Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Ааа, мобо, благодаря ти!!! Както се бях вкиснал като миналогодишен оцет, направо ме усмихна до задника :D А по въпроса за отношенията ни - минали, настоящи, бъдещи - е абсолютно наша работа и не интересува никой друг. ;)

 

ами тогава си ги дръжте между вас.

трудно ще забраниш на хората да коментират цвета на гащите ти, ако са проснати на външния ти простор.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хъм..аз сега като се замислих..малко си падам ексибиционист.Мобо искаш ли да видиш "усмивката на дявола" ? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Иха, малко работа да имам, и се оляхте :)

Аз...не че се оправдавам...или нещо такова, ама чак пък отношения не сме имали, няма и да имаме ;)

Просто последните месеци навсякъде се сблъсквам с постовете на Наско кога и какво е оправил, за колко вечери била въпросната "нещо си" и т.н., та се опитах да отгатна от какво го болят краката.

(Само)рекламата е прекрасно нещо, ама и с нея не е хубаво да се прекалява, че навежда на разни мисли относно самочувствието и нуждата от признание.

И...за да не бъда обвинена в ревност, завист, незадоволеност, намерения...или нещо от този род - сексуалният ми живот е пълноценен, нямам проблеми със самочувствието, а в момента нямам и време да събирам постове от последните месеци, с които да потвърдя казаното от мен по-горе за рекламите.

Приятна вечер, мъже! Пожелавам ви много креватни успехи и днес :)

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Хехехехех! Пак ще има скандали вкъщи...Понякога започва да ми писва...

А по въпроса за половия живот - ще правя каквото си искам - мога, правя го!Който иска/и не може/ да завижда.Отделен е въпроса, че когато се събудиш с непознато момиче до себе си, слес запой, не е задължително да сте се лупкали с подфъргьяне.Може просто да сте споделили палатка.Което ми се е случвало вече 3 пъти на Лакатник с окъснели туристи.Да не говорим пък за спалните чували между нас.

Link to comment
Share on other sites

Сестрата разбира НФС про стрийт повече от мен. Няма такъв случай, рядко изобщо някой ме бие на игри с коли(open wheel основно).........ебаси.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен кое е по-гадно - да няма ток или да няма вода. Особено, когато искаш да си вземеш 1 душ! Душ можеш да си вземеш и на тъмно!

Вярно е, че тока е обвързан с всичко - талавизор, кампутер, свитлина, работата на някои хора зависи от тока (да не кажа всички), но когато няма вода, а имаш нужда от душ - ето тогава си *бало капаците!

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен кое е по-гадно - да няма ток или да няма вода. Особено, когато искаш да си вземеш 1 душ! Душ можеш да си вземеш и на тъмно!

Вярно е, че тока е обвързан с всичко - талавизор, кампутер, свитлина, работата на някои хора зависи от тока (да не кажа всички), но когато няма вода, а имаш нужда от душ - ето тогава си *бало капаците!

Особено ся кат искам да си взема душ след снощния запой е ужас...
Link to comment
Share on other sites

Нестига , че немога да дъвча отгоре на това преглъщам с голям зор ами и за капак болката ми избива в дясното ушо и откачам . Дано да издаяна още 2-3 дена и да свършва .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Хъм..аз сега като се замислих..малко си падам ексибиционист.Мобо искаш ли да видиш "усмивката на дявола" ? :ph34r:

аз с тази тема съм приключил. така и не разбрах що и двамата се разпищяхте кат ощипани моми на селски мегдан, след като толкова не ви пука.

но все пак от чисто шибано любопитство, кво е тази усмивка, да й го набибипам надълбоко?

Link to comment
Share on other sites

Не стига че ме накараха да пия антибиотици, не стига че не мога една бира да пия ами искат и да ме опрерират тая седмица :angry1! Което ще рече, че още маса време няма да мога да пия една бира като хората!

Link to comment
Share on other sites

Падна ми днеска гърнето на центъра на изгрев , та трябваше да си играя на "направи си сам" с подръчни , средства за да го повдигна да не се сурка и на всичкото отгоре новото дъно с процесор което си взех днес за второто пс ... неще да захапе пустия му уин !! :angry:

Link to comment
Share on other sites

По лични наблюдения, тази година майката природа ни го слага много сериозно отзад със ебати грипните усложнения.

 

Аз засега успях да се предпазя от антибиотиците но... имах 3 различни симптоми на грипа в рамките на 3 седмици...

 

Или сме много кекави всички... или наистина ни го втъква отзад след като всички около мен са болни...

Link to comment
Share on other sites

но все пак от чисто шибано любопитство, кво е тази усмивка, да й го набибипам надълбоко?

 

 

Не ти трябва да знаеш :) Междувпрочем, хора, как ви се лепи тоя грип бре? Аз изкарах един в началото на октомври и оттогава нищо.Линее нащо поколение, както е казал дедо Вазов...

Link to comment
Share on other sites

Не стига че ме накараха да пия антибиотици, не стига че не мога една бира да пия ами искат и да ме опрерират тая седмица :angry1! Което ще рече, че още маса време няма да мога да пия една бира като хората!

Кво ще ти оперират ако са сливици стягай колана !

Относно вирусите има хора , които си пият антибиотици ей така за профилактика , което е много грешно . Все пак вирусите са живи организми и те се приспособяват към новите условия и еволюират . Има редица случаи на резистентност на вируса към антибиотици из Европа и нищо чудно скоро време антибиотиците да се окажат непосилни да се справят с вирусите .

Link to comment
Share on other sites

Откровено казано антибиотиците имат други функции (като основната е третиране на възпаления), но както и да е.

 

Повече от 10 години не бяха ми взимали кръв :laughing: Сестричката беше кадърна и се справи без да ме тормози.

 

Е, вече е официално - утре съм под ножа. Тайно се надявах да поостана някой ден в болницата да поогледам сестричките :devil, но още вечерта съм си у дома... Интересният въпрос е какво ще да извадят от врата ми... Засега му викат "странична шийна киста". Вуйчо каза да го режем - и ще го режем хахахахах

Link to comment
Share on other sites

Интересният въпрос е какво ще да извадят от врата ми... Засега му викат "странична шийна киста". Вуйчо каза да го режем - и ще го режем хахахахах

Ауу. Това с операция на врата звучи гадно. Дано да е без усложнения.

Аз като се сетя, как се разминах и аз с една операция на киста, хич не ми се мисли кво е да те режат реално.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...