоалетна хартия :lol:

 

Още една беля и ще си има цяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяла ливада :)

 

Момче, не се слага тоалетна хартия а от специалната котешка тоалетна (продава се в метро, била както и в специализираните магазини).

 

Това с тоалетната хартия накарай баба си да го ползва. Котките разбират от пясък и тоя специалния не само че им е идеален ами и убива миризмите (не съвсем но поне малко).

 

Ти не знаеш как да гледаш гадинките после те виновни...

Link to comment
Share on other sites

Тя си има сандъче с тоалетна хартия :lol:

 

Още една беля и ще си има цяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяла ливада :)

Абе не мога да разбера що за малоумник ще си вземе някакво животинче и после ще го захвърли. Това, че си поел някаква отговорност към някого май не значи нищо. Е*ати малоумниците честно! Като не можеш да се грижиш за една котка не знам кво ще правиш с децата си, то затова сме и на тоя хал, всички ходят пияни и дрогирани и после се избиват :sick Изобщо защо си го взел тва коте не ми е ясно? Като ги гледам в американско как ги осъждат затова, че не си гледат домашните любимци направо ми се пълни душата :pirate

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

не се сдържах честно - Красьо, искрено ме развесели :punk

Ми не е ли така бе, Сашо. Онея студентчета в Сф не знаят кво искат. Хем искат дискотеки, щото нямало къде да се забавляват, хем не ги искат :wtf: Те там да учат ли са отишли, или да се забавляват? Кофтито е, че нямат никакъв контрол от полицията и гледай кви работи взеха да стават :(

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

студентския живот не е само учене от сутрин до вечер или бъркам :unsure:

Разбира се, че не е, но ученето трябва да е преобладаващо, а поне от разните репортажи, които гледах за Студентски град, останах с друго впечатление :)

 

а че Студ град е гето, събрало селяни от цялата страна ,е вън от съмнение ;)

А мен това ме размаза :lol: :lol: :lol:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...