Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Аз искам да се уплача от пискащи сервитьорки които ми надуват главата по цял ден и сега чак ми пищят ушите от тях...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И аз да се оплача. Вчера, докато си седя и си чакам сред поредното задръстване, от трамвая зад мен изскочи една свирепа батманка, 160см/35 кг и започна да ми крещи да се разкарам от трамвайните релси, че ще ме смачка. Ужас. Тая жега никому не прощава :)

Link to comment
Share on other sites

Иво, аз живея на първия етаж, а хайванчетата се приземяват върху близките храсти :)

Сигурно затова и се връщат, хъхъхъ...

 

Пък и ги спасявам от чехъла на дядото, 'щото би реагирал като повечето средностатистически хора. :unsure:

Паячетата са Tegenaria domestica и изхвърляйки ги през прозореца, ги и откъсваш от естествената има среда :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

прибирам се аз с колелото , минавам през центъра.

Минавам около джумаята,пощата,влизам в подлеза пред тоя големия хотел,излизам от другата страна на улицата , минавам покраи ОББ , и завивам по уличката за Света Петка ( надолнище дето е )

И Точно на завоя имаше две момчета.

Та карам си аз минах покраи тях,и вече съм по улицата.

Внезапно някой се провикна "Бай хуи имаш ли цигара".Обърнах се и видях че едното те тези две момчета тича зад мен.Казах "НЕ!" . Видях че момчето тича доста бързо.

Стреснах се и ускорих.Чу се "Остави , тоя избяга".

Ми очаква се с колело и по надолнищя да съм по-бърз от тях.

 

И си мисля , кво подяволите си мислят тея, и какво ли им се вартеше в главате....

и аз съм имал подобни инциденти - поради тази причина се обръщам САМО ако ме извикат по име - в противен случай, изобщо не реагирам

Link to comment
Share on other sites

Има и по-нормални хора, аз по принцип услужвам с цигара, ако не ме викат на "бай х♚й" и ако не изглеждат надрусани до козирката. Оная вечер в квартала ми ме помоли за цигара едно момче, дадох му. Чао, чао, мерси, всичко хубаво и така.

 

Но да, по принцип в общия случай е по-добре да не се занимаваш. И как са решили да те питат като ти дори не си пушил? Мен обикновено ми искат докато самия аз пуша.

Link to comment
Share on other sites

Това беше трик за взимане на кинти преди бая години.Не знаех, че все още има олигофрени, които го ползват. На такива много добре им се отразява да спреш и директно да започнеш да ги млатиш ;) Обикновено са разни наркомани и не оказват съпротива.

Link to comment
Share on other sites

Октавията не мога да си позволя дори да я сънувам, а освен това е много голяма и скъпа кола за мен ;) Всяка жаба да си знае гьола - Фиестата ме устройва идеално за градски джиткания, пазарувания и разходки с приятелки. Е, няма да откажа и малко по-нов модел, но ще поживеем ще видим. А ако е Шкода - нека да е Фабия. Преди две години карах Шкода 100С, набор '73, сега минах на '85...След още две години кой знае?

 

Нещо ми шугаво и днес :wacko: Не е от жегата, друго е, ама дали ще се сети? :wir

 

Е скъпа кола сега трябва ъпгрейт да има :)

 

Така е типично женска кола ама и хубаво ще ти ходи една Октавиа сега ;) Иначе по сметка следва някаква кола 97-ма година :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

пожелавам на всички селяни които карат с незаводски ксенон (не са си и помисляли да отидат на настрйка) и с обикновенни фарове които не са с лупи да умрат от адска бавна и мъчителна смърт ..... мамицата им .......... ..... ...... ...... ...... ....... ....... ......... ...... олигофрени

Link to comment
Share on other sites

След хубав ден кво следва? :) Кофти вечер. :)

Link to comment
Share on other sites

А защо хубавият ден да не премине в приятна вечер...или пък на края на невзрачния, с нищо незапомнящ се ден, да не вземеш да се напиеш като казак...варианти много...

Link to comment
Share on other sites

Никой неще да ми успори поста в "какво ви минава през главата" , очаквах да има хора с различно мнение от мойто или просто да се заядат с мен ... явно няма такива .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Какво по гадно от това да ти спре интернета вечерта, добре че има комшии с незаключени безжични антени та има къде да се закача като пиявица.

Link to comment
Share on other sites

изкараха ме нагъл и самоуверен :bgrin:

 

...или това е за темата за похвалите :laughing:

 

 

 

 

едит: още чакам да ги преведат :laughing:

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

поредни 40евро загубени на "най-сигурния" мач...спирам залозите за неопределено време :angry1

 

Няма сигурен мач... Дори и при уредени мачове стават издънки чат пат...

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да се оплача че сте много зле с този хазарт и си профуквате парите за уж тръпка а всъщност може да ги дадете на сираче да видите щасливата му усмивка но за вас ненормалници това е тръпка

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да се оплача че сте много зле с този хазарт и си профуквате парите за уж тръпка а всъщност може да ги дадете на сираче да видите щасливата му усмивка но за вас ненормалници това е тръпка

прав си коце...жалко, че любовта не се яде :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да се оплача че сте много зле с този хазарт и си профуквате парите за уж тръпка а всъщност може да ги дадете на сираче да видите щасливата му усмивка но за вас ненормалници това е тръпка

Ти не си добре нещо...чак се оплакваш за какво си даваме парите.Малеее :wacko:

 

и няма да е лошо да слагаш по някой и друг препинателен знак,че трудно ти се разбира поста.

Link to comment
Share on other sites

Извиняваи, Сашо не ми е идеята да се оплаквам.Това е просто пост нищо повече.Но чак да се хвалят за такива работи.Глупаво е но нали има правила на форума заради тях се въздържам

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...