Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Карантията е много вкусно, но не и полезно нещо. За съжаление на мен ми забраниха да ям каквато и да е преди десетилетие и си позволявам доста рядко подобни деликатесчета.

 

На мен пък никога не са ми били вкусни тез работи - нито дробчета, нито сърца нито други такива...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

След като темата се отплесна в здравословно и нездравословно ми е любопитно едно. Искам само да вметна, че не държа да се заяждам с когото и да е било, нито се опитвам да го правя. Та... по темата със здравословното, ти ако искаш се тъпчи с хипер-витаминозна храна, приемай витамини и други подобни вещества ако щеш и венозно - заседналия и нездравословен начин на живот и малкото свеж въздух не прощават. Не се опитвам да изтъкна себе си, като велосипедист, нито пък да твърдя "In veho veritas", тоест че истината е в колелото*, но малко чист въздух и разходки не са убили никого. Поне веднъж седмично...

_________________________

* Относно колелото - не съм се качвал от контузията ми (средата на Октомври) и няма и да се кача поне до Май-Юни месец и вече съм с 6-7 кила напред, със спаднал жизнен тонус и ще започвам сутрешни кросчета в Лаута...

Link to comment
Share on other sites

При мен довечера( ако сме без мадамите ) ще е сходно положението, пияни до сутринта, пушейки пурички и говорейки си по мъжки :D

 

Едит: И да сме с тях, пак ще стане така по някое време, просто ще е по-късно :D

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Олеле, около мен само пияни и луди.... :(

 

Къде ги тея бе! :laughing:

 

--------------------------------------

 

Алеле що глупости изчетох назад... Обичайните заподозрени... :ph34r:

 

--------------------------------------

 

Колата ми е на първа смяна на агренаж и ролки... Сутрнта усетих, че в това влизат и всички филтри... И подминах 1300 лева... Преди 20-на минути ми се обадиха за тампони на носачи, както и за едни прахобрани на амортисьорите отзад - всяка смяна по над сто лева. В момента ме е страх да не звънне телефона :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Къде ги тея бе! :laughing:

 

--------------------------------------

 

Алеле що глупости изчетох назад... Обичайните заподозрени... :ph34r:

 

--------------------------------------

 

Колата ми е на първа смяна на агренаж и ролки... Сутрнта усетих, че в това влизат и всички филтри... И подминах 1300 лева... Преди 20-на минути ми се обадиха за тампони на носачи, както и за едни прахобрани на амортисьорите отзад - всяка смяна по над сто лева. В момента ме е страх да не звънне телефона :bgrin:

 

С пияните се научих да се оправям, но с лудите....идват ми вповечко :wacko: ... Хем офиса ми в момента е скрит зад един голям камион и пак сякаш ме дебнат кога ще вляза... :angry1

 

---------------------------------------

Чак сега ли? :woot

---------------------------------------

А дали ще стане за утре? Ако не, да запишем час направо и за мойта после.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Къде ги тея бе! :laughing:

 

Навсякъде около нас. Няма нормални! Има само такива които още не са били при психиатър и си мислят че са добре :lol:

 

 

А дали ще стане за утре? Ако не, да запишем час направо и за мойта после....

 

Абе за вас разни програмки като ICQ или Skype няма ли? В краен случай електронна поща или SMS? :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Колата ми е на първа смяна на агренаж и ролки... Сутрнта усетих, че в това влизат и всички филтри... И подминах 1300 лева... Преди 20-на минути ми се обадиха за тампони на носачи, както и за едни прахобрани на амортисьорите отзад - всяка смяна по над сто лева. В момента ме е страх да не звънне телефона :bgrin:

Мислех, че караш.... Шкода :wacko:

 

Случи се ! Най - накрая се треснах с кола (по лично моя си вина)

Link to comment
Share on other sites

Тва жените... :cry :
Нали?

Добре, че се занимаваш с момиченца, а не с жени, че до сега да са ти разкатали фамилията.

Link to comment
Share on other sites

Ще ти се връща за тоя мохабет, вярвай ми. ;)

 

Много си е верен мохабеда - те с течение на времето се отракват така че да могат по-качествено да ти лазят по нервите - вервай ми. И няма какво да се връща - те сами достатъчно добре се справят. Номера е да не ти пука само че такъв темерут на света още не се е родил :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Номера е да не ти пука само че такъв темерут на света още не се е родил :bgrin:

опитите да се създаде обаче продължават. С тренировки може да се постигне някаква степен на непукизъм, ама за 100% за сега такъв дебил не съм срещал още.

Link to comment
Share on other sites

Номера е да не ти пука само че такъв темерут на света още не се е родил :bgrin:
Приятно ми е, Пешо.
ама за 100% за сега такъв дебил не съм срещал още.
cи :] Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Приятно ми е, Пешо.

cи :]

 

Аааа само така си мислиш. Явно не си срещнал достатъчно амбицирана (да те изнерви) жена. Повярвай ми ако търсиш ще намериш. Както жена ме е изнервяла нищо и никой друг не е успявал. Като карам се нервя на тъпотии но да те изкара от кожата ти и да искаш или да изтрепеш всичко живо или себе си - само една жена го може.

Link to comment
Share on other sites

Аааа само така си мислиш. Явно не си срещнал достатъчно амбицирана (да те изнерви) жена. Повярвай ми ако търсиш ще намериш. Както жена ме е изнервяла нищо и никой друг не е успявал. Като карам се нервя на тъпотии но да те изкара от кожата ти и да искаш или да изтрепеш всичко живо или себе си - само една жена го може.

Ооо напълно съм съгласен...а има такива,които до такава степен са овладяли този skill че го правят с такова минимално усилие...едно две изречения и може да откачиш.И аз както съм кибритлия и лесно се ядосвам-пфф що нерви съм изтрошил...чак ме е яд

Link to comment
Share on other sites

И аз както съм кибритлия и лесно се ядосвам-пфф що нерви съм изтрошил...чак ме е яд

Няма смисъл, човек. Като поотмине бурята... и теглиш чертата... се оказва че просто си изгубил част от времето си в неприятни усещания, вместо в положителни :)

Link to comment
Share on other sites

Преди ми беше по-лесно , като не ми беше приятен даден индивид просто го отбягвах без да имам контакт с него . Сега обаче Колектива около мен е такъф , че няма къде да бягам и неска успяха да ме ядосат за 2-ри път за има няма 1 седмица и вместо да си троша нервите избрах по-лесното замълчах и не контактувах с тях . Понякога един глупав коментар може да ме изкара извън релси и като се сетя от кога не съм избухвал скоро сигурно ще наближи . Но това , че една жена с 1-2 изречения може да те изкара извън кожата е вярно ...

Link to comment
Share on other sites

ех, няма го овърмана, та да драсне тук дума или две и ясно да му се прочете подписа:

"he who angers you, controls you"

 

що им се давате/връзвате толко лесно?

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл, човек. Като поотмине бурята... и теглиш масура... се оказва че просто си изгубил част от времето си в неприятни усещания, вместо в положителни :)

 

:D

Link to comment
Share on other sites

ех, няма го овърмана, та да драсне тук дума или две и ясно да му се прочете подписа:

"he who angers you, controls you"

 

що им се давате/връзвате толко лесно?

 

Абе не е баш така. Колкото и да се контролираш и да се опитваш да си спокоен то всичко си има граници...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...