Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Женските същества идват директно от едно място наречено ад.Колкото и да оставят впечатление на захаросаност, отвеяност, изящност и т.н. накрая винаги се стига до гореописаната ситуация, в която човек вече не е кожата си и не знае на кой свят е :) въпроса е дали това, че ПОНЯКОГА се чувства така му пречи да е с някого.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Женските същества идват директно от едно място наречено ад.Колкото и да оставят впечатление на захаросаност, отвеяност, изящност и т.н. накрая винаги се стига до гореописаната ситуация, в която човек вече не е кожата си и не знае на кой свят е :) въпроса е дали това, че ПОНЯКОГА се чувства така му пречи да е с някого.

 

Е не... не си прав. То и аз не съм цвете за мирисане както има една дума, но чак пък от ад-а да са жените...

 

Гледах преди един филм, забравил съм му името но бащата обясняваше на сина че живота е низ от хубави моменти с много трудности между тях, но това което има значение са въпросните хубави моменти.

 

Остава ти да си сложиш границата на търпимостта и компромисите. (Последното важи и за жени и за мъже). Оттам насетне е въпрос на добра воля. А ако търсиш кусури - всеки ги има в изобилие.

Link to comment
Share on other sites

Хората са казали :

 

Виж треската в своето око , преди да търсиш гредата в чуждото .

 

Вие някога запитали ли сте се , колко пъти сте убили момента на "тези същества от ада" . Колко пъти сте ги разочаровали волно и неволно , а като добавим и тва че са по-чувствителни , нежни и крехки създания , напълно оправдава това че понякога ни почернят живота ... просто чашата им прелива . На мен специално ми става супер криво като си разочаровам нещо гаджето или като се скараме за няква глупост ... :( . Има ся и порода от тях дето са си чистокръвни кучки ... ама за тях не говорим в момента :lol:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Казах от ада, защото съм убеден, че същества с неразбираема мисъл и умисъл при действията си ако не от там, то със сигурност не идват от същото място от където и другите.Аз вече съм си давал мнението за това, че перфектни хора няма.За да имаш хубави отношения с някого трябва или да го приемаш какъвто е или по-добре не се занимвай с него( те имат и 3-ти вариант "Смени му ароматизатора в колата, премести му маратонките за тичане, вземи му възглавницата, научи го на нови навици и му кажи накрая МИЛО МНОГО ТЕ ОБИЧАМ ).

 

Към всички дами с най-топли чувства и дълбоко уважение.Целта на горното не е заяждане просто разни гледни точки.

 

А за това, че ние като цяло прецакваме често нещата...еми както ми казва "Ти си виновен за всичко, нали си знаеш" :) И другото "Само си мълчи и кимай."

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Знаех си, че зад пазу има и пазинка..

Какво имаш предвид ? :bgrin:

 

Щото изказването ти го разбрах по два начина и ще е в твой интерес да не е това което си помислих първо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Какво имаш предвид ? :bgrin:

 

Щото изказването ти го разбрах по два начина и ще е в твой интерес да не е това което си помислих първо :lol:

 

Явно съм тъп щото кой ще е втория не мога да се сетя... и като нищо ще излезе че всъщност са 3ти и 4ти даже само че аз само за една единствена интерпретация на горното се сещам...

Link to comment
Share on other sites

Аааа само така си мислиш. Явно не си срещнал достатъчно амбицирана (да те изнерви) жена. Повярвай ми ако търсиш ще намериш. Както жена ме е изнервяла нищо и никой друг не е успявал. Като карам се нервя на тъпотии но да те изкара от кожата ти и да искаш или да изтрепеш всичко живо или себе си - само една жена го може.

Абе... то май не е много повод за гордост... ама единствената жена, която наистина е успявала да ме вбеси е майка ми. Но пък тя определено е природен талант и ме е дарила със невероятен тренинг. Освен това жените е много лесно да ги засегнеш истински, при което да се ядосат и <подписа на ov3rm4n>... От там нататък виждаш един фучащ, бучащ, бълващ пара, змии и гущери индивид, който ти създава истинско веселие. А умея да съм безскрупулен и брутален. Пак казвам, не е повод за гордост, но добре умея да ядосвам хората. Дали ще е с дебилно безразличие, дали ще е с някой-друг отровен отговор - просто умея да остана незасегнат... то дали няма нещо общо с т'ва, че никоя не ме ще :D

 

E ся примерно, миналата седмица ме запознаха с една кифла, опит за уговорена среща, взех й телефона и нещо не съумявам да намеря причина да й се обадя...

Link to comment
Share on other sites

ама единствената жена, която наистина е успявала да ме вбеси е майка ми. Но пък тя определено е природен талант ..............

 

Това е аксиома - майките винаги знаят как да ни вбесят. Рядко ще срещнеш друга жена която да е такъв талант че да успее да я задмине.

 

 

 

E ся примерно, миналата седмица ме запознаха с една кифла, опит за уговорена среща, взех й телефона и нещо не съумявам да намеря причина да й се обадя...

 

Ето ти причина... 1, 3, 1, 3, 1, 3... е**е ти се да 2 не виждаш. Ако все още го виждаш - изчакай докато стигнеш подходящото състояние на тялото и духа :P

 

 

Колкото до другото - не се хвали много че ще си намериш майсторката... ама дай да спирам до тука че после да не излезна лош пророк....

Link to comment
Share on other sites

М, Пешо, начи още не си си паднал от нивото :) Аз вчера успях да вбеся цяла глутница женски с едно невинно изказване...И трябваше да се возя в багажника на колата...Ама ще духат те края на вехтошарския тромпет, като дойде време пак да ги води някой по планините.

Link to comment
Share on other sites

Дядомразе, не ми се е*е чак толкова, че да се занимавам с глупости. Особено и с чалгарски глупости. За колкото и свястна да ми я представят. Ще го кажа с нейни думи "нйе, мирси"...

 

Атанасе, ти имаш сериозен тренинг. Познавам сестра ти. Едва ли лесно жена ще те ядоса.

 

А аз, за да не бягам днес от темата, днеска отново проявих таланта си. Виждам във скайпа една моя [x]Priqtelka и я зачесах за тия хиксове, игреци, неперови числа и други символи, накачулени пред никовете им. Да са съпричастни към глобалното затопляне, към част от черната хроника на полицията и т.н. Обясних й, че според мен това е висша форма на лицемерие, от хора, стремящи се да заглушат съвестта си, да се нахранят с фалшивата радост, че те, вижте ги, са съпричастни, правят нещо... Правят тиквеници...

Та въпросното момиче, моя доста бивша любов и настояща (вече може би) доста добра приятелка така се разсърди... драми, звъни ми по телефона да ми се обяснява. Щом съм имал такова мнение за нея - нямало за к'во повече да контактуваме, ей-такива... Пфф :wacko:

 

Не съм човек, който занапред ще спестява мнението си на близките си хора, така че май... по-добре да няма около мен хора, на които не им понася понякога прекалено бруталната ми откровенност...

Link to comment
Share on other sites

Сложи си [x] отзад в чест на всички, който обичат да си слагат [x] отзад. Препрати това съобщение до всичките си абонати. И нека всички бъдем по-добри с един по-добър [x] отзад! По инциатива на Morskia в Skype!

 

По повод хиксовете...

Напълно съм съгласен и с двамата.Пълна простотия.А за жените - ми така си е, тя мойта сестра егати дзверо!

Link to comment
Share on other sites

А аз, за да не бягам днес от темата, днеска отново проявих таланта си. Виждам във скайпа една моя [x]Priqtelka и я зачесах за тия хиксове, игреци, неперови числа и други символи, накачулени пред никовете им. Да са съпричастни към глобалното затопляне, към част от черната хроника на полицията и т.н. Обясних й, че според мен това е висша форма на лицемерие, от хора, стремящи се да заглушат съвестта си, да се нахранят с фалшивата радост, че те, вижте ги, са съпричастни, правят нещо... Правят тиквеници...

Та въпросното момиче, моя доста бивша любов и настояща (вече може би) доста добра приятелка така се разсърди... драми, звъни ми по телефона да ми се обяснява. Щом съм имал такова мнение за нея - нямало за к'во повече да контактуваме, ей-такива... Пфф :wacko:

 

Не съм човек, който занапред ще спестява мнението си на близките си хора, така че май... по-добре да няма около мен хора, на които не им понася понякога прекалено бруталната ми откровенност...

 

Na jena da go kajesh e ..... :) Vinagi pretendirat che sa syprichastni i sychustvashti na neshto si i kato go kajesh taka v prav tekst i otkachat :) Testvano e, raboti bezotkazno. Ok, v 90% ot sluchaite. I za povecheto myje vaji taq rabota naposledyk, no i tova e normalno. Ama to pyk ne mi se zachekva pak nqkakva takava tema, che vsichko pochva da licemernichi i nikoi nqma smelosta da pogledne sebe si i da kaje "Da taka e". Shtoto boli. Realnosta e takava, kakvo da se pravi. Na nikoi ne mu puka za globalnoto zatoplqne i tam za drugite shitove. I na mene ne mi puka, za kakvo da pretendiram, che mi puka ? Po kakyv nachin imitiraneto che mi puka za neshto ot tiq havi mi pomaga ??? Da se lyja sam sebe si, che i horata okolo men ?? Typo e ne ami otgore. Vseki si gleda kefa i jivota i mu e prez centyra na gashtite che imalo globalno zatoplqne. Na vseki shte mu zapuka ako prqko postrada ot neshto takova. Dotogava, tova sa gluposti.

 

Po temata.... typo e ama nqma za kakvo da se oplacha dneska. Nqma i s kakvo da se pohvalq. Ei ot tova se oplakvam. Skuchen den. Nikva trypka :)

Link to comment
Share on other sites

Ама това с тези хиксове сериозно ли? Последно на хората които ми пращаха подобни съобщения (на icq) съвсем откровено (да не кажа грубо) им обясних колко голяма простотия правят и че ако искат да се съпричастни да почнат с мен и да дойдат да ме почешат по топките - поне на мен ще ми стане изключително приятено. За мое съжаление нито една не прояви съпричастност към лично моя сърбеж и всичките се сърдеха как можело да съм такъв кретен, идиот и подобни.

 

Аз пък не мога да разбера като си турнат един хикс или каквато там завъртулка преценят към името какво си мислят че ще направят? Някой ще извади статистика от скайп, icq и т.н.? Или като разпратят някаква простотия на всичките си приятели за да станело/не станело еди си какво си. И че трябвало да се разпрати нам си колко хиляди пъти за да стане каквото там... ц ц ц.. винаги ме е учудвала овчата логика и безмерна тъпотия на повечето хора.

 

 

Пешо, колкото за чалгата - е да и на мен ми действа като анти-афродизиак. Нямах предвид чак дотам да се прежалиш... все нещо по-нормално трябва да има на тоя свят...

Link to comment
Share on other sites

В момента в скайп съм с f(x)=Antares

От онази девойка, която дигна такава пара получих SMS "Дръж се зряло", или нещо от сорта. Смях. Усещам, че уикенда ще имам работа. И няма да ми се излиза.

Май е типично женски проблем това, щото майка ми моментално застана на нейната страна, като й изложих казуса...

 

djadomraz-е, съдрах се от смях, като те четох ;]

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Хората са казали :

 

Виж треската в своето око , преди да търсиш гредата в чуждото .

 

Вие някога запитали ли сте се , колко пъти сте убили момента на "тези същества от ада" . Колко пъти сте ги разочаровали волно и неволно , а като добавим и тва че са по-чувствителни , нежни и крехки създания , напълно оправдава това че понякога ни почернят живота ... просто чашата им прелива . На мен специално ми става супер криво като си разочаровам нещо гаджето или като се скараме за няква глупост ... :( . Има ся и порода от тях дето са си чистокръвни кучки ... ама за тях не говорим в момента :lol:

В кво те е превърнала бе.. вече не си същия кретен :(

Link to comment
Share on other sites

Т'ва с хиксовете е наистина голяма простотия и безсмислица.Дреме му на някой като си сложиш отпред на ника [X]....да им имам съпричастността, ама има и нещо вярно,че изглежда като лицемерие това...

По темата-писна ми да съм като портиер :(

Link to comment
Share on other sites

Добре де някой ще ме светне ли към какво са съпричастни тези с [x]-овете... Аз от моите познати един не виждам да е съпричастен към каквото и да е и няма кой да питам. И тази съпричастност освен в слагането на тоя хикс в кво друго се изразява ми е чудно.

Link to comment
Share on other sites

Po temata.... typo e ama nqma za kakvo da se oplacha dneska. Nqma i s kakvo da se pohvalq. Ei ot tova se oplakvam. Skuchen den. Nikva trypka :)

 

Килеринчо , днеска ме остави 14 минути без интернет ,и това ако не ти е тръпка незнам какъв доставчик си ,ето от тва мога да се оплача днес.

Абе звъня ви и не вдигате бееееееее,все едно немате служебни телефони и вие не сте на работа.

И друго: ПИШИ НА БЪЛГАРСКИ МОЛЯ , нищо че си модератор , правилата важат и за тебе ,не си в Лондон.

Edited by Bulgaran
Link to comment
Share on other sites

''sloji si x pred imeto v traur za mom4eto koeto be prebito do smart ot negovi vrasnici v Sofiq . preprati tova saob6tenie na vsi4kite si abonati . I neka badem po dobri'' -ей това ми пратиха два пъти по скайп днес лично на мен...

в нищо не се изразява според мен,глупости пълни

Link to comment
Share on other sites

Ебаси тъпотията! Ама то такива съобщения дето се препращат на всички освен пълни тъпотии друго няма. Чат пат някое весело нещо ама там няма "прати на всички"...

Link to comment
Share on other sites

Абе уж не ви пука, ама Антарес специално е отделил бая време да се обеснява на Xката си и още 3x по толкова във форума да разтръби какъв непукист е. Като не ти пука защо аджеба си правиш труда да се обесняваш, че и да комбинираш X-а с функции и т.н. ? Ще го приема само ако си си търсел повод да я заговориш и евентуално да...абе сещай се. Поне си признай :)

Link to comment
Share on other sites

На ваш познат умира баща му. Въпрос: Какво му казвате в първия момент, в който го видите?:

а) не ме ебе за баща ти - истината

б) моите съболезнования - фалшива съпричастност

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...