Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Вчера заварях едни рамки и правих една врата, и се осветих много жестоко. Понеже си счупих стъклото на маската и цяла нощ иднес цял ден ми парят очите.

Пробвах с картоф, краставица ама още ми е гадно. :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тъпите фиорентина не успяха да стигнат поне до равенство и ми провалиха печалба от над 100 лева :(

 

P.S За трети ден за 1 мач ми се проваля перфектен фиш. От двата дни ШЛ и УЕФА общо нереализирани печалби около 300 лева .... :(

 

P.S За четвърти ден ... нямам думи просто ...

 

говори ми за загуби.....

един познат който живее в турция ми казва че галатасарай е наговорен за ПП/КИ 2/1

естествено пари в спортингбет или в картата нямам и се засилвам към еврото 25 коеф .... добре е

и о изненада мача е на 3-ки , викам квото е

слагам 2/1 Галатасарай , 1-ца Валенсия и 1ца Олимпиакос коефициент 54 , слагам аз 100лв. И се прибирам да си ги чакам.

37ма минута Домакините вкарват гол на галата , аз вече ликувам , и 47мата минута , продължението на първото полувреме Галата изравняват след като на ония тъпаци са им дали червен , не можаха да задържат 30-40сек. още и да ме направят с 5 бона по-богат...... еби му и чепа . Естественно другите 2 мача излизат............ :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Вчера заварях едни рамки и правих една врата, и се осветих много жестоко. Понеже си счупих стъклото на маската и цяла нощ иднес цял ден ми парят очите.

Пробвах с картоф, краставица ама още ми е гадно. :cry

Има си много хубави капки по аптеките. Тъста така го оправихме. Обаче името им не мога да ти кажа. Кажи на жена ти или там някой друг да отскочи и да ти вземат - много бързо ще получиш облекчение.

Не се занимавай с картофи.

Link to comment
Share on other sites

Финалните анализи доказаха първоначалните съмнения:

 

Хроничен абсцедиращ грануломатозен лимфаденит а.к.а фелиноза...

 

Докато очаквам медицинските светила да измислят терапия трябва да реша как да се разделя с котките си...

Link to comment
Share on other sites

Финалните анализи доказаха първоначалните съмнения:

 

Хроничен абсцедиращ грануломатозен лимфаденит а.к.а фелиноза...

 

Докато очаквам медицинските светила да измислят терапия трябва да реша как да се разделя с котките си...

Алергия към тях ли имаш? Ако е така ще е много неприятно :(.

Link to comment
Share on other sites

Алергия към тях ли имаш? Ако е така ще е много неприятно :( .
По-лошо, алергията поне може да се преодолее до някъде.

 

Много съжалявам Видене.

Link to comment
Share on other sites

Че фелинозата не се ли лекува с антибиотици?
Да, но нищо не пречи да повтори.
Link to comment
Share on other sites

Като дете са ми сложили диагноза "алергия към кучета". Което не е попречило през последните 18 години (с лека пауза в София) покрай мен винаги да е имало кучета, да са минали през ръцете ми 14 песа, дванайсет от които са ми се родили в ръцете...

 

Много кофти, иначе... Съжалявам!

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Видене:

Огментин

 

Интересно, че си се разболял...Обикновено хората имат достатъчно силна имунна система, за да я преодолеят незабелязано...Може да не се разделяш с мачетата, просто им направи изследвания и за токсоплазмоза, за по-сигурно.Също така не си играй с улични котки и не допускай твоите да миткосват нагоре-надолу...Освен по тавана де :P И какво още мъдруват медицинските светила? Курсът на лечение, след хирургическата интервенция предвижда терапия със широкоспектърни антибиотици...Умници, какво толкова мъдруват...

Link to comment
Share on other sites

Не вярвам да не може да се излекуват котките, ако им има нещо. Много крайна мярка.

Тва е бахти гадното. Аз дето имах една котка и ми беше супер гадно като изчезна, пък тук цели 4.

Трябва да има друг начин.

Link to comment
Share on other sites

Казват, че минимум 6 месеца трябвада ги няма, освен това бройката 4 трябва да я забравя... Тя едната и без това е временно при мен до пролетта, но така или иначе трябвада се решават доста проблеми оттук насетне.

Link to comment
Share on other sites

Еми освен да ти пожелая да се оправяш бързо и да успееш да си върнеш мацковците.

 

 

И как може да се разбере, дали нямаш такова нещо, но да не проявяваш симптомите? Че едно време моите котки всеки ден бяха навън. Родителите ми са на първия етаж. И са ме хапали и драли много пъти. Сега покрай теб се зачудих дали алергичната реакция дето развих, да не е симптом от някое от котешките заболявания.

Link to comment
Share on other sites

алергичната реакция дето развих, да не е симптом от някое от котешките заболявания.

 

 

Малко вероятно е...

Link to comment
Share on other sites

А аз се чудя как така му/на Раптор/ е паднала....хм, силата на имунната система :blink: Дали не е от многото студена бира? :bgrin: Или от липсата на достатъчно витаминозна храна? То месото има витамини, но далеч не всичките...а? :tongue

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Ами като пие джина без лимон, виното без канела или карамфил, ракията без шопска...как няма да му падне :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А аз се чуда що тряа да се заяждаш?

 

А ти що си мислиш, че се заяждам?А и защо да не? Отдавна не съм го правила... Искаш ли и с теб,а? А знаеш ли, че Раптор яде много малко пресни зеленчуци /освен домати и краставици/, много малко пресни плодове /освен грейпфрути и банани/ и изобщо полезни храни? Освен това рядко излиза на въздух и слънце...

По-скоро съм притеснена...дали и аз не трябва да мина да ме изследоват? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

По-скоро съм притеснена...дали и аз не трябва да мина да ме изследоват? :unsure:
Задължително, при жените се отразява по-доста... неприятен начин.

 

 

ПП Ванчо, що най-накрая не се научиш кога е уместно да се обаждаш и кога не ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами... Не мисля, че съм се обадил неуместно. В случая съм доста по - запознат от теб за какво става въпрос. ;) (говоря за заяждането, а не за състоянието на Виден) Да не кажа, че дори не знаеш изобщо за какво става въпрос, ма грам.

Link to comment
Share on other sites

@DaToNik: жена си, с котки около теб... и още не си се изследвала? може би не те интересува дали можеш да имаш деца?

а заяждането ти няма да има положителен ефект върху целта, която мислиш че сис и определила. тва с ваденето на долно бельо на показ, без съгласието на пациента не е работа за аматьори.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...