Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

обзалагам се че в тоя форум изобщо никой незнае за какво говориш

и аз съм неудържим , див , богат и красив , чакайте да отида до банята да си обуя новите боксерки и да си направя една фотосесийка с позинг , всъщност какви боксерки да си обуя червени да показват колко съм палав или бледо розови само да загатвам имам и на попай моряка ама те когато съм в небрежен вид , а пък в крайна сметка може и аз като момичето да се снимам по белио и тенис ракета в стаята ми ..... ама проблема е че нямам тенис ракета и ще се снимам с въдицата , даже и в флирчето може да се кача някоя скумрия да ме налапа :lol:

 

Васко, не скумрия, ами така както ще се гласиш някой тлъст шаран-гей ща докопа дето си пада по розИви боксерки :lol: Ще ти скъса....седалката :laughing:

 

Он топик: Добре де, нещо не е наред :angry1 Нахранена съм, наспала съм се, т.е. телесните ми нужди са задоволени. Освен работата, други проблеми нямам (безпаричието вече е перманентно и не се брои)... И пак нещо ми е криво... :wacko: Защо да му ***** ма**** :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да, имам проблеми в работата, но те не са нерешими, а един проблем вече не е проблем щом има решение... ;) За безпаричието - то си е перманентно, особено при жените, т.е. и това не ме тревожи...

 

Нещо друго е. Ама незнам какво! Ще го намеря и ще му разкажа играта :bgrin:

Дали не ми се ще да попътувам, да преживея нещо ново, да поуча пак малко - колеги, партита... Май съм вече подминала тази възрастова група... Ще го намеря, отивам да търся!

Link to comment
Share on other sites

Нещо друго е. Ама незнам какво! Ще го намеря и ще му разкажа играта :bgrin:

 

 

пробва ли със секс ? :lol:

 

 

едит : днеска аз и чичо ми сам самички монтирахме аспирационната система в заведението и стана повече от добре чувствам се много горд макар че в момента съм все 1 пребит , целите ми ръце са разранени и имах над кило пясък в косата съм супер доволен :tongue

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Имах разправия с една колежка днес. Мразя разправиите. На всичкото отгоре, май я наврях в на кучето... г*за, пък уж се опитвах да не го направя... Омръзнало ми е от валяци, дето си мислят, че са нежни теменужки... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Няма да мога да наваксам с ученето, защото съм на работа... :cry

Link to comment
Share on other sites

Вече седмица и отгоре чакам две книги, поръчани онлайн. От два различни сайта. И сигурно ще чакам до второ пришествие. Като дойдат ще има кажа да го духат и ще си търся книгите по книжарниците. Ебахти аматьорите.

Link to comment
Share on other sites

Аз изпуснах две доставки и ся трябва да се разкарвам до склада, само дето аз обикновено по времето което са отворини съм на работа... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Спала съм 3 часа, сега се прибирам от работа, не мога да гледам, а от 18 ч. съм пак на работа цяла вечер! :cry

Link to comment
Share on other sites

Смени си работата.

 

На х.Здравец е ужастно мръсно.Толкова боклук не бях виждал.Всичко е кално, няма къде да седнеш да обядваш...отвратително е.Не ходете там.

 

Ресторант "Тромпета" - евалата, супер кухня, супер цени, супер обслужване.Малко куца атмосферата ама се преживява.

Link to comment
Share on other sites

няма работа за юристи в пловдив :cry

 

Това е по 2 причини от моя гледана точка.Основната и номер 1 е, че адвокатите и докторите са Гилдии, които трудно допускат външни лица.Трябва да си адски способен и упорит за да пробиеш.Обаче хеле мама или тате да са някой от тези да видиш какво е лесно.Другото което е че всеки втори се натиска да става адвокат.Направило ми е впечатление дали по ТВ, дали познати, дали с някой непознати след въпроса: "Какво искате да учите?" се отговаря "Криво" (право).Стига толкова юристи в тая държава няма място за толкова.Пък и предосрартъчно от хората с други професии са завършили едно, а работят съвсем друго :)

 

но така или иначе големите пари са в София..не се отчайвай wink.gif

 

Ох, Саше тея вафли сме ги яли.През последните 6 месеца ми минаха пред очите сумати народ които ми твърдяха че парите са я в София,Англия,Испания и т.н.Всички тръгнаха аслани пък се върнаха пос*ани.Стига с тея митове и легенди.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Това е по 2 причини от моя гледана точка.Основната и номер 1 е, че адвокатите и докторите са Гилдии, които трудно допускат външни лица.Трябва да си адски способен и упорит за да пробиеш.Обаче хеле мама или тате да са някой от тези да видиш какво е лесно.Другото което е че всеки втори се натиска да става адвокат.Направило ми е впечатление дали по ТВ, дали познати, дали с някой непознати след въпроса: "Какво искате да учите?" се отговаря "Криво" (право).Стига толкова юристи в тая държава няма място за толкова.Пък и предосрартъчно от хората с други професии са завършили едно, а работят съвсем друго :)

никой не те спира да станеш адвокат, просто си държиш изпита и си отваряш кантора ;)

проблемът идва, че няма кой да влезе в тая кантора, освен самият ти и чистачката :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Прочетох доста голяма част от темата. Смятам, че ще направим услуга на доста хора, ако дадем тези логове на някоя поликлиника, за умствено неуравновесени хора, те сами ще се свържат с Галченцето ли е, кво е.

 

По темата.. Похарчих си парите.. които ми трябваха.. :(

Link to comment
Share on other sites

HAHAHH H#JRH QKJ#HR$ KJAHKJH AAHAHAHAHAHAHAHAH J#H QJK# KQHH AJ#H $KJAHK HAAHAHAHAHAHAHAHA HJH RA#H %#Kjiwr vgtknq4 aztuiasertvgh yvgnrga

ЖАЖАЖАЖАЖАЖАЖААЖАЖАГГАГАГАГААГАХАХАХАХАХАХАХХААХАХ АХАХ АХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ МОЯ НОВ ИДОООООООООООЛ!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стига сте тормозили момичето бе! Това е от възрастта, след време може и да се осъзнае. Какво сте я погнали всички тука :devil

Link to comment
Share on other sites

Стига сте тормозили момичето бе! Това е от възрастта, след време може и да се осъзнае. Какво сте я погнали всички тука :devil

то акъл и мензис не дойдат ли навреме.....

 

 

онтопик: искам да се оплача, че няма от какво да се оплача - всичко си е нормално гадно и безсмислено.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...