Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Нали уж говореха , че щяли да слагат някакъв заместител на солта, неква химия от което се разтопявал снега без да гният ламарините, ама кво стана , незнам? :wacko:

На 3-ти Януари минах през сръбската магистрала. Бяха използвали някакъв химикал. Беше суха и без следи от влага. Единствено имаше някакъв бял фин прах. Не беше в голямо количество. Единствено ако се лепнеш зад някой на 2-3 метра прави впечатление. После няма да коментирам нашата магистрала. Имам и клипчета за желаещите. Най - уникалното е как един снегорин чистеше аварийна лента... При това греблото му беше без гума отдолу и искрите зад него излизаха на доста сериозно разстояние.

 

 

Накрая увих дръжката на моята врата с колана и го дадох на копчето да го дърпа с едната ръка, докато с другата придържа нейната врата.

Вържи двете врати една за друга ;). При мен така са правели американците преди години. Хамърите са вървели без централно заключване. В резултат на това са получавали подаръци както се движат. Когато са на кръстовище някой отваря врата за секунди за да хвърли вътре граната и затваря. Грозна картинка се получава когато е в затворено помещение каквото е колата. Именно за това са започнали с колан да връзват вратите една за друга :).

 

 

 

Аз искам да ви се оплача със следната снимка:

___________528.jpg

 

 

В Сараево беше по топличко, около -14 и с невероятно висока степен на влажност и като бонус вятър. От паркинга докато стигна до офиса ръцете ми измръзнаха както никога до сега. Разстоянието го взимам за 2-3 минути. Страшни болки имах после :(. Над 30 минути отне поне малко да ми се оправят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Оспах се зверски за даскало ... вземи тея 7 отсъствия и от петък имам още 2 .. и 4 2/3 до тук нанесени ... отивам за бележка при личната , че не може то тъй :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Със зимно яке, дебел шал, яки швейцарски планински обувки и пак ЗАМРЪЗВААААААААМ в офиса, ръката ми се вкочани на мишката... Искам у домаааа на топло и на гуш :cry

Link to comment
Share on other sites

Със зимно яке, дебел шал, яки швейцарски планински обувки и пак ЗАМРЪЗВААААААААМ в офиса, ръката ми се вкочани на мишката... Искам у домаааа на топло и на гуш :cry

То в Пловдив си е направо лято :bgrin:. До вчера бях там и си беше доста топло. Като се замисля че имам колеги по северния полярен кръг :pirate.

 

 

Забравих да ви се оплача че тази година никой от форума не ми честити именния ден. Единствено snejko го направи.

Link to comment
Share on other sites

даа тва беше за щастие , някакъв маркуч на турбото беше излезнал не съм много на ти с техническата част и не мога да обясня какво точно... тъпаците не бяха натегнали пристягащата скоба........

между другото човека който ми я оправи днес го препоръчвам на всички с audi i vw наистина си разбира от работата , ако някой желае координати нека да пусне 1 лс

 

ако си замине турбината все нещо по таблото според мен трябва да светне, а и разликата във вървенето ще е много осезаем

 

Оспах се зверски за даскало ... вземи тея 7 отсъствия и от петък имам още 2 .. и 4 2/3 до тук нанесени ... отивам за бележка при личната , че не може то тъй :bgrin:

 

Честно........да ти имам проблемите(не извинените). Искам на даскало бре....... :rolleyes:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Лекарите всички са ей така .. да ги наредиш един до друг и с пистолет от упор ... 2 часа пред кабинета на gp-то , докато благоволи да ме приеме и кво да видя ... сина и цикли диабло на компютъра , тя си бичи мохабет с някъв друг доктор и ми вика , иди пийни едно кафенце , донеси и на мен и щи напиша бележка , че в момента компютъра е зает :bgrin:

 

ПП. А , да и за малко да прегърна бордюра до билата в кичука , щото се изхитрих да натисна спирачката с ляв крак , ама не улучих , хубаво че завъртях "геврека" навреме :D

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Е то ако беше преди година , преди да спра да играя , щях да го уредя и с енигми , хотота , руни .... и всякви чарколаци в батъл.нет европа , че два акаутна предмети .. един напукан 98 лвл. паладин и се пръсках по шевовете .. ама на .. спрях да играя . Пък и той май цъкаше сингъл плеър :lol:

Link to comment
Share on other sites

Лекарите всички са ей така .. да ги наредиш един до друг и с пистолет от упор ... 2 часа пред кабинета на gp-то , докато благоволи да ме приеме и кво да видя ... сина и цикли диабло на компютъра , тя си бичи мохабет с някъв друг доктор и ми вика , иди пийни едно кафенце , донеси и на мен и щи напиша бележка , че в момента компютъра е зает :bgrin:

 

А ти не щото си там да чакаш да те лекуват нещо, и не че заслужаваш въпросната бележка по обективни причини :)

Link to comment
Share on other sites

Дядо , 7 отсъствия са си 7 отсъствия откъдето и да го погледнеш :)

Link to comment
Share on other sites

Дядо , 7 отсъствия са си 7 отсъствия откъдето и да го погледнеш :)

7 отсъствия са голяма работа...абе пазу във ващо даскало фалшиви бележки не зимат ли :lol: .Аз истинска бележка не съм давал сигурно от една година :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ооо затегнаха ни бая ... едно че трябва истинска бележка , друго че след като дадеш бележката трябва да се обади някой от вашите на класната и трето че след като изпълниш тея процедури ти дават един талон на подписан и подпечатан от директора , дето все пак някой от родителите ти , трябва да го допопълни и с това удостоверява , че знае за отсъствията ти ... бах мааму .. едно кафе вече не мога да изпия "в математиката" :lol:

Link to comment
Share on other sites

всички ли сте ученици бре..........сиктир ви и късметлиите :)

 

За сефте от 2 години съм бесен на мойта кола. А щом аз съм и бесен - работата е сериозна. Ще и сипя да хапне още утре мамка и

 

Ооо затегнаха ни бая ... едно че трябва истинска бележка , друго че след като дадеш бележката трябва да се обади някой от вашите на класната и трето че след като изпълниш тея процедури ти дават един талон на подписан и подпечатан от директора , дето все пак някой от родителите ти , трябва да го допопълни и с това удостоверява , че знае за отсъствията ти ... бах мааму .. едно кафе вече не мога да изпия "в математиката" :lol:

 

тва па какъв проблем може да е. Аз винаги съм казвал на нашите кога ми е зле и няма да ходя на даскало.......дори и болен съм ходил. Въпрос на .......айде да не казвам.

Link to comment
Share on other sites

Бе то хуу казваш и аз казвам ... ама ся тука за един час че си ходил на кафе и след тва си си взел бележка от заболекарката и класната да иска да звъни на баща ти .. ебахти и проблема ...

Link to comment
Share on other sites

Бе то хуу казваш и аз казвам ... ама ся тука за един час че си ходил на кафе и след тва си си взел бележка от заболекарката и класната да иска да звъни на баща ти .. ебахти и проблема ...

мама му стара.....няма да ходиш на кафе.........ти ученик ли си или кво? И аз искам да си вея патарока в Дубай, а събота и неделя да съм на карибите.....ама понякога не става

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

мама му стара.....няма да ходиш на кафе.........ти ученик ли си или кво? И аз искам да си вея патарока в Дубай, а събота и неделя да съм на карибите.....ама понякога не става

 

Взе ми думите от устата. Само че моето предложение нямаше да е хептен да не ходи ами да ходи СЛЕД училище и след като си е направил домашните, изрешил сборника със задачи по математика, химия и прочее :) Нема лабаво при Дядо!

Link to comment
Share on other sites

Ще порасне и твоя ... , ще стане 12ти клас , ще вземе книжка , ще си фане оная работа под мишница и иди го търси :lol:

 

БОЯ НЕ Е РЕШЕНИЕ ! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе дедо, от тебе по-лабав нема. :P Според мен трябва да има як контрол на келеменцата, бахти.Не стига, че са тъпи и ги мързи, ами и от задължителните часове фъскат.

Ред.: С бой само грънци не се оправят!!!

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...