Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кво ще ти оперират ако са сливици стягай колана !

Относно вирусите има хора , които си пият антибиотици ей така за профилактика , което е много грешно . Все пак вирусите са живи организми и те се приспособяват към новите условия и еволюират . Има редица случаи на резистентност на вируса към антибиотици из Европа и нищо чудно скоро време антибиотиците да се окажат непосилни да се справят с вирусите .

 

Откровено казано антибиотиците имат други функции (като основната е третиране на възпаления), но както и да е.

 

Не, че аз имам медицинско образование но покрай жена ми хванах туй онуй а и във всеки момент мога да се консултирам с нея та да ви светна че антибиотиците влияят само на бактерии но не и на вируси. Възпаления ако са причинени от бактерии ще лекуват, такива от травми и схващания - никакъв шанс - за тях си има други лекарства. Споделям ви че да знаете, защото като го показах това на жена ми и умря от смях :)

 

 

Е, вече е официално - утре съм под ножа. Тайно се надявах да поостана някой ден в болницата да поогледам сестричките :devil, но още вечерта съм си у дома... Интересният въпрос е какво ще да извадят от врата ми... Засега му викат "странична шийна киста". Вуйчо каза да го режем - и ще го режем хахахахах

 

Ееее нищо работа е това, виж че щом още вечерта ще те пратят да си ходиш а няма да искат да си там още няколко дена, значи не е нищо кой знае какво.

Link to comment
Share on other sites

Не, че аз имам медицинско образование...

 

Дайте да не навлизаме в антибиотичните подробности. Няма какво да занимаваме аудиторията. Жена ти общо взето е права донякъде. Често обаче и без да са налични бактерии се налага да се пият антибиотици.

 

-----------------------

 

Светнах, че съм във Форума и доста съфорумци се обадиха да ме питат какво е положението - трогнат съм :bgrin:. Споко момчета, шъ съ упраим, не е толкова страшно положението. И друг път са ме рязали и то серизно. Това е дребна работа. Стига разбира се да не се окаже нещо различно от предвиденото. Неприятно е, понеже ще ме приспиват, но пък може да видя нещо интересно, докато съм извън съзнание :devil

Link to comment
Share on other sites

Неприятно е, понеже ще ме приспиват, но пък може да видя нещо интересно, докато съм извън съзнание :devil

или да се разпсувш като каруцар, и после докторите да те бъзикат какви си ги нареждал.

Link to comment
Share on other sites

Неприятно е, понеже ще ме приспиват, но пък може да видя нещо интересно, докато съм извън съзнание :devil

Минеш ли 6тото небе , пълен десен , ръчната за секунда и газ до ламарината :lol:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

... но пък може да видя нещо интересно, докато съм извън съзнание :devil

 

Аз съм чувал че хората като се събуждали говорели разни неща... опитай се да се концентрираш да не се окажеш после сгоден за някоя "валкирия" от медицинските сестри :)

Link to comment
Share on other sites

Пак няма вода мамка му да е*а!!! Има ли някакъв телефон на който мога да звънна да попитам какво става и кога ще се оправи ???

 

За Пловдив ги знам, но спокойно може да питаш справки (144 май) кой им е номера на ВИК за повреди... не че дават изключително точна информация но все пак...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм чувал че хората като се събуждали говорели разни неща... опитай се да се концентрираш да не се окажеш после сгоден за някоя "валкирия" от медицинските сестри :)

 

не можеш да се концентрираш :) чак като се посъвземеш вече десетина минути от упойката :) два пъти вече пробвам :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

То не е много за оплакване, щото си го заслужавах, но все пак - най-накрая ми написаха акт - за паркиране в зелена зона. Два пъти ми се разминаваше (най-вероятно защото съм много чаровен, когато съм брадясал) - за минаване на червено и за навлизане в лента за градския транспорт на летището. Третият път стомната се счупи. Тъпото е, че спрях там, където спрях, заради мързел - не ми се искаше да се преместя на 200-300 метра по-надолу, където обикновено паркирам. После ми излезе през носа - изгубих 2 часа, докато ида до съответния паркинг, докато ми изготвят документите и докато се прибера. Плюс 40 лв глоба. Поне нямаше отнемане на точки.

 

Здраве да е.

Link to comment
Share on other sites

Чак сега ми казаха за тоновете кретения, които съм направил снощи...Пак съм трошил вилици.. :unsure: Вече почва да ме хваща срам...

Link to comment
Share on other sites

Елита на България представлява сбирщина певици, манекенки, мутри и други издънки на обществото с голяма банкова сметка и култура на пиян селски бек.

Link to comment
Share on other sites

голяма банкова сметка

Такава е системата. Елита се определя от банковата сметка. Тоест няма какво да се чудиш за останалите ... неща, при положение че не съещствува коректив за тях измислен от нас хората.

 

Вселената ще въведе баланса за всеки рано или късно. Няма да се плашите :P

Link to comment
Share on other sites

Елита на България представлява сбирщина певици, манекенки, мутри и други издънки на обществото с голяма банкова сметка и култура на пиян селски бек.

 

Не, това е кирливата пяна, която изплува отгоре и която по стечение на обстоятелствата има пари, елита на България съм аз :lol:

Link to comment
Share on other sites

елита на България съм аз :lol:

Съгласен съм на 100% с виждането ти. Мисля че на голяма част от заобикалящите ни хора им трябват още няколко века еволюция докато стигнат до нашето ниво и разберат че парите съвсем не са мерило за позиция в обществото :)

Edited by d9thc
Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм на 100% с виждането ти. Мисля че на голяма част от заобикалящите ни хора им трябват още няколко века еволюция докато стигнат до нашето ниво и разберат че парите съвсем не са мерило за позиция в обществото :)

 

Ох тоя пак почна в еволюирането. Няма такова нещо, всичко е до установяване на някакъв ред. Като се размъти водата в реката и на повърхността изплува мътилката много ясно.

 

Отделно това че някой има много кинти не значи че е много умен или интелигентен... отделно че баш елита от доста години бяга през глава в западна посока... само аз защо останах тука още не мога да си обясня, сигурно за да правя компания на Curunir да не е единствения от елита тука :lol:

Link to comment
Share on other sites

само аз защо останах тука още не мога да си обясня, сигурно за да правя компания на Curunir да не е единствения от елита тука

според мен си останал защото си възприел трудностите като предизвикателство, а не си избягал уж на по-лесното от страх :)

 

Освен това божествените кътчета на България си заслужават оставането. :)

Link to comment
Share on other sites

Тия пък къде се врат в елита? :huh: Нещо мноо ви порасна работата, ми се струва, а?Проблемче?

 

Не, вярно, една маса лайна плуват на повърхността, щото народа е по-прост и от джапанка за левче и им се радва на тия.Алеко го е казал:"Пази боже, сляпо да прогледа".Воев и той го е казал, ама малко по-иначе.И аз ще го кажа: на тоя народ му трябва тояга, ебане и завиране главата в лайната.Да се натиска отгоре, че като вземе да шава, ебава майката на всичко.Ай, аз отивам пак да се налоча.

Link to comment
Share on other sites

Сериозно искам да се оплача от колоездачите по пътищата... Да решат най-накрая как ще се движат - като пешеходци или като МПС-та, а не да правят квото си искат и да очакват останалите да ги пазят. :angry:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...