Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Абе недейте така.Аз като живея в централен и все няма къде да си спра колата какво да кажа?Все има някой спрял, заел място за 2 коли, и ти спираш на майната си :) ( е оня ден нарочно се качих на тротоара и спрях до на една мацка бенц-а така, че да не може да си отвори шоф. врата ама само за малко бях спрял и няма да се повтори ).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няма право да спира. Мисля че можеш да извикаш паяците за да го махнат.

и аз така знам, обаче ще е малко трудно, тъй като през по-голямата част от деня е невъзможно да стигне паяка до нас... като спрат колите от двете страни на улицата и понякога е трудно една кола да мине, камо ли пък камион :)

Link to comment
Share on other sites

и аз така знам, обаче ще е малко трудно, тъй като през по-голямата част от деня е невъзможно да стигне паяка до нас... като спрат колите от двете страни на улицата и понякога е трудно една кола да мине, камо ли пък камион :)

Ако има табела гараж и този въпреки всичко е спрял аз лично бих му спукал и четирите гуми. Само че от страни за да не може да се оправят. Сещам се и за други гадости, но и това ще е достатъчно. Писнало ми е от всякакви "педалчета" дето уж все са за 5 мин. С добро явно няма да се оправят и се налага да се стига до крайности.

Link to comment
Share on other sites

Точно една седмица, след като си сглобих велосираптора, днес претърпях два инцидента, от единия за малко да заприличам на хищника в челюстта (тоест да се рацепи на две), от другия велосипеда ми е на трупчета...

Link to comment
Share on other sites

Навехнах си крака :angry1 :angry: И то доста сериозно....

събота вечер :angry1 :angry1 Успях да посетя само едно ново заведенийце където не съм ходил все още...другото се отлага :cry

Е що точно на мен!?

Link to comment
Share on other sites

Цял следобед се занимавам с разни руски хакерчета, дето искат да ни съборят системата. Единственото, което постигат засега е да ми развалят почти целия съботен следобед. :devil

Link to comment
Share on other sites

Пу де'еба развали ми са фотото...Ми ся? Ша го носим ли на К&К Електроникс...или по-добре ново? :confused

На всичкото отгоре взе и да ми се бели лака на пръстена... Не че не се очакваше де, все пак на стомана 316L не знам нещо, което да се задържи достатъчно дълго, но поне една седмица да беше отраял... :(

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Отрязоха ме с малката ножичка :) , можеше и да е с голямата :lol:

 

Едит: Учителя ми по китара сега ми каза, че заминава за Англия да му издадат групата, което е яко, ама аз оставам на сухо. Баси вечерта. Утре имам и изпит по Увод в Общото Езикознание. Ебало си меча!

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Икономикс през септември месец.А дано да си остане сам.

не спичай, тя тая малка злоба- не и помня името, една ниска, слаба с червена коса и жълти зъби- тя не проверява работите. лепи ги оценките според първото изречение и обема. на поправка пуска всички :tongue

знам от личен опит :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе да ти кажа и аз такива съмнения имам ама здраве да е.Днеска ОТП-то :) да видим с Роско и Янаки какво ще измислим заедно( една тройка ще свърши работа ).

Link to comment
Share on other sites

Абе да ти кажа и аз такива съмнения имам ама здраве да е.Днеска ОТП-то :) да видим с Роско и Янаки какво ще измислим заедно( една тройка ще свърши работа ).

Дано те е изпитал Янаки Стоилов ;)

Edited by E.T.
Link to comment
Share on other sites

Утре отивам на кастинга на "Пей с мен", а в последния момент се оказа, че ще ходя сам. Все се надявах да дойде за кураж един стар приятел, който професионално се занимава с музика, ама точно утре има запис :(

Link to comment
Share on other sites

Утре отивам на кастинга на "Пей с мен", а в последния момент се оказа, че ще ходя сам. Все се надявах да дойде за кураж един стар приятел, който професионално се занимава с музика, ама точно утре има запис :(

 

Казах ти... :P Успех, Санди!

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин видях бял косъм в косата си. :cry

 

The sun is the same in a relative way but you're older,

Shorter of breath and one day closer to death.

 

Every year is getting shorter never seem to find the time.

Plans that either come to naught or half a page of scribbled lines

Link to comment
Share on other sites

Такова хубаво време, а няма с кого да се разходи човек :cry И ми е уморено и апатично всичко... Останаха ли интересни мъже?

Link to comment
Share on other sites

Още ни има.. Сигурен съм!!

 

По темата: Днес за пореден път разбрах, че евтиното винаги излиза по-скъпо. Взех си аз топка за скоростния лост от руския шоп поради ценови съображения. Поставих си я вчера, всичко песен.. Неска тръгвам, минавам 2-3 гръстовища, и на един ляв завой тъкмо давам на втора и оп - топката в ръката! :blink: Псувах, кълнях, добре че нищо сериозно не стана. :wir Върнах си старата топка, че не я бях изхвърлил още. Поуката е, че дори за дребни неща не трябва да се правят компромиси, а да се избира качество. Щото да не ви останат топките в ръцете :lol: :lol: :lol: Утре отивам да търся оригинална, пък била тя и за сметка на стипендията

Edited by spot_ex
Link to comment
Share on other sites

Още ни има.. Сигурен съм!!

 

По темата: Днес за пореден път разбрах, че евтиното винаги излиза по-скъпо. Взех си аз топка за скоростния лост от руския шоп поради ценови съображения. Поставих си я вчера, всичко песен.. Неска тръгвам, минавам 2-3 гръстовища, и на един ляв завой тъкмо давам на втора и оп - топката в ръката! :blink: Псувах, кълнях, добре че нищо сериозно не стана. :wir Върнах си старата топка, че не я бях изхвърлил още. Поуката е, че дори за дребни неща не трябва да се правят компромиси, а да се избира качество. Щото да не ви останат топките в ръцете :lol: :lol: :lol: Утре отивам да търся оригинална, пък била тя и за сметка на стипендията

ми ти да не би да си я надянал без приставката и без да затегнеш болтчетата :rolleyes: и аз си взех от руския за 4лв :lol: но вече 3 месеца няма мърдане

Link to comment
Share on other sites

Риторични въпроси.

 

Аз искам да се оплача, че съм леко болен, че в Рондо-то в понеделник почти не може да се тренира, че акциза за внос на авт. е ненужно висок и бензина е нечовешки скъп.

Link to comment
Share on other sites

Ким-а трябва ритуално да зачеркне понеделника от календара и вече седмица да го прескача тоя ден :lol:

 

Още едно оплакване имам.Лявото коляно, перманентна болка вече 2-ра седмица.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...