Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Аз искам да се оплача че сте много зле с този хазарт и си профуквате парите за уж тръпка а всъщност може да ги дадете на сираче да видите щасливата му усмивка но за вас ненормалници това е тръпка

 

искам да се оплача от ей такива индивиди по-горе които ми се възмощават насам натам по форумите как даден човек си харчи парите , да те питам само батка колко пъти си дарявал на сираче ? И да те питам аджеба (ебати яката дума) ти кой се явяваш да казваш че чак и да се оплакваш кои за какво си харчи парите . Да го кажем така , когато почнеш да работиш вместо мене ти разрешавам спокойно да построиш църква или да си осиновиш 3 краката мечка в зоологическата , а докато това стане , моля не се бъркай в на хората работите , щом съм си ги вадил мога да си ги харча за алкохол , курви , наркотици и прочие , моя си работа . Не че е лошо да се дарява и т.н. (доста пъти фирмата ни го е правила) ама вече е мнооого изтъркано да се говори по форумите а и вече си имаме една такава "съфорумка" 2ма вече се явявате много ;)

 

 

едит : Сега се светнах с невероятна идея , що не си направите една организацийка ? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

едит : Сега се светнах с невероятна идея , що не си направите една организацийка ? :ph34r:
Шшш, идея! "Форумисти за справедлив свят", "Благотворителна организация Тя и Той"...
Link to comment
Share on other sites

Да не ви се случва.... Ужасно досадно е. А може да бъде и доста опасно...

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3

 

Диагноза - слаба връзка в 32А. Но дори и това не обяснява защо не е сработила топлинната защита на една от най-качествените марки предпазители....

Link to comment
Share on other sites

Да не ви се случва.... Ужасно досадно е. А може да бъде и доста опасно...

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3

 

Диагноза - слаба връзка в 32А. Но дори и това не обяснява защо не е сработила топлинната защита на една от най-качествените марки предпазители....

 

Някви други поражения?

Link to comment
Share on other sites

А ако бяха старите бушони със жичка щеше ли да стане пак така ?

Да не съм изцяло офф провалиха ми се плановете за море та може да увисна :)

Link to comment
Share on other sites

Да не ви се случва.... Ужасно досадно е. А може да бъде и доста опасно...

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3

 

Диагноза - слаба връзка в 32А. Но дори и това не обяснява защо не е сработила топлинната защита на една от най-качествените марки предпазители....

 

С тая дата.бг.... честно няма да предупреждавам другия път вече :)

Link to comment
Share on other sites

Бат Весо дай ми идея за хостинг другаде и нямаш грижи. След като и при ЕК и при Центрум груп изгубих всичките си неща, особено пък снимките от веселата тема, реших че е по-добре да плащам някъде и да ми е сигурно. Не че в дата.бг е кой знае какво ама поне стоят нещата засега...

 

12169320427eaa25.gif

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Да не ви се случва.... Ужасно досадно е. А може да бъде и доста опасно...

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3

 

Диагноза - слаба връзка в 32А. Но дори и това не обяснява защо не е сработила топлинната защита на една от най-качествените марки предпазители....

Верно е че са доста добри като предпазители, но и при тях е възможно да се получат такива аномалии, дори и при средната индустриална серия АП-та с които си ти. Като гледам отдолу всичко е направено с мостчета, е може ли такава работа сега, гребена за 9 предпазителя струва не повече от 5 лева. Точно тези 5 лева ти спестяват станалото в случая на поне 95%. Дори в най-високата и скъпа индустриална серия производителя ти гарантира 3(даже най-много 3) коректни изключвания за дадения предпазител. От там нататъка никой не ти гарантира при какви стойности изключва или не изключва, както е в твоя случай. Точно в това се изразява предимството на предпазителите със стопяеми вложки, там пък има други недостатъци, така че и в двата случая се прави компромис.

 

Ако си готов да отделиш по-голяма сума от тази да смениш 3-те стопени АП-та бих ти препоръчал продуктите на АВВ от високата индустриална серия, по мои наблюдения са една идея по-качествени от мерлина и задължително с гребен, а не по добрия стар комунистически начин с мостчета. Ако пък си готов наистина да се направи качествено, не е лошо да се сложи и един катоден отводител(като защита от пренапрежения), една дефектнотокова защита на бойлера(обаче захранването ти трябва да е изпълнено с трипроводна линия).

Всъщност гребена се продава в комплект с таблото, но някой хитрец ти го е спестил и си го е прибрал, типично българска черта :lol:

Edited by jijane
Link to comment
Share on other sites

Сега сложихме гребен разбира се... Защо не е направено през 2000-та обаче не знам. Иначе професионалисти го направиха тогава... Мисля че всичко тогаа се купуваше на праче - и таблото и предпазителите, та като нищо е пропуснат момента да се вземе гребен.

Link to comment
Share on other sites

И аз да не остана по-назад да се оплача-супер заспало ми е и ми е някво никво просто....кат няма кофеин мамицата му еййй :blink:

Едит: първо мнение за 44 страница....тва за хвалене ли е бе ???

Edited by elle89
Link to comment
Share on other sites

точно в тази тема едва ли ;)

и за да не съм офф: ще си седя цял ден тука на работа без работа и ще си чеша ушите щото няма кво да се прави. И не мога и да си ида...

Link to comment
Share on other sites

точно в тази тема едва ли ;)

и за да не съм офф: ще си седя цял ден тука на работа без работа и ще си чеша ушите щото няма кво да се прави. И не мога и да си ида...

Ти пък.. Погледни го от добрата страна... Плащат ти да правиш нищо :)

Link to comment
Share on other sites

е, отстрани винаги изглежда по-добре :) да си тук не е толкова розово. Въпреки че от няколко смени само висим и нищо не правим, до преди това не сме сядали по 12 часа за повече от 10 минути ;) Така че розовата страна си има и малко по-тъмна :)

Link to comment
Share on other sites

Ти пък.. Погледни го от добрата страна... Плащат ти да правиш нищо :)

Най-кофти е да ходиш на работа и да няма работа....цял ден да кибичиш и само да гледаш часовника да свърши работния ден :sick

Link to comment
Share on other sites

ВНимание: НЕ използвайте Google Docs

Туко що разбрах, че 6 часа труд вчера ми е затрит безследно! Явно нещо не е Save-нало като хората, но вчера си работеше, ОК - сигурен съм - нарочно го бях затворил и отворил няколко пъти, но днес тази простотия е решила да пренебрегне последните промени!

Много се ядосах!

Link to comment
Share on other sites

Шибан ден: Събудих се със зверско главоболие след кошмар, без да съм пила и ли недоспала. Отивам на работа и цял ден ми се влачат разни претенции, които искат от ризки в разпродажба за по 2, 3, 5 лв да са пИрфектни и подобия на жени, които се оплакват, че за мъже имало само големи номера, а за жени - само малки :angry1 А дъвчат по два сандвича наведнъж :blink:

 

Едит: Нямам време да прочета и новата тема!

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Можеше и кариес.

Иначе ще направя всичко по силите си да преживея този тежък момент от битието си, ако ме игнорнеш ;]

Ред:

Държа дядовия
Геронтофил! (ако така се пишеше, нацито да каже) Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...