Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Бойко е идиот

Да. Затова и не трябва да бъде постоянно спряган за бъдещ премиер. Иначе ще стане така че тръгнахме от Тодор Живков и стигнахме до охраната му...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Такаааа.... И аз да се изкажа за Пловдивските пътища. Току що навъртях 60 км в града. Какво се случииии:

В "Север" едно камионче фърля пясък. По улиците нямаше сняг, щото е топло и се е разтопил. 2 завъртяни БМВ 3ки.

В "Южен" нямаше грам автомобил по пътищата, съответно всички улици бяха в снега, който току що заваля, нафърча и спря. Няма камион да фърля, никой никъде не се е завъртял.

В "Централен" имаше 3 камиончета дет фърлят. По пътищата нямаше сняг заради трафика. 1 аварирал голф вдигнат на крик.

В "Тракия" попаднах в някъв тих ужас. Всичко заснежено. Температурата беше под 0. (то на оня кът няма кво да спира вятъра и беше малко по - хладно) И перфектната гледка - корсичка и голфче се лъзгат по пътя, лъзгат, лъзгат докато не стигнаха някво колело, където бяха без предимство. Единия се фърли на спирачките, мина през колелото на магия и спря няяяяякъде отсреща. Другия изобщо не си направи труда да намаля.

Нямам идея как се води квартала, който е около Адата. (от страната на центъра) Там положението с пътищата беше що годе нормално. Но имаше пак състезателче, което се пързаляше по паветата. Като го изравних се оказа некъв дедо с неизживяно детство.

И накрая и аз се начесох крастата...

 

Но сега... Нека се оплача: Нямам проблем с предпазливите шафиори. Но когато карат с 20 на перфектно изчистен път е малко изнервящо. А когато карат с 20 в средата на 2 ленти, а 3тата е заета от сняг е МНОГО изнервящо. Също така - на всички състезатели с летни гуми да им изсъхнат ташаците!

Link to comment
Share on other sites

От студа вратите на колата не се затварят...гледай как се кара с една ръка на кормилото и една на дръжката на вратата. Накрая увих дръжката на моята врата с колана и го дадох на копчето да го дърпа с едната ръка, докато с другата придържа нейната врата. Ужас и безумие. После с няколко шута ги затворих, но се опасявам, че след още няколко такива сутрини ще се разпаднат от боя, който им нанасям.

 

Ще взема да си купя някоя нова Дачия за 10000 лв, поне вратите няма да са ми проблем. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ставам си аз със засилка /доколкото е възможно да има такава в 7 часа сутринта/, и се приготвям да вляза в банята. Оказва се, че приятелят на съквартирантката ми е избрал точно моите джапанки за баня пред всички налични пантофи... И си спят сладко, сладко в другата стая, защото нямат изпит!

Аз влязох в банята с пантофи, а сега из целия апартамент има мокри крачета. Добре, че не съм суеверна, иначе накриво ми тръгна денят :)

Link to comment
Share on other sites

От студа вратите на колата не се затварят...гледай как се кара с една ръка на кормилото и една на дръжката на вратата. Накрая увих дръжката на моята врата с колана и го дадох на копчето да го дърпа с едната ръка, докато с другата придържа нейната врата. Ужас и безумие. После с няколко шута ги затворих, но се опасявам, че след още няколко такива сутрини ще се разпаднат от боя, който им нанасям.

 

Ще взема да си купя някоя нова Дачия за 10000 лв, поне вратите няма да са ми проблем. :wacko:

Каго ги отвориш намажи гумите с течен парафин/ракия или от тези течностите против замръзване . Миналата зима бях взел от Шел една такава и цяла зима не видях проблем нито с ключалките нито с отварянето/затварянето .

И аз да се оплача утре изпит първи за тази година , а мен ме мързи та 2 не виждам . И тази година само деца и сватби м исеп адат от баниците с късмети :blink:

Link to comment
Share on other sites

Каго ги отвориш намажи гумите с течен парафин/ракия или от тези течностите против замръзване . Миналата зима бях взел от Шел една такава и цяла зима не видях проблем нито с ключалките нито с отварянето/затварянето .

И аз да се оплача утре изпит първи за тази година , а мен ме мързи та 2 не виждам . И тази година само деца и сватби м исеп адат от баниците с късмети :blink:

 

работата е сериозна. много внимание през тая година :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

И аз да се оплача утре изпит първи за тази година , а мен ме мързи та 2 не виждам . И тази година само деца и сватби м исеп адат от баниците с късмети :blink:

 

Айдееее изгорЕ момчето :)

 

работата е сериозна. много внимание през тая година :rolleyes:

 

Колкото и да внимаваш то като е "писано"... ама UzITo, нема се плашиш - тая работа не е толкова лоша колкото я говорят - по-зле е... само в началото е по-готино за да те прилъже, после идва зора :P

 

Бъзикам се, хубаво нещо е това особено децата, само дето ебават мамата на спането та "недоспал" придобива коренно различни измерения...

Link to comment
Share on other sites

Айдееее изгорЕ момчето :)

Колкото и да внимаваш то като е "писано"... ама UzITo, нема се плашиш - тая работа не е толкова лоша колкото я говорят - по-зле е... само в началото е по-готино за да те прилъже, после идва зора :P

 

Бъзикам се, хубаво нещо е това особено децата, само дето ебават мамата на спането та "недоспал" придобива коренно различни измерения...

А недо*бал какво измерение придобива ? Ще се пазя няма да им се дам без бой :lol:

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

А недо*бал какво измерение придобива ? Ще се пазя няма да им се дам без бой :lol:

 

Аааа няма такова положение като недое*ал... само че нали знаеш вица - преди да се ожениш - поглеждаш хладилника, почесваш се и се запътваш към леглото, после поглеждаш леглото и се запътваш към хладилника :P

Link to comment
Share on other sites

узи не се плаши, на мен от 3 години все деца ми се падата, не е страшно, просто някъде до март месец държиш гащите заключени и нямаш грижи :)

Link to comment
Share on other sites

От два дена съм на антибиотици. А трябва да се пие. Дали е сериозно ако удари човек 1-2 водки ? ;/

Не си прави експерименти!!!

Link to comment
Share on other sites

От два дена съм на антибиотици. А трябва да се пие. Дали е сериозно ако удари човек 1-2 водки ? ;/
Няма да има ефект - просто действието на антибиотиците ще се прекрати и все едно не си пил антибиотици. А те трябва да се изпиват всичките ефективно иначе няма смисъл от тях. Общо взето - ти избери да пиеш или да оздравееш!
Link to comment
Share on other sites

От два дена съм на антибиотици. А трябва да се пие. Дали е сериозно ако удари човек 1-2 водки ? ;/

Не си прави експеримента да ги пиеш едновременно . Никой неможе да предвиди какви реакции може да се получат . Спреш ли антибиотика след това трябва наново да започнеш лечението и тия 2 водки ще ти излезнат солено . Все пак си имаш глава на раменете !

Link to comment
Share on other sites

Освен това антибиотиците се пият поне 3 или 5 дена (може и повече) и ако ги спреш по-рано бактериите може да развият резистентност (даже не може ами обикновено така става, освен ако антибиотика не ги е изтрепал абсолютно всичките първите 2 дена което пък е малко вероятно). И ако развият резистентност към точно този антибиотик после трябват не само по-силни лекарства и по-висока доза, но и повече време за да се оправиш... а алкохола пречи на действието на антибиотиците... С тези работи шега не бива и дори след първия ден да се оправиш те се пият още няколко дни по схема...

Link to comment
Share on other sites

На диета!!Момче, аз съм 84, дето съм си бая бабанка...Яко си се освинил...
Абе аз все пак имам 187 сантиметра, по които да ги разпределям, ама наистина в активния сезон си ги държах 77... Да се стапя тоя сняг, че да почна да тичам...

 

Дядо, не ми слагай думи и ябълки в устата, моля те :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Дядо, не ми слагай ябълки в устата, моля те :lol:

Що бе...с дядото ще те оставим да си изядеш ябълката докрая...само внимавай да помпаш гумите на байка с 2 атмосфери повече. :laughing:

 

Аз пък оня ден спах цели 10 часа...не ми се беше случвало от години...трябва да се стегна...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...